Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***
Minu arvates just hea mahe vaatamine / kuulamine, aga ma "otseselt" ei jälgi seda, vaid telekas mängib ning aeg-ajalt viskan pilgu peale.
Pigem on minu arvates tegu profikraamiga, mida näiteks oleks hea panna kuskil pubis või baaris seinale mängima, kartmata, et mõni külastaja ära ehmuks, kui näeb täis jobistatud särgiga vana lauas hullamas :D
Minu arvates just hea mahe vaatamine / kuulamine, aga ma "otseselt" ei jälgi seda, vaid telekas mängib ning aeg-ajalt viskan pilgu peale.
Pigem on minu arvates tegu profikraamiga, mida näiteks oleks hea panna kuskil pubis või baaris seinale mängima, kartmata, et mõni külastaja ära ehmuks, kui näeb täis jobistatud särgiga vana lauas hullamas :D

Comment