[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #451
    Re: [100NL FR]Kollane

    Kirjutaks vahepealsetest tegemistest natuke.

    See kuu üritan kõik vabad päevad täiega mängida kuna kuu lõpp ei pruugi eriti aega olla. Juuni on igatahes hästi alanud- üks 13BI päev ja väga nuriseda teiste päevade üle ka ei saa, va üks kus tiltasin korralikult. Käsi juba 18k ja 30h mängu.
    Sellise tempoga jätkan siis saab iseig SN tehtud, 20k VPP jäänud.
    Võtsin ka coachi kes minuga natuke tegeleb, oleks pidanud varem võtma, mitte siis kui, kuu kaitseväeni jäänud

    Eilne 12h mängu
    2BI tilt alguse ka aga no viimaste sessidega olin väga rahul kuna mäng ei muutunud kui beate sain
    Liiga palju energia jooke jõin ainult 3h vähkresin voodis ja und ei tulnud
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #452
      Re: [100NL FR]Kollane

      Nii mõnigi NL100 regular väkke minemas, tuleb vist juba niisama elutilt peale. Minuarust biidid niisamagi, sel juhul peab olema väga hea coch kes suudab veel midagi juurde anda.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #453
        Re: [100NL FR]Kollane

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Nii mõnigi NL100 regular väkke minemas, tuleb vist juba niisama elutilt peale. Minuarust biidid niisamagi, sel juhul peab olema väga hea coch kes suudab veel midagi juurde anda.
        Ega väga ei taha minna küll enam , aga no midagi teha pole.
        Coach on väga hea ja alati on hea midagi juurde õppida. Huvitav on see, et eile kui coach mängu vaatas siis suutsin hästi mängida nagu oleks kohustus korralikult mängida vms

        soovitan teistele 100NL regidele jrockhaf mängu analüüsida.. väga väga palju trikke saab juurde mida kasutada.. mul 30k kätt temaga ja nii mõndagi saab oma mängu lisada

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #454
          Re: [100NL FR]Kollane

          nägin eile sind unes kui sa olid oranzide trussadega .. on sul sellised v

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #455
            Re: [100NL FR]Kollane

            Oleme siis suht samadel radadel hetkel, mul ka natuke alla 20k VPP minna Novani , peab enne väge ära tegema!

            Mingeid maratonsessioone on vaja millalgi teha, aga pea kõik nv'd juba suht planeeritud see kuu, raskeks läheb.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #456
              Re: [100NL FR]Kollane

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              nägin eile sind unes kui sa olid oranzide trussadega .. on sul sellised v
              ei ole õnneks

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Oleme siis suht samadel radadel hetkel, mul ka natuke alla 20k VPP minna Novani , peab enne väge ära tegema!

              Mingeid maratonsessioone on vaja millalgi teha, aga pea kõik nv'd juba suht planeeritud see kuu, raskeks läheb.
              Jep, selle peaks jõudma ilusti ära teha. Üritan järgmine nädal sick volyymi anda.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #457
                Re: [100NL FR]Kollane

                eelmine nädal ei mänginud praktiliselt üldse kuigi tahtsin...tuli ootamatu väljasõitt teispäeval. sai kihnus käidud, reiu rockil jne jne

                ja loobun vist esmaspäeval mängimast,kuna kõige suuremad miinus päevad on just esmp. olnud.. tervis ka kehv veel sel päeval :D
                homsest hakkab sick grind pihta
                Last edited by kollane; 14.06.10, 11:18.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #458
                  Re: [100NL FR]Kollane

                  Algselt postitas kollane Vaata postitust
                  eelmine nädal ei mänginud praktiliselt üldse kuigi tahtsin...tuli ootamatu väljasõitt teispäeval. sai kihnus käidud, reiu rockil jne jne

                  ja loobun vist esmaspäeval mängimast,kuna kõige suuremad miinus päevad on just esmp. olnud.. tervis ka kehv veel nendel päevadel :D
                  homsest hakkab sick grind pihta
                  tahtsin ka reiu rockile jõuda ( elan paikusel ), aga kahjuks oli sess ülikoolis. Oli vinge üritus ?

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #459
                    Re: [100NL FR]Kollane

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    tahtsin ka reiu rockile jõuda ( elan paikusel ), aga kahjuks oli sess ülikoolis. Oli vinge üritus ?
                    väga vinge. nalja sai ikka täie raha eest.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #460
                      Re: [100NL FR]Kollane

                      Krt mõtlesingi, kuhu sa kadunud oled, tuli välja, et olid jooma peal. Edu sick grindis!

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #461
                        Re: [100NL FR]Kollane

                        Esmaspäevadest on Sul vale arusaam

                        Imo on esmaspäeva ööde teooria see, et pühapäevastel tournidel igast donkumendid hitivad, magavad end välja ja siis kuskil hilisõhtust kuni hommikuni donkavad nad oma võite cashis maha
                        Seega vahest esmaspäev on parem kui nv

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #462
                          Re: [100NL FR]Kollane

                          Esmaspäeva on ka imo OK'd. Aga kolmap2eva p2ev ja öö on kyll perses :D Mu suurimad miinused nendel p2evadel .. loobusin m2ngimast :D Neljap2evad on juba buenod

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #463
                            Re: [100NL FR]Kollane

                            kolmap. päev starsis oli küll hea täna :D NL100 ülidongine

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #464
                              Re: [100NL FR]Kollane

                              Palju Õnne HrKalju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #465
                                Re: [100NL FR]Kollane

                                Õnne!

                                Comment

                                Working...