My road to EPTs[PLO/MTTS]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #76
    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

    GL matu

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #77
      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

      hoian Sulle pöialt, sõber!

      Edit : 117 alles, blindid 4k/8k/1k - matul 180k
      Last edited by pilme10; 17.03.12, 16:22.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #78
        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

        Kuskilt mingit ylekannet pole?
        gooo

        Comment

        • pilme10
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 224

          #79
          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

          otsisin, aga ei leidnud. .

          kui Hero ise online tuleb, siis võiks kirjutada, mis toimub

          Comment

          • winnieTHEpooh
            FPP Pro
            • Jan 2012
            • 237

            #80
            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

            kukkusin mingi 10 kohta ennem rahasid välja, stack 230k( blinds 6/12k ante 1000)..
            BvB olukord, ainuke hea vend lauas, kes oli mu sb juba 2-3x tõstnud ja ma foldind, nüüd tõstis uuesti 28k, ma otsustasin peale 1min mõtlemist callida.. flop 7 5 3, 2 ristit, ta cbet 34.4k ma all in 200k ta snappis QQga ja mulle abi ei tulnud, GG, better luck next time,
            kaotasin ka hea panga kui mul oli 200k (avg oli tol hetkel 180k - blindid 2/4k ante 300),
            UTG avas 11000(300k), ma MP call AA, 2 shortyt callivad ka(10-15bb), flop 10 6 3 ss(2potit), check-check- ma bet 28.5k, call, 1 shorty all in 60k, UTG raiseja fold, ma all in 200k, fold, mul AsAd, tal K5potid, turn 3 river Js ja 200k pank talle, mul 90k alles,momentum läks sinna siis ehk.. ei tea ka.. pole üldse selles viimases käes kindel kas mängisin õieti v mitte, vb oleks parem olnud preflop 3bet/fold aga võibolla see liiga result oriented mõtlemine ka...vastik..

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #81
              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

              ee mis herol oli kui ta shoves 753 floppi?

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #82
                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                sry unustasin kirjutada:D
                K7 ruutud =/ spewy defend?

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #83
                  Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                  3-bet/fold pigem. aga kui ta on nii hea et ta flatib su 3-beti siis broke minna seal K7 ei oleks halb. aga as played on 20bb turnal ika nats palju et sellise käega broke minna.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #84
                    Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                    K7 ruutud tähendab siis seda, et flushdraw+7 TP? Kui nii siis ok ju.

                    [ ] im live pro

                    Comment

                    • winnieTHEpooh
                      FPP Pro
                      • Jan 2012
                      • 237

                      #85
                      Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                      yep järelemõeldes 3bet-fold tundub endale ka kõige parem, ei olnud flushdrawd, lihtsalt top paar..
                      kripeldama jäi jah see käsi, sitasti mängisin enda arust ka selle, aga ehk olen liiga results-oriented ka ei tea...

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #86
                        Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                        Ega keegi seal kunagi halvemaga ei calli jah, kui aint mingi imeläbi keegi näeb seda flopi miski small pair+straightdraw tüüpi käega. Aga see selleks, su plaan vast polnudki calli saada vaid pigem poiss foldima panna plaaniga, et kui isegi callib siis on mingeid oute veel, et elus püsida.

                        Comment

                        • winnieTHEpooh
                          FPP Pro
                          • Jan 2012
                          • 237

                          #87
                          Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                          jep..ei lootnudki calli peale, tahtsin poti maha võtta, hea % et ta missis seal, sest ta active olnud sellises situatsioonis ennemgi, ul? ei tea.. kui sess tuleb coachiga küsin kindlasti selle käe kohta
                          Last edited by winnieTHEpooh; 17.03.12, 22:12.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #88
                            Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                            Mu meelest poleks seda kätt saanud teisiti mängidagi. 3bet/fold pre tundub kahtlane nii short stackidega, kuna anted on ka sees juba

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #89
                              Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Mu meelest poleks seda kätt saanud teisiti mängidagi. 3bet/fold pre tundub kahtlane nii short stackidega, kuna anted on ka sees juba
                              this 100% imo ka.
                              Last edited by KristjanLaas; 18.03.12, 10:05.

                              Comment

                              • oskar
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 113

                                #90
                                Re: My road to EPTs[PLO/MTTS]

                                Fold pre on liiga halb? Eriti kui ülejäänud laud on suht clueless ja 10 kohta rahadeni - stak ehk lubaks järgnevates olukordades suurema edge situatsioone leida. Mulle 3bet/fold absoluutselt ei meeldi, aga kui pre callida siis obv läheks post selles kohas bustoks.

                                Comment

                                Working...