Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.
Veits vastupidi läks, miinust miinust ja ainult miinust :D Kohe lükkan graafiku ka, ei taha väga vaadatagi :D Omaha võlud ja valud
Veits vastupidi läks, miinust miinust ja ainult miinust :D Kohe lükkan graafiku ka, ei taha väga vaadatagi :D Omaha võlud ja valud

T
4
2
A

Comment