M6niste PLO10 taas mängimas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #16
    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

    mitu lauda sa orienteeruvalt lased,et jõuad mõelda ka normaalselt,hetkel ise kaks sessi teinud esimest korda elus ja järjest paremaks tunne läheb,ilma hemita muidugi,sest plos ei tea statide kohta suht midagi:)

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #17
      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

      Max 6 lauda korraga, rohkemaga ei meeldi mängida. Kuna suht tihti vähe mängijaid, siis nendel hetkedel ka 3-4 lauaga. Statide kohta sulle soovitusi ka ei oskaks anda, neid ma ei vaata ja idee poolest ei ole need ka olulised, tulemus on oluline!

      Üle 3k pikk sess, sain tala igatpidi, aga oligi oodata natuke halvemat jooksu. Olin selleks valmistunud.. Graafik:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Winrate langes 25lt 15bb peale, mis on ikkagi päris suur hetkel, nii et pole hullu. Kollane joon peab lõpuks ületama 1000$ piiri, see polegi enam väga kaugel :)

      Stiilinäiteid kuidas igatpidi sain:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Siin oli vaja ainult turnis järgi checkida...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Üldiselt mänguga ka rahule ei jäänud. Liiga spewy olin mingitel hetkedel ja seetõttu tulemus ka käes. Edaspidi ei tohiks ikka üle 1,5k käe järjest mängida, see mõjub ka üsna laastavalt mulle tundub. Kokkuvõttes hetkel kõik siiski stabiilne, väike puhkus ja mingi aja pärast võib grind jätkuda!

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #18
        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

        Uus päev ja uus sess. Veits üle 700 käe ja korralik kasum, sain nüüdseks juba kollase joone üle loodetud piiri ära, tuleb teda seal nüüd hoida või isegi kõrgemale viia :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Käed:

        Ilusti hoiab...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Optimist.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kas ta tõesti näeb mind foldimas seal?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja suurim kaotatud pot:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Varsti juba uuele ringile, nii kauaks edu!

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #19
          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

          Edasi ülesse! Sobib..

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Tuleb jätkata sama rütmi, obv suht raske loota et heater kogu aeg kestab, aga samas, miks mitte :D Käed ka nagu alati:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Olen rahul!

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #20
            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

            Mõnus heater :D kui pole halb maandumine saad ju varsti järgmisesse limiiti shotti teha?

            Comment

            • M6niste
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 345

              #21
              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

              Mnjh pidevad väljakandmised rikuvad selle mõtte alati, ei ole väga midagi teha.. plo 40 tahaks proovida juba küll :) Viimane sess tuli miinus, järgmine kord lisan graafiku jälle, praegu pühad ja lähme välja ilmselt. Eile tegin kombo, ainult for fun, mitte et teenida, jäin paar euri kasumisse :) Tänaseks tegin uue, lihtsalt, et midagi jälgida oleks..

              Edu kõigile ja siin kombod:

              paari eurone võit siis kokkuvõttes

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              uus kombo, loodetavasti tootev...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Loodan homme teha 3k kätt, kuna pühad ja vaalad ilmselt mängivad hoogsalt :)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #22
                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                Ma väga palju omahast ei tea, aga preflop on su range ikka väga loose? Pidevalt setmined 1:10 oddsidega 3betitud potis, see ei saa kasumlik olla. Heater lõppeb ja tuleb tagasi maksta need. Või saan ma millestki valesti aru?

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #23
                  Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                  Olen preflop väga loose, minu silmis omaha flopi mäng.. Enamus kaartidega vaatan floppi küll.. Ja ma ei oleks nii kindel et päris 50k käeline heater on olemas... Võib-olla on, seda on näha järgmise 50-100k käega.. Anyway, minu jaoks on positsioon üldiselt kõvasti tähtsam kui käe tugevus.. Mängin selle nägemusega ja nii kaua kui midagi kardinaalselt halvasti pole läinud, jätkan seda.. Muidugi hea tähelepanek! Esimene, kes märkas, et mu preflop range väga loose..

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                    Viitsid näidata oma 50k käe graafikut koos nonsd, sd ja ev joontega?

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #25
                      Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                      Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                      Olen preflop väga loose, minu silmis omaha flopi mäng.. Enamus kaartidega vaatan floppi küll.. Ja ma ei oleks nii kindel et päris 50k käeline heater on olemas... Võib-olla on, seda on näha järgmise 50-100k käega.. Anyway, minu jaoks on positsioon üldiselt kõvasti tähtsam kui käe tugevus.. Mängin selle nägemusega ja nii kaua kui midagi kardinaalselt halvasti pole läinud, jätkan seda.. Muidugi hea tähelepanek! Esimene, kes märkas, et mu preflop range väga loose..
                      Ei ole esimene kes seda märkas, lihtsalt esimene kes kirjutas. Kui sa suudad positsioonist oma saasta välja mängida siis ei ole halba midagi, sellepärast ei pidanud ka vajalikuks seda mainida. Ise ei suuda ja sellepärast on kindlam tõmmata preflop range väiksemaks. minu probleem siis selles, et ma ei suuda hästi foldida flopatud medium flushe jne(keskmine flushdraw+paar jnejne).

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #26
                        Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Viitsid näidata oma 50k käe graafikut koos nonsd, sd ja ev joontega?
                        Kritiseeriga palju tahate, ei võta midagi isiklikult :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Statistika ka... Vaatan üle pika aja neid numbreid, andke aga tuld kritiseerimisel, see tuleb ainult kasuks lõpuks...

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Soovin ikka edu :)

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #27
                          Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                          btw, kombo läheb hetkel hästi :) hoidkem pöialt...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                            NSD järgi ütleks, et call foldid palju, kui mu graafiku reading mind ei peta?

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #29
                              Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              NSD järgi ütleks, et call foldid palju, kui mu graafiku reading mind ei peta?
                              Nii on, aga mul oli holdemis täpselt samasugune graafik showdown joontega ja ca 200k käe peale. Kusjuures graafik oli täpselt samasugune, EV joonest ainult nii palju üle ei jooksnud..

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #30
                                Re: M6niste seekord PLO20 vallutamas.

                                Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                                btw, kombo läheb hetkel hästi :) hoidkem pöialt...

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Ei tasu kunagi rahul olla, poolajal mõlemad mängud hetkel valesti.. Kui kolmest ära tuleks, oleks kasum, peab lootma!

                                Comment

                                Working...