Re: 650$ satikas WSOPle
praegu teen 3R, kus rebuy aeg käib aga olen normaalse stäki peal, 27R ebaõnnestus kui 10x algstäkk poti kaotasin rebuy viimastel minutitel rida valmis ja mastireatõmme, majale
Mängin vist turnadollarie eest nüüd 225$ satikat to 1050$ satikale kui jõuan üleval olla, sest see hakkab 3:30 ja SCOOP struktuuriga ehk deep
praegu teen 3R, kus rebuy aeg käib aga olen normaalse stäki peal, 27R ebaõnnestus kui 10x algstäkk poti kaotasin rebuy viimastel minutitel rida valmis ja mastireatõmme, majale
Mängin vist turnadollarie eest nüüd 225$ satikat to 1050$ satikale kui jõuan üleval olla, sest see hakkab 3:30 ja SCOOP struktuuriga ehk deep

Comment