Tartu Olympic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chevy
    FPP Pro
    • Mar 2009
    • 208

    #31
    Re: Tartu Olympic

    Okei ilmselt võis olla küll kombinatsioon a,b ja c-st. Tundus kummaline jutt jah, aga ei osanud eriti vaielda ka sel teemal temaga.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Tartu Olympic

      Üks baaridaam Tartu Olympicus rääkis üldse meile, et mängijad ainult sellepärast kaotavad, et nad ahned on... Et kasiinos on tegelt väga lihtne võita, kui oma €10 kätte saad ja quitid siis ongi korras :D

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #33
        Re: Tartu Olympic

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Üks baaridaam Tartu Olympicus rääkis üldse meile, et mängijad ainult sellepärast kaotavad, et nad ahned on... Et kasiinos on tegelt väga lihtne võita, kui oma €10 kätte saad ja quitid siis ongi korras :D
        mis sa arvasid siis, et "quit while ahead" on mingi nali v? baaridaam teab, mis ta räägib.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #34
          Re: Tartu Olympic

          flipikunn agrees

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #35
            Re: Tartu Olympic

            Aga ühel heal päeval tulen ma kohale ja mängin tilkagi joomata terve mängu, seda pole ma kunagi varem suutnud.

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #36
              Re: Tartu Olympic

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Aga ühel heal päeval tulen ma kohale ja mängin tilkagi joomata terve mängu, seda pole ma kunagi varem suutnud.
              vedelikupuuduses ei ole soovitatav sporti teha

              Comment

              • herlio
                OlyBet'i ametlik esindaja
                • Nov 2010
                • 418

                #37
                Re: Tartu Olympic

                Täna Tartus Beat the Pro Live turniiril kohal mõlemad OlyBeti esindusmängijad!
                http://www.olympic-casino.ee/poker/u...urniirid-n1042

                Comment

                • herlio
                  OlyBet'i ametlik esindaja
                  • Nov 2010
                  • 418

                  #38
                  Re: Tartu Olympic

                  15.02-18.02 OlyBet Kings of Tallinn Tartu Warmup

                  Comment

                  • herlio
                    OlyBet'i ametlik esindaja
                    • Nov 2010
                    • 418

                    #39
                    Re: Tartu Olympic

                    Comment

                    Working...