~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #811
    Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

    Peale isa staatust õnnestus täna ka onuks saada :D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #812
      Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

      Eilne sess tuli solid miinus @ 25.. Ei heida meelt ja täna proovin uuesti :)
      Kusjuures, see on teine kord, kui 13 ja reedel saan solid miinuse.. Eitea kas hakatagi uskuma seda ebaõnnestunud päeva :D

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #813
        Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

        Selektiivne mälu (omal ka miinus obv)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #814
          Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

          Vb tõesti jah.. lihtsalt huvitav kokkusattumus, eks miinuspäevad ikka meeles :D

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #815
            Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

            Kas see $75/$25 VIP boonus 6250/2250 FPP eest on legit?
            Või võiks pigem mängida nt Stormi 230 FPP hypereid? Arvesse tuleks võtta ka seda, et T$ tuleks mul hilisemalt nt HT HUSNG-s pärisrahaks mängida.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #816
              Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Kas see $75/$25 VIP boonus 6250/2250 FPP eest on legit?
              Või võiks pigem mängida nt Stormi 235 FPP hypereid? Arvesse tuleks võtta ka seda, et T$ tuleks mul hilisemalt nt HT HUSNG-s pärisrahaks mängida.
              Pigem ostaks selle 75$, eriti kui HTHU-ga sina peal pole.

              6250 / 235 = 26.59 mängu. Ütleme, et cashid iga kolmanda on profit 97,49 T$. Kuna pead veel selle omakorda läbimängima, siis võibki tulla umbes 75$ ka niipidi tagasi. Vb jooksed hästi ja tuleb rohkem aga...

              Kuidas ise tunned:)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #817
                Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

                Mnjaa.. $25 boonus läks loosi. Pohhui. Selle FPP eest oleksin saanud 9 hyperit teha. Ütleme mingi 40 T$. Seda mängiksin lahti obviously gämblides mingeid 7/15$ HT HUSNG-si. Seal vb 1 võidan tuleb sama raha :D

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #818
                  Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

                  Minul ikka üldse ei vea :\
                  NB emaplaat andis otsad ja pidin rolli investeerima uute sülearvutisse. Seega hetkeks jälle kõik. Väga kahju oli küll aga paraku ilma sülearvutita ka ei saa, kuna on pidevalt seda seadet vaja kasutada ja mingit juustu ei hakka ostma ka. Ei teagi, kust see uus roll saadakse nüüd :D Isu on suur ja mängida tahaks :)

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #819
                    Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Minul ikka üldse ei vea :\
                    NB emaplaat andis otsad ja pidin rolli investeerima uute sülearvutisse. Seega hetkeks jälle kõik. Väga kahju oli küll aga paraku ilma sülearvutita ka ei saa, kuna on pidevalt seda seadet vaja kasutada ja mingit juustu ei hakka ostma ka. Ei teagi, kust see uus roll saadakse nüüd :D Isu on suur ja mängida tahaks :)
                    Alusta nl2 või nl5, volüümi näidates ei lähe väga kaua, et kõrgemale liikuda.

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #820
                      Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

                      Võin anda nl2 stake

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #821
                        Re: ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

                        Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                        Alusta nl2 või nl5, volüümi näidates ei lähe väga kaua, et kõrgemale liikuda.
                        Mingi 100k kätt kuus mängiks siis vast jah :D Aga sellist aega kindlasti pole.

                        Comment

                        Working...