Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

    ma tulen vist teiseks nii highrolleril kui ma ME-l. tunnen et ajuvaba teeb mõlemal suckoudi mulle

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #17
      Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

      Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
      panen vist kinni nii highrolleri kui ka ME
      Tundub, et Ajuvaba kuulutab iga tulevase ürituse kohta, et paneb kinni. Oi seda häbi siis kui ei pane :D

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

        Veidi ot. Mõtlen ise ka osalemise peale, aga liiga diip turniirid on minu jaoks. Ei viitsi paarisaja euri pärast enda olematu live ROI'ga sinna passima tulla. +100bb mäng on nii 00'ndad, turbo ja hüperid muutuvad järjest popimaks, võiks kunagi mingi laiv turboturniiride sari ka olla sarnases hinnavahemikus. Fishidel oleks ka äkki rohkem motti tulla, sest siis oleks ka neil võimalus võita. Samas tõenäoliselt räägin vales kohas seda juttu ja peaksin nt mõne suurema turniirifestivali turbokaid jahtima?

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #19
          Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Veidi ot. Mõtlen ise ka osalemise peale, aga liiga diip turniirid on minu jaoks. Ei viitsi paarisaja euri pärast enda olematu live ROI'ga sinna passima tulla. +100bb mäng on nii 00'ndad, turbo ja hüperid muutuvad järjest popimaks, võiks kunagi mingi laiv turboturniiride sari ka olla sarnases hinnavahemikus. Fishidel oleks ka äkki rohkem motti tulla, sest siis oleks ka neil võimalus võita. Samas tõenäoliselt räägin vales kohas seda juttu ja peaksin nt mõne suurema turniirifestivali turbokaid jahtima?
          amen

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

            Muru, vaata ept ajakava- see on sulle mõeldud. Kahjux enamus turbode buyinnid on 1k+ :(

            Edit: sinu idee pole yldse paha

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #21
              Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

              EPT Praha oma on nuts tõesti. BR veel seda obv ei kannata, aga kui asjad plaani järgi lähevad, siis saaks juba järgmine aasta mõnel kõrvalturniire tinistada. Päeval vaataks ringi, õhtul kiire gämbel ja jõuaks veel pittu ka. Nuts

              Aga võiksid imo selle idee edasi anda Olympicule. Usun, et on päris palju neid, kes ei kannata päevi kestvaid turniire, aga samas hinnaklassis turbokatel viitsiks mõni tund proovida head mängu näidata küll. Paljud meist ikka üle 2-3h sesse teevad? Fishidel oleks ka flippamise ja õnne suurema osakaalu tõttu rohkem motti äkki. Oleks midagi uut ka ja vaheldust. Võiks vabalt edukaks ideeks osutada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                Ma sellepärast ei mängigi ühtegi suurtturniiri, sest nad on nii fucking deep ja kestavad kaua ning võita pm. midagi ei saagi [näiteks Baltic Winter Festival]. Eriti jubedad on TB Live stiilis turniirid, kus räme mass koos, 10k algstäkk ja siis higista seal.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #23
                  Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                  Triobet livel higistad end juba mõne tunni pärast all ini, sest stack on lühem kui Su kolmas jalg

                  Comment

                  • Liina
                    Räme Fish
                    • Oct 2012
                    • 14

                    #24
                    Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                    Neljapäeval, 8.novembril on Olympicus järgmine live satelliit Tallinn All-in turniirile.

                    Juhul kui te veel ei jälgi Pokericonsi fb lehte (https://www.facebook.com/pokericons) , siis eelmisel satikal osales 13 mängijat, välja läks 3 piletit ja ~230€ :). Korralik!

                    Comment

                    • Liina
                      Räme Fish
                      • Oct 2012
                      • 14

                      #25
                      Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                      15.11. toimunud live-satelliit kujunes väga lõbusaks ja mängijaterohkeks! Sellest võttis osa 37 mängijat! Välja jagati 6 piletit ja 7.koht sai 306€.

                      http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=25958


                      Järgmine satelliit 22.11!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                        Algselt postitas Liina Vaata postitust
                        15.11. toimunud live-satelliit kujunes väga lõbusaks ja mängijaterohkeks! Sellest võttis osa 37 mängijat! Välja jagati 6 piletit ja 7.koht sai 306€.

                        http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=25958


                        Järgmine satelliit 22.11!
                        Liina, selgita seda osa - mis siis seal oli lõbusat.

                        Comment

                        • Liina
                          Räme Fish
                          • Oct 2012
                          • 14

                          #27
                          Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                          :).. Välja jagatud piletite arv, mängijate hulk...RE-BUY! Want more?

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                            re-buyd ma väga lõbusakks ei pea. aga topless naidiilereid ja tasuta alksi küll.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                              Algselt postitas Liina Vaata postitust
                              :).. Välja jagatud piletite arv, mängijate hulk...RE-BUY! Want more?
                              Mu point oli see, et sa promod all-in turniiri, siis kuidagi imelikud on need ülistavad reklaamtekstid :)

                              Kui ma saan pressiteate ja mul rohkem aega, siis ma ikka üritan eemaldada sõnu, mis ei vasta tõele ja ülistavad liialt.

                              Meenub kohe Triobeti pressikad, kus on ala lause: Lisaks iga liituja korralikku/kopsaka/suurepärast 30%-list rakebacki, aga tegelikult on see tänapäeva mõistes «tagasihoidlik».

                              Its just me, ja kui lisatakse nii tugevaid ülistavaid sõnu, siis mulle koheselt lööb pähe, et tegelikult oli standard või alla selle üritus/promo/pakkumine.

                              Mitte midagi isiklikku. Avaldasin ainult arvamust.

                              Comment

                              • Liina
                                Räme Fish
                                • Oct 2012
                                • 14

                                #30
                                Re: Mainekas pokkeriturnir Tallinn All-in tuleb taas!

                                Jah, tõepoolest! Nõustun sinuga, liialt ülistamine võib kõlada halvasti.

                                Lihtsalt põhjus, miks seda jagan on, et 37 mängijat ja välja antud 7 piletit on tõepoolest üllatavalt hea tulemus ja ma arvan, et see on mainimist väärt :).

                                Comment

                                Working...