*** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

    Ma ise viimasel ajal ka turniire hakanud mängima (päevas ca 30 tükki, kõik no-turbo mtt-d) ning pühapäevad on kõige magusamad turkapäevad, seega ehk on sellel teemal potentsiaali.

    Ise ei mängi kalleid, kuna ei ole endas kindel. Täna panen eelkõige rõhku biggeritele, Sunday Stormile ning iPOPS 4 esimesele eventile.

    Kui peaks tekkima isu, siis ehk teen ka SM, aga millegipärast ei meeldi see turniir.
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

    äkki sellepärast ei meeldi kuna sellel on retarded struktuur :D
    ise teen pacifi ja starsi majorid nagu ikka

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
      äkki sellepärast ei meeldi kuna sellel on retarded struktuur :D
      ise teen pacifi ja starsi majorid nagu ikka
      Ma ei tea miks. Üks asi võib-olla ka see, et ma ei ole pikkade late-registrationite fän ja pelgalt minu arvates ühe tunnine late regamine on overkill, rääkimata SM 3 tunnisest.

      Rääkides veel late regamistest, siis Triobeti €215 satikad on änksad.

      Sisseost on €3.3 ja annab 3000 chippi. Rebuy maksab €3 ja annab 3000 chippi. Late regamine kestab 60 minutit. 60 minutil saad teha add-oni, mis maksab €3 ja annab 30 000 chippi. Regad viimasel minutil, ootad leveli lõpuni ning teed addoni ning on 30k stack (ca. 15-20BB, ei mäleta täpselt). Keskmine stack võib sellel hetkel olla 40-50K, aga kuna on turbo, siis see ei anna suurt eelis kellegil. Lisaks on 20-30% fieldist juba bustinud ning rebuyde ja sisseostudega lisatud nii auhinnafondi surnud raha, kes ei saa kunagi sellest osa.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

        Kakoi TB €215 satikad?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Kakoi TB €215 satikad?
          Ma ei tea, kas muudel päevadel on, aga pühapäevadel on täiesti olemas. Satikad, mis viivad pühapäeval €75 000 GTD-le.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

            Sisseost on €3.3 ja annab 3000 chippi. Rebuy maksab €3 ja annab 3000 chippi. Late regamine kestab 60 minutit. 60 minutil saad teha add-oni, mis maksab €3 ja annab 30 000 chippi. Regad viimasel minutil, ootad leveli lõpuni ning teed addoni ning on 30k stack (ca. 15-20BB, ei mäleta täpselt). Keskmine stack võib sellel hetkel olla 40-50K, aga kuna on turbo, siis see ei anna suurt eelis kellegil. Lisaks on 20-30% fieldist juba bustinud ning rebuyde ja sisseostudega lisatud nii auhinnafondi surnud raha, kes ei saa kunagi sellest osa.
            Samamoodi on starsi 3x turbo turniirid-satikad, kus add-on on 30k chipsi
            Jube selle arvelt kui teed add-oni ja teised "max 5rebuy mehed" on "targalt" loobunud " on sul juba päris decent edge

            Comment

            • Juhhei
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 154

              #7
              Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

              Doh.... Party's hakkas pokerfest ... täna siis esimesed turnad sellest seeriast ja kõik alanud turnad pausipeal, mõni üle tunni aja juba... huvitav mis ette võetakse ja kas kellegil on veel plaane neid turniire mängida ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                OO turkal jube vähe fishe või olen flopanud omale väga kehva laua.

                Mängijad: 22/14, 19/10, 16/12, 12/12, 14/12/, unknown/ 10/7, 16/5 ja 12/10. Ise olen 10/7 :D

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                  19/10 on juba suht suure gapiga vpip ja pfr, samuti 16/5 aga kuna samplit ei tea, siis võib seal kõike olla?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    19/10 on juba suht suure gapiga vpip ja pfr, samuti 16/5 aga kuna samplit ei tea, siis võib seal kõike olla?
                    60 kätt.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                      Ausalt, kus kõik fishid on. 1000 osalejat ja kõik tunduvad solid, sama patricku lauas.

                      Ei imesta, kui iPoker tõstab meelega fishe ühte laudu kokku ning rege ühte, et nii siis tõsta fishide ITM%, mis oleks saidile geniaalne lähenemine.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #12
                        Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                        192/782 sunday stormil
                        suht lamp seis veel ja noh, rahaliselt väga midagi erilist ka pole aga vaatasin seda lobby ja kui mõelda, et 40k osalejat oli algul, siis ikka päris hea saak juba :D

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #13
                          Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                          Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t25000/t50000 Blinds + t5000 - 8 players -

                          Pre Flop: (t115000) Hero is BB with J A
                          4 folds, CO raises to t100000, 2 folds, Hero calls t50000

                          Flop: (t265000) 6 7 K (2 players)
                          Hero checks, CO bets t250000, Hero raises to t1370994 all in, CO calls t1120994

                          Turn: (t3006988) 7 (2 players - 1 is all in)

                          River: (t3006988) 2 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: t3006988
                          CO shows 9 K (two pair, Kings and Sevens)
                          Hero shows J A (a pair of Sevens)
                          CO wins t3006988

                          215th ja 180 bucki gg ja yolo

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                            Miks pres ei shovenud ?

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #15
                              Re: *** PÜHAPÄEV: Mis turniire keegi mängib? ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Miks pres ei shovenud ?
                              Ma ei tea, mõtsin, et võtan rahulikult suure stacki vastu

                              UTG: t907508 M = 7.89
                              UTG+1: t2314561 M = 20.13
                              MP1: t857336 M = 7.46
                              MP2: t217354 M = 1.89
                              CO: t1563176 M = 13.59
                              BTN: t272728 M = 2.37
                              SB: t713450 M = 6.20
                              Hero (BB): t1475994 M = 12.83

                              Eeldasin, et ta varastab ka vähe nitimalt blindi, kui ma suht suure stackiga ja ohustan ta bustimist. Aga mjah, kui nüüd mõelda, siis oleks pidanud pre sisse ajama...

                              Comment

                              Working...