Re: SANGPOMM -NLPL25@ stars
Esimeses käes jh, kui sa juba 4beti callid AK-ga (mida mu arust ple väga hea üldse teha), siis selline flop on parim mida sa pmt hittida võid ju. Et seal kui sa rased siis keerad käe pmt bluffiks ju flopil. Nõustun ka pikkaga et call igatahes parem.
Esimeses käes jh, kui sa juba 4beti callid AK-ga (mida mu arust ple väga hea üldse teha), siis selline flop on parim mida sa pmt hittida võid ju. Et seal kui sa rased siis keerad käe pmt bluffiks ju flopil. Nõustun ka pikkaga et call igatahes parem.
2
J
9
Comment