*** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #31
    Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

    88 vs KJ ja J säras flopil. Olin short ka. Ei teagi, mis selle 33$ nüüd teha. Järgmine pühapäev donkamente arvatavasti :D

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #32
      Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

      pljt magasin ka maha.

      Comment

      • KingPeral
        Julm Donk
        • Jul 2011
        • 47

        #33
        Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

        out

        Comment

        • Simmo
          Grinder
          • Dec 2009
          • 760

          #34
          Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

          120k vegeteerisin päris pikalt siis tõmbasin K6o 'ga flushi AQ vastu ja nüüd tiksun.

          Comment

          • trippin567
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 65

            #35
            Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

            Tzjan (Estonia) oli 13/100 2x avg stack umbes ja siis paari käega tiltas nulli. Kõigpealt avas MP-lt KJo 4xbb ja callis endast poole väiksema stäki allini, AK näitas vastane. Paar kätt edasi tema BB, keskmiselt positsioonilt keegi limpis, ta check, flopi leadis välja ja callis tõste, turnis leadis allin ja sai calli õhuga 94o. Viimane eestlane vist oli, 87. koht siis.

            Comment

            • panama1900
              Räme Fish
              • Sep 2010
              • 16

              #36
              Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              PokerStarsi turniiride historyst. Chrome & CTRL+F on siinkohal väga head abimehed.
              Minule mikrotasemel mängijana on jäänud mulje, et Euroopa suuruselt teine riik Venemaa järel on Rumeenia. Seda vähemalt päevasel ajal...Kuigi tegelikult on ju hoopis Ukraina ja Poola suuremad...Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa mängivad omaette, aga mis seis Türgiga on? Kas Türgi ka omaette? Ei mäletagi nagu türklasi laudadest...Jaapani ja India esindajaid pole ka suurt näha, kui arvestada nende riikide rahvaarvu. Indoneesia ja Pakistaniga sama lugu...

              Comment

              • panama1900
                Räme Fish
                • Sep 2010
                • 16

                #37
                Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                Turniiril rahadest jäin kaugele...aga ikkagi veidi üle 2 tunni kvaliteertset meelelahutust, kui nii tohib ütelda...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                  Algselt postitas panama1900 Vaata postitust
                  Minule mikrotasemel mängijana on jäänud mulje, et Euroopa suuruselt teine riik Venemaa järel on Rumeenia. Seda vähemalt päevasel ajal...Kuigi tegelikult on ju hoopis Ukraina ja Poola suuremad...Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa mängivad omaette, aga mis seis Türgiga on? Kas Türgi ka omaette? Ei mäletagi nagu türklasi laudadest...Jaapani ja India esindajaid pole ka suurt näha, kui arvestada nende riikide rahvaarvu. Indoneesia ja Pakistaniga sama lugu...
                  Antud turniiril oli 3718 rumeenlast ja 4928 ukrainlast. Türkali 106, aga minu teada on neil seal mingisugune blokeering. Võin eksida.

                  Muid soovitud rahvusi:
                  • 131 jaapanlast
                  • 171 indialast
                  • 14 indoneeslast
                  • 7 pakistanlast

                  Veel Aasia ja Lähis-Ida rahvaid:
                  • 88 iraanlast
                  • 2 iraaklast
                  • 430 hiinlast
                  • 89 taivanlast
                  • 148 filipiinlast
                  • 35 malayslast
                  • 9 macaulast
                  • 33 hongkonglast

                  Indoneesias elab 237 miljonit inimest, Filipiinidel 92 miljonit inimest, aga pokkerimängijiad ei ole. Kogu Aasias see nii. Macau on gambling keskus, PokerStars end kaua esindanud ja siiski ei suudeta end netisüüa. Ei oska põhjust tuua. Tõenäoliselt usulised jms. või ei ole pokker Asiaatide mäng.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #39
                    Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                    Indoneesias elab 237 miljonit inimest, Filipiinidel 92 miljonit inimest, aga pokkerimängijiad ei ole. Kogu Aasias see nii. Macau on gambling keskus, PokerStars end kaua esindanud ja siiski ei suudeta end netisüüa. Ei oska põhjust tuua. Tõenäoliselt usulised jms. või ei ole pokker Asiaatide mäng.[/QUOTE]

                    Indoneesias ja Filipiinidel hea plaaziz istuda ja palmi all mõnuleda! :D

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #40
                      Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                      Kas need riigid mitte Starsi ei bloki? Hiina näiteks blokib küll väga paljusid webi asju.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Kas need riigid mitte Starsi ei bloki? Hiina näiteks blokib küll väga paljusid webi asju.
                        Riigid blockivad Starsi, aga Stars ei blocki riike. Seega VPN on täiesti legaalne. Minuteada ainus, mida Stars blockib on USA. S.t. USAst ei tohi ka VPN-i kasutada.

                        Filidel saab logida Starsi otse, ilma VPN-ita.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #42
                          Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                          Kes võitis?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Kes võitis?
                            Mingi brasiillane ynarrol. Varasemalt väga säranud pole ja suurim võit 430$. Ilmselt fish, mänge ka kõigest 607. Eestlaselt jõudis kõige kaugemale Tzjan - koht 87 - 535$.

                            Comment

                            Working...