Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2776
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]



    See artikkel tekitas küsimuse, et mitu sammu sina laagrist väljaspool ilma "turvameesteta" astuda said?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #2777
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      muidu hästi mängitud käsi, aga laud on kehvavõitu, sest see kes on nats fishisem sel pole raha ju ja samas pole ta ka vaal päris.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2778
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        http://afganistan.postimees.ee/23273...-loputus-sojas

        See artikkel tekitas küsimuse, et mitu sammu sina laagrist väljaspool ilma "turvameesteta" astuda said?
        Ega eriti saanud. Korra hiilisin patrullbaas Wahidi kaitsemüüris olevast august välja, et sealsamas kanali ääres kalastavate snaiperitega juttu ajada. Peab märkima, et äärmiselt sõnaaher ja häbelik liik see snaiper :) Aga võib-olla oli asi selles, et nad kalastasid parasjagu ja siis ei tohi väga lobiseda, sest kala kuuleb.
        Bastionis irdusin kah korra eestalste alalt ning hulkusin omal käel, pilte klõpsides, laagris ringi. Sellest tuli väiksemat sorti jama.

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #2779
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Taskupaari kah väga ei kartnud kuna sellega callimiseks polnud tal PF pot oddse.
          Donkidel on alati oddsid.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2780
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
            Donkidel on alati oddsid.
            Kullafond :)

            Aga


            Niiii natuke veel ja on thin red line üle augu ääre upitatud.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #2781
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              see, et see on punane joon, ei tee seda red lineks, selle all mõeldakse tavaliselt midagi muud silmas.
              Last edited by donkament; 17.10.13, 23:10.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2782
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                see, et see on punane joon, ei tee seda red lineks, mille all mõeldakse tavaliselt midagi muud silmas.
                Ja jah, peetakse silmas non showdown joont, eks? Ei?

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #2783
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  indeed

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2784
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Yai

                    EV jõudis pealepoole nulljoont!



                    On mida tähistada. Krutin Old Invalidil punni maha. Prosit!

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2785
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Äkki ei lähegi kolm kuud, et august välja tulla.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #2786
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Kena, kena, kena. Mõned huvitavamad käed ka paluks.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2787
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Neid kõige huvitavamaid käsi olen tegelikult iga päev tagasiside saamiseks coachile postitanud. Ma arvan, et äkki on parem, kui ma täpselt neid samu käsi siia avalikku päevikusse ei postitaks. Mitte et ma ülejäänud foorumlaste pädevuses kahtleks ent ikkagi võib siis tekkida mõningane arvamuste paljusus, mis võib mu segadusse ajada.
                          Mistõttu tahakas selle diili jooksul lähtuda ainult coachi soovitustest.
                          Siiski, äkki leian mingeid käsi ka siia postitamiseks. Kasvõi siis mõned bääd piidid või uhked võidud.

                          Aga täna siiski ainult graafik. Olen jube väsinud ja ei jaksa praegu andmebaasi sobrada. Graafik kah täna na igav - ei tootnud midagi, ei plussi ei miinust.



                          Head ööd

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #2788
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Näh, sessi esimene pool lubas juba loota, et täna on see päev, mil ma ennast pealepoole nulljoont murran. Aga siis sain ma kohutavat ebaõiglust tunda ja näha. Mille üks näide on teile siin:

                            Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2336469
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            MP2: $3.85 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 5, AF: 2.2, Hands: 1774
                            CO: $10.29 - VPIP: 52, PFR: 12, 3B: 11, AF: 2.5, Hands: 25
                            BTN: $15.27 - VPIP: 12, PFR: 7, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 1176
                            SB: $18.75 - VPIP: 9, PFR: 5, 3B: 2, AF: 1.2, Hands: 314
                            BB: $10.17 - VPIP: 26, PFR: 9, 3B: 3, AF: 2.4, Hands: 272
                            UTG: $3.81 - VPIP: 46, PFR: 5, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 41
                            Hero (UTG+1): $10.19 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 3, AF: 4.1, Hands: 177690
                            MP1: $16.62 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 4, AF: 1.3, Hands: 985

                            Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with Q Q
                            UTG raises to $0.20, Hero raises to $0.80, 6 folds, UTG calls $0.60

                            Flop: ($1.75) 4 5 T (2 players)
                            UTG bets $0.80, Hero calls $0.80

                            Turn: ($3.35) 6 (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $2.05, UTG calls $2.05

                            River: ($7.45) A (2 players)
                            UTG bets $0.16, Hero calls $0.16

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sess jäi siiski napilt-napilt plussi.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #2789
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              flopis pane vastane allinni. Su käsi on küll fishi vastu nuts aga siiski haavatav, fast play shorty vastu IMO flopist juba.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2790
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Ebaõiglust selles käes kahjuks pole,pigem väga halvasti mängitud sinu poolt need mutid!!!

                                Comment

                                Working...