Ma ise viimasel ajal ka turniire hakanud mängima (päevas ca 30 tükki, kõik no-turbo mtt-d) ning pühapäevad on kõige magusamad turkapäevad, seega ehk on sellel teemal potentsiaali.
Ise ei mängi kalleid, kuna ei ole endas kindel. Täna panen eelkõige rõhku biggeritele, Sunday Stormile ning iPOPS 4 esimesele eventile.
Kui peaks tekkima isu, siis ehk teen ka SM, aga millegipärast ei meeldi see turniir.
Ise ei mängi kalleid, kuna ei ole endas kindel. Täna panen eelkõige rõhku biggeritele, Sunday Stormile ning iPOPS 4 esimesele eventile.
Kui peaks tekkima isu, siis ehk teen ka SM, aga millegipärast ei meeldi see turniir.
A
K
Comment