*** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

    Kindlasti osalevad paljud sellel turniiril ja siis seega teeme eraldi teema.

    Cliffid:
    • $11 sisseost
    • $1 000 000 GTD
    • vähemalt $100 000 esimesele kohale


    Hetkel turniir käinud vähem kui tund aega. Registreerimiseks aega 120 minutit.
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

    gl lasnamäe täie kilidest läbi murdmisel. Ise üritan ka

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

      Tundub, et 100 000 osalejat tuleb täis. 54 minutit veel hilist registreerumist ja 98 205 mängijat.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #4
        Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

        Ei mäleta küll Starsis ühtegi overlayd.Ei tulnud ka sellest turnast.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

          Äkki jookseb 99 999 mängija juures kokku.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

            Mingi utg limp väga loose mängija omas mind ära AQ vs AK obv. Superuser obv.

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #7
              Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

              Läbi ta ongi 3 way all in ja KK ei pea A6 vastu

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                Läbi endalgi. Oli tore, kuniks kaart jooksis.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #9
                  Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                  Laud on täiega jama.100k+ mängijat ja mul lauas kõrgeim VPIP on 23.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                    Kuidagi jube nitiseks on üldse need low stakes starsi turnad läinud. Jube igav mängida. Kui mängisin micromillioni 1$ turniiri, siis oleks eeldanud kõvat tulevärki, aga samuti oli suht nitine...

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #11
                      Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                      pausiks 9k. päris kreisi turna

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Kuidagi jube nitiseks on üldse need low stakes starsi turnad läinud. Jube igav mängida. Kui mängisin micromillioni 1$ turniiri, siis oleks eeldanud kõvat tulevärki, aga samuti oli suht nitine...
                        Mul laud küll suur limpfest. SB-lt tehakse veel limp-allin viisaka stäkiga.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                          ma ei mänginud .. olin kõige kavalam prolly

                          Comment

                          • Yolonaator
                            Julm Donk
                            • Feb 2013
                            • 81

                            #14
                            Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                            Mul oli hästi agro laud, pmts iga teine käsi keegi all in. Aga ma ka out.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** AMETLIK: Sunday Storm 2. aastapäeva turniir: käed, railing jms ***

                              Kokku 989 eestlast registreerus Sunday Storm turniirile, mis on 0.90% kogu fieldist.

                              Comment

                              Working...