Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #31
    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja kui mcdonaldil oleks olnud KK siis seda threadi poleks :)
    või kui murul KK-AA

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #32
      Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

      Mc Donald teadis 99% mis murul käes on kuna AA ja KK praktilselt välistas ta enda AK. Seega kas QQ või äärmisel juhul JJ

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #33
        Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Mc Donald teadis 99% mis murul käes on kuna AA ja KK praktilselt välistas ta enda AK. Seega kas QQ või äärmisel juhul JJ
        norm siis oli otsepildis tv ga vist, teadis et QQsid on rohkem võimalik kui AA ja KK või see timebank foldija muckis äkki nii kõrgelt et oli kaarte näha.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #34
          Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

          Üldiselt peaks q_q ise tulema ja avstama kõigile spetsailistidele siin mis oleks olnud temaga seal õige teha.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Arvestades asjaolusid (ept ft, bankroll jne) siis as played minu arvates fold õige. Aga ma ei näe siis põhjust 5betil, kui plaan shovele foldida. Usun üsna kindlalt, et see ei olnud Madise esialgne plaan kuid vastase shove lõi põlvist nõrgaks ja järele mõeldes sai aru, et turniiri elu peale PARIMAL juhul flipata ei ole parim lahendus sellises faasis teise koha stackiga stackleadri vastu.
            Käe analüüsil ei tohi arvestada selliseid asjaolusid, samamoodi nagu cashilaua kätt analüüsides ei arvesta, et shove callimine = 1 Dacia Logan ju.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Käe analüüsil ei tohi arvestada selliseid asjaolusid, samamoodi nagu cashilaua kätt analüüsides ei arvesta, et shove callimine = 1 Dacia Logan ju.
              Ei ole õige vend sind kahtluse alla seadma, kuid miks nii? Turniir ei ole ju sama mis cashi laud, kus nhggwpty ja next hand. Eesmärgi saavutamise nimel tuleks ju arvestada kõiki muutujaid. Antud juhul nt stackide suurus (enda, konkreetse vastase ning teiste), payout structure, munade suurus jne...

              e: ei taha vastu vaielda, vaid huvitaks su mõttekäik

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #37
                Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                juurde veel, imo on 3bet palju hullem siin käes kui 5bet arvestades lauda.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #38
                  Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Käe analüüsil ei tohi arvestada selliseid asjaolusid, samamoodi nagu cashilaua kätt analüüsides ei arvesta, et shove callimine = 1 Dacia Logan ju.
                  Ei anna võrrelda cashiga, kuna seal puuduvad sellised elemendid nagu igasugune bubble play, FT-d jne, kus best cEV =/ usdEV.

                  Antud käsi üks selgemaid näiteid, kus võidetud chipid oluliselt vähemväärtuslikumad kui kaotatud. (cashis siis obv need kaks alati =.)

                  Seega tekibki seesamune vastuolu, kus right play teoreetilielt (imo) oleks callida, aga ülejäänud elemendid sunnivad foldima.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #39
                    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    Ei ole õige vend sind kahtluse alla seadma, kuid miks nii? Turniir ei ole ju sama mis cashi laud, kus nhggwpty ja next hand. Eesmärgi saavutamise nimel tuleks ju arvestada kõiki muutujaid. Antud juhul nt stackide suurus (enda, konkreetse vastase ning teiste), payout structure, munade suurus jne...

                    e: ei taha vastu vaielda, vaid huvitaks su mõttekäik
                    Kuidas käe analüüsi sellised muutujad nagu bankrolli suurus ja see, et tegemist EPT finaallauaga käivad?

                    Kui bankroll on liiga väike finaallauas riskide võtmiseks siis tehti viga satikale regades. Nüüd tuleb lähtuda hetkeolukorrast ehk kogu eelnevat arvestada kui 'as played' ja teha parim otsus. Pokkeristrateegia seisukohalt ei ole võimalik, et busto venna ja Dan Bilzeriani otsused antud käes (või ükskõik millises käes) erinevad peaks olema.

                    Btw, QQ equity vs AA, KK, AK range vastu on 40%.

                    Ei oska öelda, kas käsi hästi või halvasti mängitud, sest ei jaga ICM-ist eriti midagi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ei anna võrrelda cashiga, kuna seal puuduvad sellised elemendid nagu igasugune bubble play, FT-d jne, kus best cEV =/ usdEV.

                      Antud käsi üks selgemaid näiteid, kus võidetud chipid oluliselt vähemväärtuslikumad kui kaotatud. (cashis siis obv need kaks alati =.)

                      Seega tekibki seesamune vastuolu, kus right play teoreetilielt (imo) oleks callida, aga ülejäänud elemendid sunnivad foldima.
                      Need faktorid on väga olulised :P

                      Aga lauavälised asjad nagu bankrolli suurus jne ei loe käe analüüsis absoluutselt.

                      Comment

                      • rollkopter
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 501

                        #41
                        Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                        isegi ei tea kumma vastuse variandi poolt hääletada, ülimalt close ikka

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #42
                          Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                          Kahju ainult, et #YOLO koht raisku läks. Legend forever imo.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #43
                            Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust

                            Kui bankroll on liiga väike finaallauas riskide võtmiseks siis tehti viga satikale regades.
                            lol braindamaged


                            Codecci ütleb oma lapsele, kes esimest korda hakkab mingi spordiala ja trenni poole vaatama :
                            "Kui sa olümpiamängudel pole võimeline kolmepunktiviskeid sooritama, siis ära, ****, korvpalli kätte võta"
                            Last edited by vennike; 14.01.14, 22:20.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #44
                              Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                              Codecci poolt VÄGA VALE jutt, BR ja olles Lifechanging positsioonis, kuhu ei pruugi elusees enam jõuda määravad siin väga palju, kuidas seda kätt mängida.

                              Ma oleks muru positsioonis snapflattind pre ilma 3bettimata, Geniaalne trapikäsi lasta Mcdonaldil positsioonis paugutada ja rahus enamus boarde maha callida, lisaks veel retard fish pärast murut, kelle laseks ka ülima heameelega potti QQ'd hoides. Kui tuleb A või K flop, whatever, check call one street või check fold üldse ning Next Hand !

                              Kui käsi juba niikaugele viidi, siis fold on kindlasti parem variant.

                              Comment

                              • $Lauri$
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 479

                                #45
                                Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

                                Esimest korda ei nõustu sinuga RudiTurbo. Raha mõjutab otsust, aga ideaalses olukorras ei tohi "one time" võimalusele pokkeri seisukohalt mõelda. Seega fold ei ole väga kohutav(inimlik, ei saa kuidagi pahaks panna, prob ise foldiks ka samas olukorras), aga call ca 40% equityga on parem obv. Arvestades seda, et top3 mängijad olid ikka väga tasemel mängijad + Pascal Lefrancois(chips to money% on muru edge negatiivne seal lauas McDonaldi jätkamisel. Mitte, et muru halb mängija oleks, aga teised lihtsalt väga kõval tasemel.). Haxton ja KristjanLaas ütlesid kõik ära juba. Edaspidi sellel teemal ei vaidle (Let's agree to disagree. Ega minu arvamus pole absoluutne tõde.)
                                Last edited by $Lauri$; 14.01.14, 23:27.

                                Comment

                                Working...