Turniiripühapäev - 24.05.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #76
    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Algselt postitas RudiTurbo
    Ostad kohe double rebuyga? Ma täna ühe 8$ oma proovisin ilma rebuyta, oli jah soft,KK sain AQ vs K5s'i vastu sisse, aga obv kõik maailma ässad sadasid boardile :D
    rebuy enne esimest kätt ikka alati, jah

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #77
      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

      Viimasest käest veel niipalju, et kui ma 99+,AQs+,AKo või loosemalt pushin, siis teeb vastane matemaatiliselt õige calli. See originaalraise on aga see, millega ma rahul pole.

      Comment

      • Johnny Jazz
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 336

        #78
        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

        Kas kuskil veel eestlasi railida on? Ise mängin muidu $109 $100k Gtd (#163921292), kuid alles esimene tund käsil ning algstack.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #79
          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

          Algselt postitas Johnny Jazz
          Kas kuskil veel eestlasi railida on? Ise mängin muidu $109 $100k Gtd (#163921292), kuid alles esimene tund käsil ning algstack.
          Kuskil asjalikul turniiril vist enam foorumi rahvast ei ole, ma mingil eriti rotikal turnal vaikselt veel maadlen.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #80
            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

            muruntau on veel 3-l turnal sees, ma ootan oma raha kandmisega igaks juhuks :)

            Ja muide, kõva thread, mulle meeldib. Teeb sellest traditsiooni moodi asja :)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #81
              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

              ma jah mõnel mõtetumal turnal suht algfaasis. Olukord pole ka kiita, vähesed käed mis tulevad kräkitakse 90%liselt ära.

              Edit: Ära veel rahasid kanna jah, ma kavatsen kella 8-9ni lasta ja mõned veel juurde võtta

              Comment

              • Johnny Jazz
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 336

                #82
                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                Mkay, aga kas keegi muidu mu Warm-Upi viimast kätt oskab kommenteerida? Postitasin oma mõtted ka eelnevalt. Ning kindlasti edaspidigi analoogne thread :)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #83
                  Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                  Algselt postitas Johnny Jazz
                  Mkay, aga kas keegi muidu mu Warm-Upi viimast kätt oskab kommenteerida? Postitasin oma mõtted ka eelnevalt. Ning kindlasti edaspidigi analoogne thread :)

                  meh, shoveks PF, et mitte sellistesse rõvedatesse kohtadesse OOP sattuda. Nagu mängitud, siis kuskil foldima ei hakkaks.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #84
                    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                    Algselt postitas Vapsik
                    Kuskil asjalikul turniiril vist enam foorumi rahvast ei ole, ma mingil eriti rotikal turnal vaikselt veel maadlen.
                    Ikka veel ei saa magama :P

                    200 matsi veel alles, 1,1 daalasel 2k-l, vahe peal olin juba CL, aga suutsin ennast 5nda koha peale bluffida, aga kui FT-sse ei saa, siis on küll väga jama tulemus.

                    Comment

                    • Johnny Jazz
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 336

                      #85
                      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                      Algselt postitas Vapsik
                      Ikka veel ei saa magama :P

                      200 matsi veel alles, 1,1 daalasel 2k-l, vahe peal olin juba CL, aga suutsin ennast 5nda koha peale bluffida, aga kui FT-sse ei saa, siis on küll väga jama tulemus.
                      Gogogogogogo!!! Mul ka hetkel uus deep runi lootus (kurat, ei taha ära sõnuda) selle $109 $100k Gtd näol. Nimelt 1089 alustajast on järel 289 ning hoian 2. positsiooni.
                      Tõesti väga loodan, et foorumi varajased ärkajad saavad täna ühte Final Table'it railida - olgu see siis minu või Vapsiku või veelgi parem - mõlema :)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #86
                        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                        insomniakurat sundis ka mind uut turnadesetti ette võtma :)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #87
                          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                          Ise 39 stäkina 27,5$ 40G GTD'l (707 alles) ja 3 taala rebuys ka olemas

                          Comment

                          • Johnny Jazz
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 336

                            #88
                            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                            Algselt postitas muruntau
                            Ise 39 stäkina 27,5$ 40G GTD'l (707 alles) ja 3 taala rebuys ka olemas
                            Ma seal 40k omas 57/582, 100k omas 1/176 ning 50k (3+R) 2027/2474.
                            Prioriteedid on paigas lol. Aga HU-s kohtume @ $27,5 40k Gtd.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #89
                              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                              Üks suur pot läks kaotsi, kui AK ei saanud 99-le vastu, aga täitsa out veel pole.

                              Comment

                              • Johnny Jazz
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 336

                                #90
                                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                                Muruntau, teeme $20 sidebeti, et kes $40k GTD kaugemale jõuab?

                                Comment

                                Working...