[PL25] SANGPOMM @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #166
    Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

    ma panin zoomis NL50 aprillis ca 1500$ korstnasse in row :/
    küll välja grindid, edu!

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #167
      Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

      Hero fold pre, sisemine hääl ütles et regsil on ässad
      Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 1920654
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP2: $25.00
      Hero (CO): $24.65
      BTN: $49.58
      SB: $29.78
      BB: $30.45
      UTG: $18.89
      UTG+1: $56.57
      MP1: $25.82

      Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K K
      UTG calls $0.25, 2 folds, MP2 raises to $0.75, Hero raises to $2.85, 3 folds, UTG calls $2.60, MP2 raises to $7, 1 fold, UTG calls $4.15

      Flop: ($17.20) 3 7 2 (2 players)
      UTG checks, MP2 bets $16.43, UTG calls $11.89 all in

      Turn: ($40.98) 8 (2 players - 1 is all in)

      River: ($40.98) 3 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $40.98
      MP2 shows A A (two pair, Aces and Threes)
      UTG shows J J (two pair, Jacks and Threes)
      MP2 wins $39.14
      (Rake: $1.84)

      lambi fishi vastu, no sellele käele ma poleks teda never ever pannud :D
      Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 1920655
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (MP2): $26.72
      CO: $25.00
      BTN: $38.95
      SB: $27.28
      BB: $11.09
      UTG: $23.94
      UTG+1: $30.71
      MP1: $22.67

      Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with K A
      1 fold, UTG+1 raises to $0.75, MP1 calls $0.75, Hero raises to $3.35, 5 folds, MP1 calls $2.60

      Flop: ($7.80) A 8 K (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $3.60, MP1 calls $3.60

      Turn: ($15.00) T (2 players)
      MP1 bets $14.32, Hero raises to $19.77 all in, MP1 calls $1.40 all in

      River: ($46.44) Q (2 players - 2 are all in)

      Final Pot: $46.44
      Hero shows K A (two pair, Aces and Kings)
      MP1 shows Q J (a Royal Flush)
      MP1 wins $44.44
      (Rake: $2.00)


      lifetime seis selline, suurem langus lõpetas mu bankrolli, kuna oli vaja mõned hädavajalikud cashoudid ka teha... :/

      Kuna mängu isu on endiselt suur ja motti on siis plaanin vist stake küsida, aga seda vist siin teemas oma päeviku all teha ei tohi?

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #168
        Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

        Miks stake hea on?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #169
          Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

          Oma päevikus küsida ei tohi jep. Selleks eraldi alafoorum.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #170
            Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

            viitsid viska kogu 25 graafik koos NLga ka

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #171
              Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              viitsid viska kogu 25 graafik koos NLga ka
              Viitsin ikka, nl sämpel pm olematu ja suht BE. sellepärast olengi mänginud ainult PL laudu kuna sealne seltskond on kõik tuttav ja notesi ka omajagu juba :)

              Algselt postitas muttaja Vaata postitust
              Miks stake hea on?
              Hea on ta ainult stakejale, kui mängija on omas limiidis võitev mängija. Minule kui varu väljapääs, et saaks uuesti vundamendi alla ja juured sügavamale :)

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #172
                Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                Viitsin ikka, nl sämpel pm olematu ja suht BE. sellepärast olengi mänginud ainult PL laudu kuna sealne seltskond on kõik tuttav ja notesi ka omajagu juba :)


                Hea on ta ainult stakejale, kui mängija on omas limiidis võitev mängija. Minule kui varu väljapääs, et saaks uuesti vundamendi alla ja juured sügavamale :)
                NL graafikut vaadates siis dunno kas sa ikka nii võitev oled :)

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #173
                  Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                  NL graafik on alates sellest kui märtsis mängima hakkasin, kui nägin, et jooksen halvasti ja PL läks sirgelt ülese siis peale seda pole NL puutund

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #174
                    Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    NL graafik on alates sellest kui märtsis mängima hakkasin, kui nägin, et jooksen halvasti ja PL läks sirgelt ülese siis peale seda pole NL puutund
                    Aga mis on see suur erinevus NL ja PL laudade vahel`?

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #175
                      Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                      Hea küsimus, kusagil oli mingi teema ka et kõigil pidi olema PL winrate kõrgem kui NL.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #176
                        Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                        Sama siin.

                        Comment

                        • Viiidrik
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 128

                          #177
                          Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                          Mul ka jh PL ja Euri laudades 3x kõrgem wr

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #178
                            Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                            Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                            Hea küsimus, kusagil oli mingi teema ka et kõigil pidi olema PL winrate kõrgem kui NL.
                            Postflop skill. Pre ei oska keegi lükata NL.

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #179
                              Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                              Tere jälle! Vahepeal sai siis stake võetud ja uuesti pihta hakatud. Limiidiks vana hea PL25. Loodetavasti käed peavad ja mäng läheb ainult ülesmäge. Täna siis tegin esimese pikema sessi. Kõik ilus algas soliidse heateriga. pole vist ühegi sessiooni jooksul saand 6-7 x quadse :D
                              Seis siis ise:

                              Homme ärgates mõned paremad käed ka.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #180
                                Re: [PL25/50] SANGPOMM @ Stars

                                Heh, wao. Väga kena!

                                Comment

                                Working...