M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #166
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    Suutsin ranking leagues taaskord top10 tulla ja väga väärtuslikku punktilisa teenida. Kokkuvõttes tähendab see seda, et 2 turniiri ennem lõppu olen tõusnud esikohale ja olen kindel pretendent seda esikohta ka hoidma. Vähemalt annan endast parima!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #167
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Vahepeal midagi märkimisväärset toimunud pole, olen edukalt farmi sisse seadnud ennast, praegu nv vaba, mängin vahelduva eduga plo10t. Paar panust ka, mis muidugi hävisid nagu alati :D Rohkem väga uudiseid pole, panen graafiku, mis olen farmis mänginud, huvitavaid käsi hetkel pole, need loodetavasti tulevad varsti. Edu.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ja mb kaart jõudis ilusti Eestisse nädalaga, nice :)

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #168
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        Ilmselgelt oli vaja järjekordne nv kombo teha :)
        Vähemalt 5 mängu võiks ära tulla, siis on kasum :D (ettekujutus)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        PLOs mängin suht BE hetkel ikka :)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #169
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          tammeka vs kalju panid päris optimistlikult,oleks panustanud kalju peale

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #170
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            panustasingi kalju peale, peavad rohkem kui 1 väravaga võitma :) Anyway juba üsna hävib see värk, arsenal viigistas, bayern ja nurnberg on taga :D võib vist gg öelda jälle :D

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #171
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              PLOd sa ehk isegi oskad, aga ennustamises oled ikka puhta fish :D

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #172
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Haha, tõsi ta on, aga spordiennustus ongi ainult for fun :) Pokkerist ka, PLO10 ei ole väga hästi mind kohelnud ja ikka üritan veel tõusma hakata, aga midagi hullu pole. Väga pole motti mängida ka, vbla selles ka probleem. Loodan järgmine nädal asja parandada. Üks käsi ka:

                Paar nädalat tagasi:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                I guess karma comes back around:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Teisip ja neljap on tähtsad turnat Eastern Ranking Leagues! Pöidlad pihku.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #173
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                  Noo hetkel proovin, kuda TAG mängustiil istub. Alla viskan kogu graafiku, kus on kõik käed alates märtsi keskpaigast. Statid peale stiili muudatust ka.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Eeldan, et asjad hakkavad paremuse poole liikuma, praegu tundub kohutav jooks olevat.
                  nagu wtf. kuidas sa suudad omahat grindida kuus 60k kätt?? ma tegin praegu monster sessi 3-6 lauda oli lahti mingi 7 tundi ja sain 2,5k kätt. mulle tundus see ikka üli pika ajana ja väga tihti seda teha kindalsti ei suuda.

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #174
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Esiteks, ma polnud pikka aega pokkerit mänginud, teiseks ma enamasti sundisin ennast jälle mängima, mis ilmselt mängukvaliteedile väga kaasa ei aidanud. 3-6 laual 60k kätt omahat ühe kuuga mängida on ikka suht ebareaalne tegelt tõesti, seda iga kuu kindlasti ei suudaks ära teha, aga raha oli vaja, motti ka oli, siis tuleb ka.

                    Ahjaa, kõigi arvutuste kohaselt tuleb Eastern Ranking Leaguelt 6-s koht ja 150€, seegi päris heaks boonuseks :) Ühe sessi tegin ka eile õhtul, kuna liiga raames on vaja 30€ rake'i ka koguda. Tulemus oli breakeven taaskord, panen mõned käed ka. Seekord ei mänginud TAG stiilis, lasin jälle vana hea 56/42 vms. Ei tea, mulle meeldib nii, saab pidevalt actionit flopis. Samas, nii kaua kuni tooret miinust see tootma ei hakka, võib ikka vahest nii mängida. Mõned käed ka:

                    Üsna soliidne mängija, aga peale pidevat abusemist viskas ka temal kopa ette:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ikka tuleb selliseid käsi:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Nende kätega ma lihtsalt tahan pre juba sisse ajada:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Nv üritan ka natuke mängida ja loodetavasti kasumilikult. Edu!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #175
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Mis sul eilse turniiri alguses juhtus, imo olid sit out mu lauas ? :D Ma lendasin üsna kiirelt :D

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #176
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        Omaha võlud ja valud, viimased 2300 kätt:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #177
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          aprillist 2300 kätt teinud?

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #178
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            aprillist 2300 kätt teinud?
                            austraalia-eesti-austraalia, ega sellise tripimise vahepealt väga aega ei jäägi

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #179
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              aprillist 2300 kätt teinud?
                              Pmtslt aprillist saati ei mänginud jah, kuni mingi viimase nädalani, see nädal olen oma 8k kätt mänginud, tuletan vaikselt meelde jälle. Suvel sai jah Eesti puhatud ja nüüd aussis tagasi..

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #180
                                Re: M6niste PLO10 taas mängimas

                                mõnus...tahaks ka aussie :)

                                Comment

                                Working...