[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #316
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas ESTPatrick
    võib muidugi ka teistpidi mõelda. nüüd hakkas uus kuu ja automaatselt on sinust saanud BE mängija kaotava asemel, eeldusel et sa pole veel see kuu ühtegi kätt mänginud
    lol
    olen BE järelikult

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #317
      Re: Kollane 50NL

      Algselt postitas kollane
      lol
      olen BE järelikult
      BE peab ka meeldima, peaasi et pole kaotav

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #318
        Re: Kollane 50NL

        Panen siia kas siis sama jutu! kuna paar salapärast lugejat siin kes ei pruugi kokkuvõtte teemat näha

        Mingeid kirja pandud eesmärke ma 2009a. ei seadnud ega uskunudki , et nii kaugele jõuan pokkeris.

        Jõulude aeg hakkas pihta see mängimine ja selle foorumi avastamine. Palusin TIGRANOL $30 starsi kanda , et kannan vastu ülekandega panka aga minu suureks üllatuseks tegi ta mulle jõulukingi ja konto nrit igatahes ei saatnud(parandas ilmselt karma võlga) :D . Suured tänud talle ja kogu ülejäänud kambale siin foorumis

        Aga olen ülimalt rahul aastaga, joodud kõvasti pokkeri rahade eest ja elu nauditud :D

        Kirjutan siis limiidid eraldi välja :

        10NL 73k kätt 1,33BB/100
        20NL 12k kätt 9,95BB/100
        25NL 87k kätt 4,91BB/100
        25PL 11k kätt 8,21BB/100
        30NL 57k kätt 3.89BB/100
        50NL 193k kätt 2,75BB/100
        50PL 2k kätt ja 10BB/100

        50NL HU 1k kätt -35BB/100
        100NL 22k kätt -0.9BB/100

        Väikemaid mõne käe mängimisi ei viitsi välja kirjutada.

        Mänguline kasum $9083+ rakeback/boonused/turnad ca $3000

        Kokku: $12083
        Graafik:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kahju ainult, et shot 100NLi rikkus mängu natuke üle kuuks ajaks. 347k pealt hakkab pihta see porno ja mida ka krayzie oma aritklis rääkis, oleks nagu maha kopeeritud kõik mu mõtted ja värgid.

        2010. a eesmärgid:
        Enne sõjaväge tahaks 100NL regulariks saada ja kasum võiks ka suveks olla samapalju.
        Samuti tahaks HU õppida ja beatima hakata.



        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #319
          Re: Kollane 50NL

          <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/125x125.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>
          I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! The WBCOOP is a free online <a href="http://www.pokerstars.com/">Poker</a> tournament open to all Bloggers, so register on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play.
          Registration code: 979037

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #320
            Re: Kollane 50NL

            lol, ma mõtlesin, et kribad miskit huvitavat. äkki heater vms :D a krdi bloggeri freeka link.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #321
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas pikk28
              lol, ma mõtlesin, et kribad miskit huvitavat. äkki heater vms :D a krdi bloggeri freeka link.
              kirjutasin jutu valmis ekstra sinujaoks aga mõtlesin ymber ja ei viitsi mingeid mõtteid kirja panna ...
              kokkuvõtvalt on siiber hetkel pokkerist :D

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #322
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas pikk28
                lol, ma mõtlesin, et kribad miskit huvitavat. äkki heater vms :D a krdi bloggeri freeka link.
                Mõtlesin ka sama :( Ja kuna nägin, et Sa veel ka teemasse postitasid, siis olin surmkindel, et mingi asjalik post :(

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #323
                  Re: Kollane 50NL

                  Praegu vedasid meid kõiki ikka alt...

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #324
                    Re: Kollane 50NL

                    Algselt postitas kollane
                    kirjutasin jutu valmis ekstra sinujaoks aga mõtlesin ymber ja ei viitsi mingeid mõtteid kirja panna ...
                    kokkuvõtvalt on siiber hetkel pokkerist :D
                    Ainukene pääsetee siis on ju jooma hakata....Sest ise pole pokkerit mängida saanud normaalselt juba 26 päeva, selle asemel olen tööl olnud ja joond 26 päeva ;D. Nii, et kui homme koju siis kindlasti pokker, pokker, pokker....

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #325
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas hoss23
                      Ainukene pääsetee siis on ju jooma hakata....Sest ise pole pokkerit mängida saanud normaalselt juba 26 päeva, selle asemel olen tööl olnud ja joond 26 päeva ;D. Nii, et kui homme koju siis kindlasti pokker, pokker, pokker....
                      juua ka saa kuna lubasin kuu kaine olla
                      nii et ainuke päsetee monopoly ja videosid vaadata :D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #326
                        Re: Kollane 50NL

                        Algselt postitas kollane
                        juua ka saa kuna lubasin kuu kaine olla
                        nii et ainuke päsetee monopoly ja videosid vaadata :D
                        Seegi väga mõistlik idee.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #327
                          Re: Kollane 50NL

                          Algselt postitas hoss23
                          Seegi väga mõistlik idee.
                          hoss ära kögise siin, ettepanek pokkerit mängida on Pärnus pühapäea õhtust kuni teisipäevani. Katsil mingid koolitused ja tahab taksot sinna. ütle, et grindigre nii kui jaksate? ma nõus. sa?

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #328
                            Re: Kollane 50NL

                            lubadusest wi tulnud miDAGI V2LJa
                            olen koomas eilsest siiani


                            peab meeldima

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #329
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas kollane
                              lubadusest wi tulnud miDAGI V2LJa
                              olen koomas eilsest siiani


                              peab meeldima
                              lol :D

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #330
                                Re: Kollane 50NL



                                midagi ilusat ka vahepeal
                                ;D

                                Comment

                                Working...