Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Kust sa võtad, et call ca 40% oli? Sest sa oled maailma parim käte lugeja? Ei. Tegelikult saad sa nüüd seletada, et halb-halb, sest sa tead, mis McDl käes oli. Küsi nüüd endalt, et kas Muru teadis samamoodi kuvari ees istudes.
Teiseks on see AA, KK, AK vs QQ natuke kummaline, sest tuleks ka küsida, et kui sageli seal AK on üldse. Kui pooltel kordadel, siis pole juttugi 40% enam. Jne.
See on põhiline põhjus, miks mulle ei meeldi suurem osa siin foorumis postitatud kätest, sest seal on tulemus näha ja siis on kõigil superlihtne targutada, kuigi ilma tulemuseta oleks vastused tõenäoliselt hoopis teistsugused.
Nüüd täpselt samamoodi. Tal oli equity! Supereasy snapcall! Eduseisus oli ju! Mõelge ka natuke, ausalt.
Algselt postitas $Lauri$
Vaata postitust
Teiseks on see AA, KK, AK vs QQ natuke kummaline, sest tuleks ka küsida, et kui sageli seal AK on üldse. Kui pooltel kordadel, siis pole juttugi 40% enam. Jne.
See on põhiline põhjus, miks mulle ei meeldi suurem osa siin foorumis postitatud kätest, sest seal on tulemus näha ja siis on kõigil superlihtne targutada, kuigi ilma tulemuseta oleks vastused tõenäoliselt hoopis teistsugused.
Nüüd täpselt samamoodi. Tal oli equity! Supereasy snapcall! Eduseisus oli ju! Mõelge ka natuke, ausalt.

Comment