[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #301
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas pastilaa
    "Vennike" on siis stiili vahepeal muutnud tiba...
    :D

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #302
      Re: Kollane 50NL

      Viimati Vennikest lauas nägin, siis ta shortstackis..
      Ma olin insta wtf dude.. Nagu veel vähe shorte oleks :D

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #303
        Re: Kollane 50NL

        segasin omastatse natsa :D tyhised 20k kätt :D

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #304
          Re: Kollane 50NL

          on palju palutud üks reede normaalset jooksu?
          iga sess hullemaks läheb

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #305
            Re: Kollane 50NL

            mõnus -300 lagi oli -80 mi oli no ikka pidin edasi mängima..
            türa need nv on neetud

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #306
              Re: Kollane 50NL

              sitaauguni nenest biitidest.. KK vs AA standard läks , mul ülepaar donkil ässad obv. auku rida standart pauk mis kokku neil tuleb.
              KK insta A flopis üle poolte kordade ja kui ei ole siis cbeti ei calli keegi.. no türa kaua võib..
              BvB olukorrad regid 7%3betivad insta KK+ alati vastas mida vittu
              ilmselgelt ei suuda korralikult ka mängida aga vittu kaua sa vahid seda miinust..
              5x käisin ca $100 peal ja ikka tuleb mingi beatide sadu järgi.. päev küll +125 aga ikkagi ajab närvi vitune jooks ja enda pask
              teen väikse suitu ja jalutuskäigu lasen vb edasi lauad ikka liiga head.. ehk hakkab mõni käsi pidama


              hiir sai tiivad täna esimest korda ja klaviatuur köis ka põlve otsas ära, fucks sake
              päeva pärlid
              1.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              2.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #307
                Re: Kollane 50NL

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #308
                  Re: Kollane 50NL

                  väike pluss on ka super :D

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #309
                    Re: Kollane 50NL

                    jah jagan pika arvamust. Nii et ära virise siin midagi :D

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #310
                      Re: Kollane 50NL

                      laup. kohta jääb väheks , aga jah parem ikka kui suur miinus

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #311
                        Re: Kollane 50NL

                        $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        2 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        Hero ($66.10)
                        BB ($50)

                        Pre-Flop: ($0.75, 2 players) Hero is SB K K
                        Hero raises to $2, BB raises to $6, Hero raises to $13, BB goes all-in $50, Hero calls $37

                        Flop: 3 K 3 ($100, 2 players, 1 all-in)

                        Turn: 7 ($100, 2 players, 1 all-in)

                        River: 7 ($100, 2 players, 1 all-in)

                        Final Pot: $100
                        Hero shows a full house, Kings full of Sevens
                        K K
                        BB shows two pair, Sevens and Sixes
                        6 6

                        Hero wins $99 (net +$49)

                        BB lost $50

                        närvihaige reg

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #312
                          Re: Kollane 50NL

                          copy paste

                          November= FAIL
                          esimene miinus kuu


                          Algas hästi kuni otustasin 100NLi ronida arvasin , et olen valmis, sittagi olin. Seaalne keskond ei mõjunud hästi, läksin spewiks kätte ära ja tiltasin päris palju. Vb oleks pidanud alla tagasi ronima kui nägin, et ma ei beadi seda limiiti aga ma ei jätnud jonni kuna ebaõnne tuli ka ikka korralikult ette.
                          Lõpuks tuli mõistus koju ja ronisin limiit alla läks rahuldavalt kuni tuli downswing/tilt nv kus 2-3 päevaga ca $1200 miinust. Obv oleks hea mängu puhul see jääda $400-500 kanti kui mitte vähem.

                          Detsembris üritan paremini, projekt sunnib ka ehk paremini mängima ja vähem lollusi tegema. Eks paistab.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #313
                            Re: Kollane 50NL

                            oleks võinud selle raha maha juua parem

                            ei ole lihtsad need bokkerite mängud

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #314
                              Re: Kollane 50NL

                              võib muidugi ka teistpidi mõelda. nüüd hakkas uus kuu ja automaatselt on sinust saanud BE mängija kaotava asemel, eeldusel et sa pole veel see kuu ühtegi kätt mänginud

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #315
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                võib muidugi ka teistpidi mõelda. nüüd hakkas uus kuu ja automaatselt on sinust saanud BE mängija kaotava asemel, eeldusel et sa pole veel see kuu ühtegi kätt mänginud
                                Yey, minust sai siis hoobilt võitev mängija :)

                                Comment

                                Working...