Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #31
    Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

    Algselt postitas Liina Vaata postitust
    Jah, tõepoolest! Nõustun sinuga, liialt ülistamine võib kõlada halvasti.

    Lihtsalt põhjus, miks seda jagan on, et 37 mängijat ja välja antud 7 piletit on tõepoolest üllatavalt hea tulemus ja ma arvan, et see on mainimist väärt :).
    see tähendab ju seda, et tehti "miljon" rebuyd ja kujuta ette neid, kes ei läinud sinna niisama "gamblima", vaid konkreetselt pileti järele.

    Mul juhtus sama asi APPT järgmise evendi satikal, kus 200 usd rebuyl hakkasid mingid kohalikult rahabossid lahmima ja sellega kaasnes loomikult see, et minu kaartide pidamine sai enne otsa kui neil raha.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #32
      Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

      antud juhul sinu näide ei pea siin paika.
      kokku oli 37 mängijat, 2405eur fond.
      turniir oli 20 rebuy, mis teeb keskmiselt inimese kohta 65 eur ehk 1rebuy+add on.
      ei ole eriline lahmimine.
      samuti olen nõus, et 37 inimest 20 rebuy satika koht on ÜLE MÕISTUSE hea tulemus ja Pargis pole varem sellisel satikal imo sellist rahvahulka olnud.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #33
        Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

        my bad, ei vaevund isegi tegema selliseid arvutusi ja miskipärast arvasin, et target turniiri BI on suurem

        Comment

        Working...