Jõgeva mängijad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #1

    Jõgeva mängijad.

    Teen väikse uuringu-palju on siin foorumis rahvast, kel oleks soov ja tahtmine Jõgeval live pokkerit mängida?
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #2
    Re: Jõgeva mängijad.

    Liigun Jõgeva-Tartu vahet päris tihti, võiks vahel geneda küll

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3
      Re: Jõgeva mängijad.

      Rakveres on elanikke 3x rohkem, PN vastavast teemast võib tuletada palju oleks kord või rohkem/vähem kuus live mängijaid.

      Comment

      • Stewie
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 198

        #4
        Re: Jõgeva mängijad.

        Ma mängiks

        Comment

        • Dnbftwnaine
          Bännitud
          • Nov 2014
          • 32

          #5
          Re: Jõgeva mängijad.

          Me2

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #6
            Re: Jõgeva mängijad.

            Me, myself and I ja vast tuleb ka paar-kolm-viis sõpra ka kampa. 15 oleks selline minimaalne arv osalejaid igal turniiril, millega oleks mõtekas miskit teha. Vb motiveerib rahvast rohkem siin osa võtma, kui mainime ära, et esimesed kolm turkal saaksid Triosse boonuseid n shit.

            Comment

            • Stewie
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 198

              #7
              Re: Jõgeva mängijad.

              Ma saaks sõprade näol hea pundi kokku

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #8
                Re: Jõgeva mängijad.

                Saadame mu naise Jõgeva pokkerimängijate esindajana puppi/kluppi/kohvippu aru pärima, et kas oleks võimalik koostööd teha?

                Läheks ise aga fakking akne läheb vist käest ära, mingit kuradi piima sai joodud vahepeal. Ma sinna nägu näitan, siis ütlevad, et nemad Shrekke sisse ei lase rsk või 20kordne buy in in your akneface.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Jõgeva mängijad.

                  Niiet sa käisid alles kalal, kus sul läks kõht lahti ja nüüd lõi veel akne peale piimajoomist välja? Ehk veel mõni lahe lugu, mida jagada tahaksid?

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #10
                    Re: Jõgeva mängijad.

                    Põhimõtteliselt kui hetkel Tln oled siis lenda Kadrioru pargi juurde, teeme paar suitsu ja ma leiutan miskit.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #11
                      Re: Jõgeva mängijad.

                      Käisin Saksa bubis, laupäeval 16-23 saaks ilusti mängida.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #12
                        Re: Jõgeva mängijad.

                        Kaaluks Ateljeed ja Kosmost kah igaksjaoks, seal Saksas on lihtsalt jubedad joodikud ja rikuks mänguelamuse ära prolly. Or on neil eraldi ruumi pakkuda vms.?

                        reggie ja stewie, te homme triobet live freekale ei viitsi Tartus? Saaks Waimuga asjad läbi rääkida ja teeks edasised käigud.
                        Last edited by Dnbftw; 10.11.14, 12:50.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #13
                          Re: Jõgeva mängijad.

                          Ma ei ela enam Tartus ja sinna ning tagasi on natuke keeruline, lisaks kolmapäeval eksam. Kosmos on nagu kolhoosi söökla, Ateljeest ei tea midagi.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #14
                            Re: Jõgeva mängijad.

                            Pantrisse(Keskuse poe ruumides imo?) oleks ka vb mõtekas proovida, neil seal taga pidevalt lauad tühjad, pluss siis oleks veidi eraldatum ruum söögiruumist. Tho see pole vist väga hiliste kellaaegadeni avatud. Pm täna sõidan Jõgevalt läbi aga vist ei jõua sinna uurima minna, et kui nädala lõpus liigun maale tagasi siis no probs sealt läbi hüpata või läheme mitmekesi. Kui reggie viitsid siis uuri ise vahepeal. Ühesõnaga kui ma nädala lõpus maale liigun siis käin need kohad ise läbi, või kui keegi käib ise uurimas siis andke siin teemas ka teada. Peace.

                            In other news, käisin pargis ära, võtsin julgestuseks labradori kaasa, keda aga polnud - ALASKA. :(

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #15
                              Re: Jõgeva mängijad.

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              Käisin Saksa bubis, laupäeval 16-23 saaks ilusti mängida.
                              Räägi veidi täpsemalt sellest. Mis tingimustel me saaks seal mängida jne. Rääkisid ka sellest sisseostusüsteemist, et kassast 2eurine jook/söök = buy in? Mitu lauda me saaks sinna panna? 2 lauda minimaalne ma arvan, eks homme saan Waimuga üle rääkida veel. Lisaks oleks siis vaja seal pokkerivälisel ajal kuskil chipikohvreid hoida jne.

                              Saksa pubist on lihtsalt väga halb esmamulje jäänud, kuna suht standard, et keegi ropsib seal lauale/laua alla jne.


                              edit: Vaatasin Ateljee välikohvikust pilte ja tundub, et neil siseruumid kole kitsad. Aga eks oma silm on kunn
                              Last edited by Dnbftw; 10.11.14, 14:02.

                              Comment

                              Working...