Re: [PL25] SANGPOMM @ Stars
Hey! kuna nl is jooksin pikalt BE, siis jäin stabiilselt esialgu PLraame. infot on seal ka juba piisavalt palju ja tunnen ennast mugavalt. See kuu kavatsen hooolega rolli koguda et lõpuks nl50 pidama jääda :)
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
5 
8
5 
Comment