Re: Jõgeva mängijad.
Ei ole Kosmos midagi nii hull. Ma arvan, et reedeti/laupäeviti kindlalt seda suurt saali kasutada ei saa, sest enamasti mingi pidu sees. Aga neil on seal taga üks ruum veel- kuhu mahub ca 15-20 inimest. Tuttav pidas sünnipäeva siis pidi ainult sissepääsu pileti ostma, renti polnud. Ja samas majas neil veel mingi ruum, mida rentida, aga see oleks baarist täiesti eraldatud.
Triobetile ei saa tulla kahjuks- peab kolmapäeval vara ärkama.
Ei ole Kosmos midagi nii hull. Ma arvan, et reedeti/laupäeviti kindlalt seda suurt saali kasutada ei saa, sest enamasti mingi pidu sees. Aga neil on seal taga üks ruum veel- kuhu mahub ca 15-20 inimest. Tuttav pidas sünnipäeva siis pidi ainult sissepääsu pileti ostma, renti polnud. Ja samas majas neil veel mingi ruum, mida rentida, aga see oleks baarist täiesti eraldatud.
Triobetile ei saa tulla kahjuks- peab kolmapäeval vara ärkama.
Comment