~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

    Niih, pokkeriga olen tegelenud umbes 3a, algusaastatel muidugi ainult gämblimise ja freerolli mängimistega. Võib isegi öelda, et regulaarselt olen ma seeaasta mänginud pokkerit ainult 3 kuud, mis on ikka üliväike volüüm, enamus ajast oli see br taga, isegi kui sain kokku rolli, siis kaalus elamise kaalukauss pokkerirolli üle ja olin sunnitud cashoutima.. On olnud ka mõned staked, mis olid edukad (sessuhtes, et ei lõppenud miinuse või bustoga) aga ka mitte mingisuguse massiivse profitiga, profitist jäi järgi ainult elamisrahaks.


    Igatahes sain eile nagu välk selgest taevast BR endale, seda siis Euroliiga ennustuse näol.. shippis, kuigi viimane mäng oli kõige kahtlasem, tuli see ikka ka üllatavalt ära, vaatamata sellele, et Kaunase tiim mängis võõrsil ja see hooaeg neil üldse veidi perse läinud teema..

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Igatahes alustan mänguga järgmise nädala algusest, ndv väga enam aega pole ja rahad ka ei liigu nii kiirelt.. Toa valikuks on kas 888 või Luckyace.. või hoopis 848?

    Kui keegi oskab soovitada ühte või teist tuba nendest, siis kuulaks heameelega.

    Edu laudades!
    Last edited by kjmrc; 11.09.13, 22:02.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

    Kui teema sureb siis rohkem luba ei saa.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui teema sureb siis rohkem luba ei saa.
      Esimene post uuendatud.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

        Mida sa kavatsed mängima hakata?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Mida sa kavatsed mängima hakata?
          Alustan 10NL SH ühes neist kolmest toast.. pole veel suutnud ära otsustada :D

          Mida ise praegusel momendil mängid?
          Last edited by kjmrc; 16.12.11, 13:21.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

            Krt sain vist kõhuviirusest jagu.. Täna tundub asjad jälle vanaviisi olevat :D Eile oli küll poolkõva olek ikka..

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

              On siin Luckyace või 848 pokkeritoa regulare? Sooviks teada kui kiirelt tuleb cashout MB'sse? Ning võib-olla teate veel mõnda negatiivset aspekti?

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                miks microgamingus ei jätka?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  miks microgamingus ei jätka?
                  Liiiga liiiiiiiga palju rexe seal juba, 888 võrgustiku tase pidi ka kordades madalamal olema.. Correct me if im wrong

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #10
                    Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                    NL10 peaks küll selline limiit olema kus ei jookse regude eest minema, rahulikult 4-tableda ning jälgida ja raha roll kasvab

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      NL10 peaks küll selline limiit olema kus ei jookse regude eest minema, rahulikult 4-tableda ning jälgida ja raha roll kasvab
                      Ma tean jah, aga lihtsalt see pidev rexidega madistamine viskas üle.. Mängisin tavaliselt päevasel ajal ja viimasel ajal oli ainult mingi 7 laua vahel valida @ 10NL, enamustel neist oli laua avg 20/17 :D
                      Proovin praegu uusi 'jahimaid' ja vaatan kuidas seal asjad jooksevad.. Ei ütle, et kunagi enam ei liitu Triobetiga aga hetkel otsustasin nii, kuna valitud tubades on paremad boonused ja fishisemad vastased.. Pm eelistan ikka eestimaist, st, et litsentsiga tube aga hetkel uurin maad mujal :P
                      Last edited by kjmrc; 16.12.11, 18:03.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #12
                        Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                        ei no pole hullu, eks samas ole tähtis ka bankroll kiiresti üles saada, lihtsalt regudega mängides on hiljem kergem.. gl

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                          Kui kunagi tahad jälle microgamingusse minna, siis võid sellisest toast nagu pokertime läbi hüpata. $300 depo boonus, mis võrdub 130% rakebäkki. Boonus iseenesest vabaneb täpselt samas summas mis reiki maksad ning lisandub veel tavapärane 30% punktid rahaks. Ja lisaks viis taala saad kohe alguseks tervituskingiks :D

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            ei no pole hullu, eks samas ole tähtis ka bankroll kiiresti üles saada, lihtsalt regudega mängides on hiljem kergem.. gl
                            Ma hetkel rõhun jah rohkem BR kasvatamisele kui regidega metamisele :D Kuigi 10NLis seda metat erilist pole. Aga point taken :) Kui olen jõudnud juba veidi kõrgemale siis võimalik, et hüppan taas MG võrgustikust läbi..

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: ~ kjmrc {NL10 SH} ~

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Kui kunagi tahad jälle microgamingusse minna, siis võid sellisest toast nagu pokertime läbi hüpata. $300 depo boonus, mis võrdub 130% rakebäkki. Boonus iseenesest vabaneb täpselt samas summas mis reiki maksad ning lisandub veel tavapärane 30% punktid rahaks. Ja lisaks viis taala saad kohe alguseks tervituskingiks :D
                              Hahah, aga selge siis jätan meelde Iseenesest päris hea boonus ju :) Ma arvan, et puhtalt selle tervituskingituse pärast tuleks juba külastada :D

                              A noh, enne esmaspäeva ma vist ei jõua kuskile mängima, TB ei ole kandnud mulle veel rahasigi ära, tavaliselt ikka teeb seda 12h'ga..

                              Comment

                              Working...