Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #46
    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Küsimus pole pigem selles kas foldime 6betile vaid miks me sattusime olukorda, kus 5bet-foldisime emandad.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #47
      Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

      Teema pealkiri ei ole. Note: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
      Obv 5bet foldist on paremaid lahendusi.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #48
        Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

        Keegi ei peagi kellegagi nõustuma, selles küsimuses inimesed jagunevadki kahte leeri, ühed kannavad rattaga sõites kiivrit, teised mitte, Ühed sõidavad rulaga, teised mängivad parem võrkpalli ehk siis Gamblerid vs kalkuleerivad BR managerid.

        Minu jaoks seal QQ'ga all the way minemine võrduks sellega, kui Su BR on 1.1mil$ ja Sa lähed 1mil$ One Droppi mängima lihtsalt sisse ostes. Kuigi üx lahke inimene on teinud Sulle pakkumise, et kui te istute siin lauas täna miski 7h, siis ma annan teile 600k$

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #49
          Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

          +1 rudile, vaevalt sellise br-ga 6bshove saades enam stratimõtted peas on selles spotis, ükskõik mis plaan ennem oli.

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #50
            Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Keegi ei peagi kellegagi nõustuma, selles küsimuses inimesed jagunevadki kahte leeri, ühed kannavad rattaga sõites kiivrit, teised mitte, Ühed sõidavad rulaga, teised mängivad parem võrkpalli ehk siis Gamblerid vs kalkuleerivad BR managerid.

            Minu jaoks seal QQ'ga all the way minemine võrduks sellega, kui Su BR on 1.1mil$ ja Sa lähed 1mil$ One Droppi mängima lihtsalt sisse ostes. Kuigi üx lahke inimene on teinud Sulle pakkumise, et kui te istute siin lauas täna miski 7h, siis ma annan teile 600k$
            See võrldlus on lihtsalt liiga ridic. Seda ma ju rõhutangi, et ei, see ei ole mitte kuidagi sama asi. Mitte miski ei garanteeri murule, et järgmine käsi pole AA vs AK setup ja vastane võidab AK-ga. Sama loogika järgi võiks ju siis ka AA foldida, sest prob keegi bustib enne. Kust sa selle piiri tõmbad? Muru maksis 10k BI eest ja oli juba rahaliselt valuet loonud ja eesmärk oleks edaspidigi võita. Muidu võib juba bubbles foldida rahadesse isegi AApre, sest mincash nii oluline. Edge äraandmine lihtsalt. Ehk Madis ise satub seda lugema kunagi ja kirjutab oma arvamuse.
            Last edited by $Lauri$; 15.01.14, 00:37.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #51
              Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
              See võrldlus on lihtsalt liiga ridic. Seda ma ju rõhutangi, et ei, see ei ole mitte kuidagi sama asi. Mitte miski ei garanteeri murule, et järgmine käsi pole AA vs AK setup ja vastane võidab AK-ga. Sama loogika järgi võiks ju siis ka AA foldida, sest prob keegi bustib enne. Kust sa selle piiri tõmbad? Muru maksis 10k BI eest ja oli juba rahaliselt valuet loonud ja eesmärk oleks edaspidigi võita. Muidu võib juba bubbles foldida rahadesse isegi AApre, sest mincash nii oluline. Edge äraandmine lihtsalt. Ehk Madis ise satub seda lugema kunagi ja kirjutab oma arvamuse.
              Mincashid ning AA'd on hoopis teine teema, kuna equitid on hoopis teised ning võidetavad summad võrreldes BR'iga pole life changivad. Seal on vahe sees, kas Sa lähed teise chipliidri vastu flippama või AA'ga mõllama, kui AA'ga tuleb bad beat, siis pole midagi parata. Lisaks lol kui Sa veel ütled ära, et Sul seal circa 40% equitit ja, et see on parim spot, mis seal lauas leida annab, sest kõik on nii palju paremad mängijad, lol imo. See, et teised on paremad mängijad ei tähenda, et Su ainuke võimalus on raha piiripealses olukorras sisse saada :D

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #52
                Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                Tõid näiteks, et kas 1Mone drop ilma edgeta gamblemist või tasuta mitte millegi eest 600k. Kõik valiksid 600k free money 7h lauas magamise eest, aga see ei ole ju nii. Ortiz, Gamez ja Staller olid halvemad mängijad. Ortiz oli väljas juba. Ei ole parim spot, aga +EV ja +$EV ja suurem tõenäosus top 3 kohtadesse hittida. Mõtlesin, et 40% peab seal hea olema, täpselt ei mäleta poti suurust, aga umbes nii jäi meelde(See on minu typo). See lifechanging money ei ole sarnane võrdlus, sest ta ei ostnud sisse liferolliga, vaid jõudis lifechanging rahadesse, kui seda nii nimetada tahad.
                Last edited by $Lauri$; 15.01.14, 02:51.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                  Mõtlesin rohkem käe peale ja minu arvates Müüril oli väga suur ebajopp antud käe. Väga raske on mitte tekitada sellist olukorda, mis ka juhtus.

                  3bet on ju väga hea ja kindlalt suurema EV-ga kui call. Kui vastane vastas 4betiga, siis nüüd tekkis võtmeolukord. Isegi, kui me flatime oleme OOP ja pank läheb ikka suureks. Ühelt poolt madalate kaardidega maksame ta ülepaarid kinni või anname mingil tänaval väga suures pangas tasuta equityt või vastane bluffib meid ära ebasoodsatelt laudadel. Seega kokkuvõttes 5bet ei pruugigi olla nii halb, sest vastane peab jätkama väga tugeva rangega.

                  Lisaks kui Two Plus Twos öeldi, et McDondaldsi AK mäng ei olnud hea, siis võibki tekkida küsimus, et äkki pikas perspektiivis muru mängis selle käe väga korrektselt ja suurima EV-ga vs McDonaldsi range vastu ehk teisisõnu muru kaotab mingi% ajas 1,25 milkut kui foldib QQ, aga teise poole ajast saab monster chipleadi kui callib oma top rangega, omades 70-90% equityt.

                  QQ-ga flattimine on minu arvates liiga nõrk mäng ja anname ära palju EV-d. Me ei saa eeldada, et vastane 4betib meid suure osa ajast ja isegi kui ta 4bet bluffib, siis 5betiga me saame ta bluffi pealt maha, ja QQ bluffiks keeramine antud olukorras ei olegi nii väga halb mäng. See tundub üks väheseid olukordi, kus see võiks olla ülimalt korrektne.

                  EDIT: aga käe näitamine oli muru poolt halb ning see paneb uskuma, et muru pani ta KK+ peale. Muidu ta ei oleks näidanud. Lisaks ei tohiks mitte kuidagi näidata nõrkust, eriti kui tead, et on scared money.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #54
                    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                    2+2 käe teema.
                    http://forumserver.twoplustwo.com/87...-spot-1407503/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                      Tõid näiteks, et kas 1Mone drop ilma edgeta gamblemist või tasuta mitte millegi eest 600k. Kõik valiksid 600k free money 7h lauas magamise eest, aga see ei ole ju nii. Ortiz, Gamez ja Staller olid halvemad mängijad. Ortiz oli väljas juba. Ei ole parim spot, aga +EV ja +$EV ja suurem tõenäosus top 3 kohtadesse hittida. Mõtlesin, et 40% peab seal hea olema, täpselt ei mäleta poti suurust, aga umbes nii jäi meelde. See lifechanging money ei ole sarnane võrdlus, sest ta ei ostnud sisse liferolliga, vaid jõudis lifechanging rahadesse, kui seda nii nimetada tahad.
                      Kas seda kätt ei saaks EV-na nii lahendada, et kui ta callib, siis 60% ajast kaotab ning lahkub 240K taalaga. Nüüd 40% ajast võidab ja sel juhul võidab turniiri näiteks 30% ajast, jääb teiseks 40% ajast, kolmandaks 20% ajast ja neljandaks 10% ajast.

                      Siis võrrelda seda foldimisega ja anda nüüd miskid protsendid. Et foldi korral tõenäoliselt võidab turniiri 10% ajast, jääb teiseks 15% ajast, kolmandaks 20% ajast, neljandaks 35% ajast ja viiendaks 10% ajast ja kuuendaks 10% ajast.

                      Siis võrrelda neid EV-sid.

                      Mcdonaldsi surma puhul muru ei jääks mitte kunagi viiendaks ja tõenäoliselt ka neljandaks jäämise chance on mikroskoopiline ning mu antud numbrid võivad olla isegi way off, sest sellise chipleadiga on kolmas ja teine koht kõige tõenäolisemad.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #56
                        Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                        Oled õigesti aru saanud ranka. Kahjuks raske on täpselt hinnata, mitu protsenti ajast mitmendaks jääks(deal maybe?). Anyways, ma pikast grindist väsinud ja ei jõua mõelda enam. Keegi viitsib, siis võib vajaliku mathi ära teha ranka andmetega.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Oled õigesti aru saanud ranka. Kahjuks raske on täpselt hinnata, mitu protsenti ajast mitmendaks jääks(deal maybe?). Anyways, ma pikast grindist väsinud ja ei jõua mõelda enam. Keegi viitsib, siis võib vajaliku mathi ära teha ranka andmetega.
                          14M stäkiga, kui näiteks alles oleks 4 mängijat, võiks vabalt muru saada variatsioonivaba diili 1.8 miljoni lähistele. Shortied ei soovi flipata selliste money jumpidega ning võiksid vabalt rahad oma vahel ära jagada.

                          EDIT: kui see on reaalne ja lubatud, siis tegelikult call võiks olla mega hea. siis arvestada tuleks ka sellega, et murul oli 50% välja müüdud.

                          Rahad jagunesid:
                          1. koht: 1.8m (900k murule)
                          2. koht: 1.1m (550K murule)
                          3. koht: 780k (390k murule)
                          4. koht: 580k (290k murule)
                          5. koht: 450K (225k murule)
                          6. koht: 330k (165k murule)


                          Just tänu sellel, et tal oli diil. Seega kokkuvõttes foldides on tal kolmas-neljas koht reaalne, ehk EV-na kaotaks 230K-130K. Ei ütleks, et see nii life changing raha on.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #58
                            Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            14M stäkiga, kui näiteks alles oleks 4 mängijat, võiks vabalt muru saada variatsioonivaba diili 1.8 miljoni lähistele. Shortied ei soovi flipata selliste money jumpidega ning võiksid vabalt rahad oma vahel ära jagada.
                            Jep. +Parandasin enne ennast juba, et käsi siiski pigem 50/50, kui välja arvutada. 40% pidi QQ hea olema, et callida.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                              Muidugi lisaks võites flipi, oleks tulnud talle suur momentum ja enesekindlus. Üheltpoolt ohtlikum vastane väljas ja teisel poolt suur chiplead ning eufooria. Mis oleks ta mängu uut motivatsiooni puhunud.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #60
                                Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                                Samas kui tihti me näeme nt 6bet bluffi a la a2o?2+2 arvati, et see on 5%-
                                Seega air 5%,ak kombod,KK+. On see üldse cev+? Rääkimata icm ja muudest faktoritest

                                Comment

                                Working...