Re: [100NL FR]Kollane
Kirjutaks vahepealsetest tegemistest natuke.
See kuu üritan kõik vabad päevad täiega mängida kuna kuu lõpp ei pruugi eriti aega olla. Juuni on igatahes hästi alanud- üks 13BI päev ja väga nuriseda teiste päevade üle ka ei saa, va üks kus tiltasin korralikult. Käsi juba 18k ja 30h mängu.
Sellise tempoga jätkan siis saab iseig SN tehtud, 20k VPP jäänud.
Võtsin ka coachi kes minuga natuke tegeleb, oleks pidanud varem võtma, mitte siis kui, kuu kaitseväeni jäänud
Eilne 12h mängu
2BI tilt alguse ka aga no viimaste sessidega olin väga rahul kuna mäng ei muutunud kui beate sain
Liiga palju energia jooke jõin ainult
3h vähkresin voodis ja und ei tulnud
Kirjutaks vahepealsetest tegemistest natuke.
See kuu üritan kõik vabad päevad täiega mängida kuna kuu lõpp ei pruugi eriti aega olla. Juuni on igatahes hästi alanud- üks 13BI päev ja väga nuriseda teiste päevade üle ka ei saa, va üks kus tiltasin korralikult. Käsi juba 18k ja 30h mängu.
Sellise tempoga jätkan siis saab iseig SN tehtud, 20k VPP jäänud.
Võtsin ka coachi kes minuga natuke tegeleb, oleks pidanud varem võtma, mitte siis kui, kuu kaitseväeni jäänud

Eilne 12h mängu

2BI tilt alguse ka aga no viimaste sessidega olin väga rahul kuna mäng ei muutunud kui beate sain
Liiga palju energia jooke jõin ainult
3h vähkresin voodis ja und ei tulnud
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


Comment