[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #241
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas kollane
    Platinum tase saavutatud jälle see kuu.

    hakkasin just sessi lõpetama kui tuli selline pomm

    60/30 vennike 55 käe kohta.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    it was suited :P

    aga LOL käsi ja kuidas muidu läheb nl100-s ?

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #242
      Re: Kollane 50NL

      Algselt postitas andu_andu
      it was suited :P

      aga LOL käsi ja kuidas muidu läheb nl100-s ?
      üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna :D
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      mitte väga hästi aga üritan timmida mängu veel ja asjad jooksma saada.
      kui nüüd veel mõni päev väga karm miinus tuleb siis kolin alla ja ennem ei mängi kui Patrickuga sess tehtud.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #243
        Re: Kollane 50NL

        teen analüüsi pokey artikli järgi ja leidsin suure leaki..

        HU pot ja mina ei olnud agressor PF callisin ,mul see metsikult miinuses

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #244
          Re: Kollane 50NL

          Algselt postitas kollane
          teen analüüsi pokey artikli järgi ja leidsin suure leaki..

          HU pot ja mina ei olnud agressor PF callisin ,mul see metsikult miinuses
          viitsid lingi anda PM või siia. tänud ette

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #245
            Re: Kollane 50NL

            Algselt postitas pikk28
            viitsid lingi anda PM või siia. tänud ette
            See vist peaks olema:

            http://forumserver.twoplustwo.com/39...r-tracker-111/

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #246
              Re: Kollane 50NL

              Algselt postitas Vapsik
              vapsik mis sul on ?
              mul multiway ka miinuses kui callin PF.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #247
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas kollane
                vapsik mis sul on ?
                mul multiway ka miinuses kui callin PF.
                Ma mingit suur analüüsi ei teinud, aga ma halva üllatusena avastasin ka, et see mul kenas miinuses ja peaks vist väheke üle vaatama need callimisranged.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #248
                  Re: Kollane 50NL

                  FTP-s on sitem soft ja rohkem shortstacke. Kui tõesti proovida tahad, siis tee seda kohe muidugi, et saaks 1. jaanuar starsi tagasi ja supernova järgi minna.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #249
                    Re: Kollane 50NL

                    Algselt postitas lenC
                    FTP-s on sitem soft ja rohkem shortstacke. Kui tõesti proovida tahad, siis tee seda kohe muidugi, et saaks 1. jaanuar starsi tagasi ja supernova järgi minna.
                    järgmine aasta suvel pean arvatavasti sõjaväkke minema. 6 kuuga läheb raskeks vist :D
                    aga mitte võimatu teha

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #250
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas kollane
                      järgmine aasta suvel pean arvatavasti sõjaväkke minema. 6 kuuga läheb raskeks vist :D
                      aga mitte võimatu teha
                      NL-100s teeb vist isegi ära selle, aga sõjaväes olles pole sellest supernovast suurt kasu ainult.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #251
                        Re: Kollane 50NL

                        Pole lihtne FPP pro elu


                        Dear HrKalju,

                        Congratulations! You have fully earned your Deposit Bonus. Your PokerStars account has been credited in the amount of USD 650.00.


                        Thanks for participating in the PokerStars VIP , and we'll see you at the tables.

                        The PokerStars Cashier


                        ja homme tunnen, et tuleb ilus kasum ja A+ mäng ... jätkame

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #252
                          Re: Kollane 50NL

                          Algselt postitas kollane
                          järgmine aasta suvel pean arvatavasti sõjaväkke minema. 6 kuuga läheb raskeks vist :D
                          aga mitte võimatu teha
                          6 kuuga teeb NL100's Supernova vabalt ära, tegin kaks kuud tagasi 34k VPP'd ühe kuuga.
                          Aga ise pean kah vb sõjaväkke minema, kuid Supernova teen kindlasti enne ära, aga arvutasin, et kui peaxin sõjaväe pärast vahepeal Supernova kaotama,siis Platinumina Supernova poole taas grindides saan 250k FPP'd, kui Supernovana saaksin selle aja jooxul 350k FPP'd. Kaotus 100k FPP'd, ehk siis 1500$ VIP boonus pmst. Ning kui mingi megagrind teha ja see asi 3 kuu jooxul ära teha, siis ei annagi eriti tunda :)

                          Kuid enne sõjaväge tuleb mingi 100BI BR valmis grindida, sest pärast sõjaväge võib skill olla jahtunud,skilli meenutamised lähevad vb natuke maxma ;D

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #253
                            Re: Kollane 50NL

                            Jube nv algus peaks mainima.
                            koguaeg kõigil nuts vastas , nii see plekk minema veereb.
                            tra oleks pidanud ka jooma peale sättima end.

                            väike paus lasen edasi vaatan mis saab praegu 650 minust juba

                            kusine on see värk 2ne sess tegin küll väga head mängu aga no ei aita ka see. tuleb see pask välja grindida..lasen hommikuni või kui on -1000 miinust siis lõpetan
                            võtan vb 50NL laudu ka ja HU ei mängi laudade tekitamisel ,coinflipitama ka ei lähe enam on näha juba mitmendat päeva et ei tule ära..
                            uskumatu jooks see ajab ju kaunis tilti

                            uskumatu pask ikka poel sõnu

                            Standard donk
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            coinflipide võitudest ei tasu unistadagi
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Reg
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Siin super agromon vastas , lootsin coinflipi
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #254
                              Re: Kollane 50NL



                              panen graafiku ka , et ilusam oleks

                              Comment

                              • Kajeera
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 130

                                #255
                                Re: Kollane 50NL

                                Ulme käed tõesti noh....aga keep it up :P
                                Tule saali juurde närve rahustama

                                Comment

                                Working...