Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #166
    Re: 650$ satikas WSOPle

    praegu teen 3R, kus rebuy aeg käib aga olen normaalse stäki peal, 27R ebaõnnestus kui 10x algstäkk poti kaotasin rebuy viimastel minutitel rida valmis ja mastireatõmme, majale


    Mängin vist turnadollarie eest nüüd 225$ satikat to 1050$ satikale kui jõuan üleval olla, sest see hakkab 3:30 ja SCOOP struktuuriga ehk deep

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #167
      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

      Sellise tempoga võid varsti otse sisse osta ennast. :)

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #168
        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

        Algselt postitas alaska
        Sellise tempoga võid varsti otse sisse osta ennast. :)
        Harjutamine teeb meistriks

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #169
          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

          Ma usun sinusse poiss.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #170
            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

            Kes ei proovi see ei saa

            Lõpuks, kui käes, siis saad öelda "peab meeldima"

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #171
              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

              ma lähen magama ehk ei ole bad laki karmat ka nii palju

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #172
                Re: 650$ satikas WSOPle

                Algselt postitas ESTPatrick
                ma ikka ise panin ka poste päris tihti.

                Igatahes tegin 11R ja sain veel ühe pileti, bubble mängu valitsesin täielikult kui suutsin 18 alles olles (3 said pileti ja kuni 9s said raha) 8. kohalt varastades 3x suurema stäki saada kui 2. koha omanik. varastama hakkasin miski 20k stäki pealt, lõpuks sain 200k kokku ja suht pingevabalt võtsin riske ja valisin olukordi

                Olen oma mänguga väga rahul. Harjutan veel neid ja küll siis Pühapäevaks olen meister bubble mängija

                Ära solvu, aga sebi see Rizeni, Pearljammeri ja Apelstylesi Winning tournaments hand by hand. Seal jube hea bubble osa sees. Äkki tuleb kasuks

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #173
                  Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                  teen mõned korrad veel ise, sest ise on vaja tunnetust saada ja teiste õpetused ka piiravad mind.

                  Aga tänud pakkumast ja kindlasti vaatan selle asja üle kui leian kusagilt

                  See raamat ei tundu siiski päris see olevat mis vaja pärast tutvustuse lugemist, sest tundub päris turna raamat, aga satika bubble on hoopis süvenenum bubble time, ehk olukorrad on oluliselt võimendatud


                  KUI kellegi on see ükskõik mis kujul, siis võib PM saata

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: 650$ satikas WSOPle

                    Algselt postitas jrgn hell

                    Ära solvu, aga sebi see Rizeni, Pearljammeri ja Apelstylesi Winning tournaments hand by hand. Seal jube hea bubble osa sees. Äkki tuleb kasuks
                    Õiget bubble mängu saab Naxeri vihavaenlase Dan Harringtoni raamatust, vist oli teises osast.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #175
                      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                      võtan ka selle siis ette, eksimisruum tuleb väikseks jätta

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                        Tolle raamatu pluss oli see ,et bubble mäng on kirjutatud mõnele lehele väga arusaadavalt.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #177
                          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          teen mõned korrad veel ise, sest ise on vaja tunnetust saada ja teiste õpetused ka piiravad mind.

                          Aga tänud pakkumast ja kindlasti vaatan selle asja üle kui leian kusagilt

                          See raamat ei tundu siiski päris see olevat mis vaja pärast tutvustuse lugemist, sest tundub päris turna raamat, aga satika bubble on hoopis süvenenum bubble time, ehk olukorrad on oluliselt võimendatud


                          KUI kellegi on see ükskõik mis kujul, siis võib PM saata
                          Mul on, aga vist on välja mingisk ajaks lubatud, sest tahtsin neid kill phille vastu saada
                          aga seda trio vist ka mingi aeg jagas usniasti, et kidnalsti veel ringleb

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #178
                            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                            oskab veel keegi homseks mingeid soovitusi anda?

                            Kell 01.00 siis homme öösel vastu esmaspäeva võtan uue shoti. võimalik, et mängin sunday milli ka homme esimest korda elus.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #179
                              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              oskab veel keegi homseks mingeid soovitusi anda?

                              Kell 01.00 siis homme öösel vastu esmaspäeva võtan uue shoti. võimalik, et mängin sunday milli ka homme esimest korda elus.
                              Su postidest ja videodest on näha Su head olukorrakeskset readmis oskust. Kas oled suurtest turnadest eemale hoidnud vaid sellepärast, et turnadel tuleb liiga palju gambleida?

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #180
                                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                                Ükskõik kumba hittides saad sõitu ikka minna :D 8)

                                Edu igatahes

                                Comment

                                Working...