M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #31
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    hea.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #32
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Sisetunne ütleb, et siit tuleb kasum :D

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        ma sitaks veinine aga krt 54/30 ei ole võimalik sellist winratet näidata rsk :) lase veel 50k siis upi uuesti. Muidu GL sulle südamest!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Olen kindel, et selliste statsidega võib näidata võitvat omahat just plo20s, kui oled postflopis osav.
          Fakt on see, et 50s läheb raskeks ja plo100-200s süüakse sind kui elusat vaala :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            pola, lõpeta sportsbetting :D, keskendu omahale!

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #36
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Olen kindel, et selliste statsidega võib näidata võitvat omahat just plo20s, kui oled postflopis osav.
              Fakt on see, et 50s läheb raskeks ja plo100-200s süüakse sind kui elusat vaala :D
              Ei vaidle vastu, olen ise ka samal arvamusel, et madalas limiidis võimalik beatida sellise stiiliga. Kõrgemal adjustitakse su mäng ära ja süüakse tõesti elusalt nagu mainitud. Ilmselt ennem ülesse liikumist tuleb mingi korrektuurid ette võtta, aga antud limiidis ei näe põhjust olukorda muuta. Graafiku updated 100k peal nagunii, eks näis, kas olingi lihtsalt megapika heateri peal..

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                Ei vaidle vastu, olen ise ka samal arvamusel, et madalas limiidis võimalik beatida sellise stiiliga. Kõrgemal adjustitakse su mäng ära ja süüakse tõesti elusalt nagu mainitud. Ilmselt ennem ülesse liikumist tuleb mingi korrektuurid ette võtta, aga antud limiidis ei näe põhjust olukorda muuta. Graafiku updated 100k peal nagunii, eks näis, kas olingi lihtsalt megapika heateri peal..
                täpselt!

                aga kuna plo50 :D?

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #38
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  pola, lõpeta sportsbetting :D, keskendu omahale!
                  vaal, kas sa ei näe, et siin tegemist ilmselge value betiga :D :D?

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #39
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    täpselt!

                    aga kuna plo50 :D?
                    ilmselt homme, peale viimase kombo successi :D

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #40
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Mina tahaks näha state ja WR poside kaupa. Arvan, et blindidelt ja UTGlt oled räige kaotaja

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        JAp, blindide ja teiste positsioonide statse tahaks isegi näha. Blindid on enivei miinuses. Üljeäänud peaks olema positiivsed...

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #42
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          Positsioonid.

                          SB ilmselt kasumis, kuna üsna tihti laudade juurde tekitamiseks algselt HUd mängind..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #43
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            Ja obv kombodega hävisin, ma isegi ei tea, miks ma teen neid :D Aga lihtsalt, huvitav on jälgida :D

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #44
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Muusikat ka. Kohe algab grind ka...

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #45
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                kuna postitasid hea laulu, siis ma teen nii, et sa võidad 30 BI. Tehtud! nüüd too ära lihtsalt, mina sind rohkem aidata ei saa

                                Comment

                                Working...