Tartu Olympic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mallikas
    Bännitud
    • Nov 2012
    • 24

    #1

    Tartu Olympic

    Tahaks hakata Live pokkerit mängima ja tänane Tartu Olympicu 22€ + 1 rebuy anytime tundub täitsa lahe, aga kuna kogemus puudub uuriks tagamaid.

    Kuidas on Tartu tase? Milline mängustiil annaks eelise, kas kinnisem, fishisem?
    On keegi äkki ise täna siit minemas, kes võiks turniiri jooksul paar õpetussõna anda?
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Tartu Olympic

    tase on metsik ja muidu ilmselt teema ka olemas tartu kohta

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #3
      Re: Tartu Olympic

      Kui kaotad siis lükka laud ümber. Saad raha tagasi.

      Comment

      • mallikas
        Bännitud
        • Nov 2012
        • 24

        #4
        Re: Tartu Olympic

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        tase on metsik ja muidu ilmselt teema ka olemas tartu kohta

        Otsisin pikalt, aga mitte ei leidnud

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: Tartu Olympic

          ok, ilmselt pani ranka teema lukku, sest huh, seal saadi pmst odaga kõrva ja zetoonidega silmaauku jne. Lauad ümber jms jura.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: Tartu Olympic

            no money in tartu everyone's solid and playing K6o.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Tartu Olympic

              Algselt postitas mallikas Vaata postitust
              Tahaks hakata Live pokkerit mängima ja tänane Tartu Olympicu 22€ + 1 rebuy anytime tundub täitsa lahe, aga kuna kogemus puudub uuriks tagamaid.

              Kuidas on Tartu tase? Milline mängustiil annaks eelise, kas kinnisem, fishisem?
              On keegi äkki ise täna siit minemas, kes võiks turniiri jooksul paar õpetussõna anda?
              Ära mõtle üle, lihtsalt mine kohale ja mängi.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #8
                Re: Tartu Olympic

                tartus nitiring, mängi LAG, see toidab alati

                Comment

                • mallikas
                  Bännitud
                  • Nov 2012
                  • 24

                  #9
                  Re: Tartu Olympic

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Ära mõtle üle, lihtsalt mine kohale ja mängi.

                  TY.

                  Keegi muidu ise ei ole täna minemas?

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #10
                    Re: Tartu Olympic

                    Ma võin 100% kihla vedada, et seal on venelane Artur
                    20 korda vast ise käinud ja kordagi pole Artur puudunud.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: Tartu Olympic

                      Mina mõtlen täna LIVE comebacki teha küll.
                      Aga on seal endiselt 1h late buy-in võimalus? Kella seitsmeks päris ei jõuaks enam...

                      Comment

                      • kaabakas
                        Räme Fish
                        • May 2012
                        • 6

                        #12
                        Re: Tartu Olympic

                        Supernova, käi veel paar korda mängimas, siis saad vb teada, et siiani oled vales elanud. Ta nimi on artjom :D
                        Mis puutub tasemesse, siis see on päris mängitav. Palju uut verd on sügisega juurde tulnud. Eelmine aasta samal ajal leidsid ennast üsna tõenäoliselt "arturi" ja kotletase suguste rexidega blindide nitfestil, aga nüüd on seal vaba vett piisavalt.
                        Turniirivalik on +1, sest muarust on see üks paremaid valikuid tartu olympsis.
                        (late reg on 1,5h, vissssst)
                        Gl!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Tartu Olympic

                          Ma arvan, et 22€sele turniirile minnes pole vaja researchi teha, sest enamus võtavad seda väikse gämboolina, mille kõrvale käib sümboolne õlu või hardcore rummipralle.

                          Kui sa kavatsed Oly turnadega raha teenima hakata, siis pigem mine tööle :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Tartu Olympic

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            ok, ilmselt pani ranka teema lukku, sest huh, seal saadi pmst odaga kõrva ja zetoonidega silmaauku jne. Lauad ümber jms jura.
                            Mäletan ka mingit hägust Tartu foorumi teemat või selle lähedast, aga praegu ei suuda ka mäletada, millist mõtlesin.

                            Leidsin järgnevad:
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Pokker-Trehvis
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ega-kell-19-00

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Tartu Olympic

                              Pokernewsis on Tartu Olympicu teema, PPs ei tohiks olla

                              Comment

                              Working...