Turniiripühapäev - 24.05.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    mingi võidu slowrollimine käib, idikakari

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #62
      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009



      oleks paartuhat stackis rohkem olnud, oleks shovenud vist

      Comment

      • Johnny Jazz
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 336

        #63
        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

        Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #64
          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

          Algselt postitas Johnny Jazz
          Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.
          Kus kandis Sa asutsed? :)

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #65
            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

            2. break

            Stack 10,335(algul 10k), Your current position is 2566 out of 3099(7177), avg stack on 23k. Rahas 1080 mängijat.

            Plaan A: Mõni hea read on paarile mängijale, ehk õnnestub ilma showdownideta üles saada.
            Plaan B: nad surnuks flipata - timebank veel täis, suuremad kohad saan pokerstove'i ja kalkulaatoriga ära lahendada.

            Comment

            • Johnny Jazz
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 336

              #66
              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

              Algselt postitas Johnny Jazz
              Kell on 6:38 hommikul, kuid hirmust, et LenC teeb mu tulemuse üle ning võidab sidebeti (!!), olen nüüd Sunday Second Chance'il tules.
              Lol, see turniir kaua ei kestnud. Kaks kätt vist.. ei taha isegi kommenteerida.

              Algselt postitas RudiTurbo
              Kus kandis Sa asutsed? :)
              Asun hetkel Austraalias. Krt, olen nüüd täiesti jubeda paugu all energiajoogist, et magamaminekust ei ole küll juttugi. Lisaks oleks tarvis lähiajal päevane režiim saavutada. Tuleb vist veel mingeid turniire otsida.

              PS: AK toob lihtsalt konkreetselt surma täna. Mingil lambiturniiril shortstacki vastu AKo vs AJo PFAI - häving.

              LenC - ma ei põeks, ilmselgelt tahab täna tulla!

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #67
                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                nonii out at 15k guranteed
                koht 184.
                flush vs fullik laksisin
                26.92$

                Comment

                • Valts
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 143

                  #68
                  Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                  Algselt postitas lenC
                  2. break

                  Stack 10,335(algul 10k), Your current position is 2566 out of 3099(7177), avg stack on 23k. Rahas 1080 mängijat.

                  Plaan A: Mõni hea read on paarile mängijale, ehk õnnestub ilma showdownideta üles saada.
                  Plaan B: nad surnuks flipata - timebank veel täis, suuremad kohad saan pokerstove'i ja kalkulaatoriga ära lahendada.

                  tõsiselt, retsept, mees, nagu ma aru saan, siis kõik rasked kohad lastakse pokerstovest läbi(kui aega on?)?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #69
                    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                    Suht aioäüghsugü tunne on. Väljas - 2624. koht.



                    Laud oli mõnusalt agro, nii et otsustasin lihtsalt oodata momenti oma M5-ga, leidsin momendi ja tehti halb call. Pole midagi teha, järgmine nädal vast uuesti.

                    Üldiselt oli probleem selles, et ei saanud stacki ilusti üles, fishide vastu flopid missisid ja monsteritega anti aint blinde.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                      Algselt postitas Valts

                      tõsiselt, retsept, mees, nagu ma aru saan, siis kõik rasked kohad lastakse pokerstovest läbi(kui aega on?)?
                      Nii see on, kui aega on. Võibolla ebaeetiline vms, aga mis teha, raha peab ju teenima.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #71
                        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                        Algselt postitas Johnny Jazz
                        Lol, see turniir kaua ei kestnud. Kaks kätt vist.. ei taha isegi kommenteerida.
                        Asun hetkel Austraalias. Krt, olen nüüd täiesti jubeda paugu all energiajoogist, et magamaminekust ei ole küll juttugi. Lisaks oleks tarvis lähiajal päevane režiim saavutada. Tuleb vist veel mingeid turniire otsida.

                        PS: AK toob lihtsalt konkreetselt surma täna. Mingil lambiturniiril shortstacki vastu AKo vs AJo PFAI - häving.

                        LenC - ma ei põeks, ilmselgelt tahab täna tulla!
                        Karm, vaata, et mõni uss tuppa ei roni Sulle seal :D

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #72
                          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                          Mingi haige altvedamise tunne, vaatab, kas järgmine nädal veel müün.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #73
                            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                            Algselt postitas lenC
                            Mingi haige altvedamise tunne, vaatab, kas järgmine nädal veel müün.
                            Mul oli samamoodi, kui Sina ja stennn mult WCOOP ME'le osakuid ostsite :)
                            Aga peab meeles seda ja kunagi Teil mõned õlled kergelt tulemas :D

                            Muide, millistelt donkamentidelt Sa pileteid muretsed? Ise veel neid 10$ DS'e ning muid asju eriti ei taha teha suurtes kogustes, NL50'e mängijana on suht ropp, kui vahepeal mingite sattide peale kaks BI'd ära kaob, siis veel NL50's swing peale ja lõpuks jõuad swingist välja ja teenid kasumit ka veel peale ja bankroll on samas kohas, kus enne swingi rsk.

                            Edit: Muidu need 11$double shootoutid praegu teha on vist kõige parem, mängijaid tuleb kuskil 30-40 kanti ning siis esimeses lauas on vahest ikka ülikerge edasi saada, biidid skilliga lihtsalt teised kaks jorssi ära ning siis olex nagu 10 inimese SNG pileti saamiseks. Two seats on guaranteed kah, kui alla 40, siis on overlay ka sees

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #74
                              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Mul oli samamoodi, kui Sina ja stennn mult WCOOP ME'le osakuid ostsite :)
                              Aga peab meeles seda ja kunagi Teil mõned õlled kergelt tulemas :D

                              Muide, millistelt donkamentidelt Sa pileteid muretsed? Ise veel neid 10$ DS'e ning muid asju eriti ei taha teha suurtes kogustes, NL50'e mängijana on suht ropp, kui vahepeal mingite sattide peale kaks BI'd ära kaob, siis veel NL50's swing peale ja lõpuks jõuad swingist välja ja teenid kasumit ka veel peale ja bankroll on samas kohas, kus enne swingi rsk.
                              shooutoudid on täiesti mõttetud minu meelest, ma lasen $8-$11 turbo rebuysid - väga softid imo. Samas see satikate mängimine on suht uus värk mul, aga see bubble adrenaliinilaks hakkas rämedalt meeldima peale ESTPatricku deep runni :D

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #75
                                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                                Algselt postitas lenC
                                shooutoudid on täiesti mõttetud minu meelest, ma lasen $8-$11 turbo rebuysid - väga softid imo. Samas see satikate mängimine on suht uus värk mul, aga see bubble adrenaliinilaks hakkas rämedalt meeldima peale ESTPatricku deep runni :D
                                Ostad kohe double rebuyga? Ma täna ühe 8$ oma proovisin ilma rebuyta, oli jah soft,KK sain AQ vs K5s'i vastu sisse, aga obv kõik maailma ässad sadasid boardile :D

                                Comment

                                Working...