Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #2401
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #2402
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      good idea :D

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2403
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
        Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D
        tundub tõesti hea idee =)

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #2404
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Graafikult paistab,et parimad sessid on väga lühikesed.Ilmselt lõpetad,kui oled paar suuremat potti võitnud.Kui tahab tulla,siis peaks just rohkem mängima.Edu!

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #2405
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Nozzu daalalaudasid ei toksi?

            Nagu viki ütles, siis hea jooksu puhul mängi edasi, sama kehtib imo ka halva jooksu korral, kui said rahad ees sisse siis ära pikemalt käel peatu, next hand ja raha ees olles sisse :)

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2406
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Ma peamiselt ainult daalalaudasid mängingi. Eurolauad lisasin alles nädal tagasi, või nii. Aga HEM peab arvet eurodes.
              Eks mul see viga ole endiselt küljes jah, et kui BI+ käes, siis käbe lauad kinni. Eriti perioodidel, kus enamus sesse miinuses lõppeb, tahaks ju kasvõi mõne sessi plusspoolel lõpetada.
              Olen nõus, et see on selline ebaadekvaatne lähenemine. Ent ehk saan sellestki üle nagu ma mängu ajal HEM-i graafiku piilumisest juba ammu üle sain.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #2407
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Haha, ise suudan mingi pool tundi max olla ilma graafikut passimata. Kui mingi 14+ lauda korraga ees siis on väga ränk ikka seda graafikut minna uurima, arvestades et PT veel laggib ka :D

                Pole sind ammu daalalaudades näinud, vb satume siis nii erinevatel aegadel mängima, sa selline hilisem tüüp pigem. On lauad peale keskkööd paremad kui nii 21-23 aeg?

                Atm hea näide, tõmbasin hommikuste sittade laudadega 3BI miinusesse, meel kibe aga tuleb lihtsalt edasi pressida ja atm ainult 1BI veel Star võlgu. Õhtuks paar BI up jälle ja päev korras :)

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #2408
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  QQ preflop RC, post flop XF J32 laual?

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2409
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    QQ preflop RC, post flop XF J32 laual?
                    Jah, vastane lükkas ilge hunniku chippe lauale ja ma mõtlesin, et tema PF käitumine ja selline nuppude lükkamien viitab ülepaarile. KK+ oleks ma sellisel juhul taga nagu ka JJ setist. Võimalik oli muidugi ka AKs aga...nojah, kergelt see fold ei tulnud.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2410
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Haha, ise suudan mingi pool tundi max olla ilma graafikut passimata. Kui mingi 14+ lauda korraga ees siis on väga ränk ikka seda graafikut minna uurima, arvestades et PT veel laggib ka :D

                      Pole sind ammu daalalaudades näinud, vb satume siis nii erinevatel aegadel mängima, sa selline hilisem tüüp pigem. On lauad peale keskkööd paremad kui nii 21-23 aeg?

                      Atm hea näide, tõmbasin hommikuste sittade laudadega 3BI miinusesse, meel kibe aga tuleb lihtsalt edasi pressida ja atm ainult 1BI veel Star võlgu. Õhtuks paar BI up jälle ja päev korras :)
                      Ma julgeks oma kogemusele toetudes väita küll, et nii pärast kella 23 lähevad lauad fishisemaks ja loosemaks. Vahepeal sai siin mängitud õhtu jooksul kaks sessi, esmalt mingi 19-21 ja siis 23 - 01 ja vahe oli märgatav.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2411
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                        Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D
                        Aitäh, proovisin. Täitsa põnev. Graafik jooksis ikka ülespoole aga mitu selliseid 10 eurtsiseid langemis ja BE jooksu oli kah ikka sees.

                        Täna sain kuugraafiku taas pealepoole nulljoont. Õigus on neil, kes pakuvad, et sess jäi jälle lühikeseks. Aga ma õigustan ennast sellega, et ei oleks tohtinud täna ehk üldse mängima hakata. Miski imelik värin on sees, ilmselt annab magamatus tunda. Paar nädalat järjest öösel kahest-kolmest magama saanud ja 7:45 tõusnud. Nii olen igast viirustele kerge saak.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2412
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Jou, chekkige seda - Nozzu ei löögi alati araks.

                          Panin vastase püris õigesti range peale kah. Tema mind ilmselt mitte.
                          Ja laudagi lugesin kenasti - mõistes, et paardunud flopp on mu sõber ja turn blank.

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player1 ($3.90) 39bb
                          UTG+1 Player2 ($16.75) 168bb
                          MP1 Player3 ($8.40) 84bb
                          MP2 Player4 ($12.79) 128bb
                          CO Player6 ($15.15) 152bb
                          BTN Player7 ($10) 100bb
                          SB Nozzu ($10.73) 107bb
                          BB Player9 ($10.54) 105bb

                          Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB K K
                          1 fold, Player2 calls $0.10, 4 folds, Nozzu raises to $0.50, Player9 calls $0.40, Player2 calls $0.40

                          Flop: 9 3 9 ($1.50, 3 players)
                          Nozzu bets $1.10, Player9 raises to $2.60, Player2 folds, Nozzu calls $1.50

                          Turn: 10 ($6.70, 2 players)
                          Nozzu checks, Player9 bets $3.80, Nozzu goes all-in $7.63, Player9 calls $3.64

                          River: Q ($21.58, 2 players, 1 all-in)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          :P Ja ma ei lahkunud pärast seda kätt laudadest. Oo, ei - stäkkisin ühe mehe veel ära. Siis lahkusin :)

                          P.S
                          Soetasin endale täna soodsa hinnaga 22" Lenowo L220xwC ja istun nüüd selle taga nagu mingi suur tähtis pokkeripro :) Rui.

                          P.P.S Tervitused Pazonellile.

                          Comment

                          • Naxer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 345

                            #2413
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            See viga mul ka-et kui mõni buyin plussi tuleb, siis mott väheneb ning tekib isu sess lõpetada. Samas kui lauad ikka head on, siis see halb. Samuti nagu miinuses olles igal juhul pikalt pressimine. Rõõm näha, et Sul kenasti sujub siiski üldiselt.

                            Eile öösel grindisin tavapärasest pikemalt, kuna mingi MM turna ka kõrval jooksis ning kell 4 saabus mitmesse € lauda korraga mingi jõuluvana, kes kukkus iga käsi shovema. Õnnestus siis talt 2 buyini kätte saada. Et tõsi ta on, et kuldseimad vaalad saabuvad tihti alles 4st vahel, eriti nv-del. Samas päeval või õhtul jälle € lauad kohati vägagi regised ja siis selectin $ laudade vahel pigem-eks jah soovitan aktiivselt märgistada vastaseid ikka ja selectida laudu.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2414
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Algselt postitas Naxer Vaata postitust
                              See viga mul ka-et kui mõni buyin plussi tuleb, siis mott väheneb ning tekib isu sess lõpetada. Samas kui lauad ikka head on, siis see halb. Samuti nagu miinuses olles igal juhul pikalt pressimine.
                              Täpselt minu teema :) Täna kah, nii kui ühe full-stacki ära stäkkisin, klõbistasin esimese erutusega juba kolmel laual "sit out next" vms. Siis hingasin korda kolm sügavalt sisse, rahustasin ennast maha, kordasin viki sõnu, et kui tahab tulla, siis tuleb ja sundisin ennast edasi mängima.
                              See läks aga üsna pea keeruliseks, sest mul õnnestus ka ühe teise tegelase stäkk kätte saada. Ilges ärevuses lasin veel paar ringi, võitsin veel mõned daalad/eurod juurde ja siis murdusin. Quit all 6 tables. Nagu ma ütlesin Pazonellile, kes mulle eelmine sess laudades sellekohase märkuse tegi: pole midagi teha - kui ei meeldi võita palju raha :)

                              Vastaste märgistamises olen suht kibe käsi. Lauda istudes on mul juba enamasti pooled vastased märgisatatud ning paar kolm ringi hiljem juba kõik. Abiks ikka.

                              Aga eelmisest sessist üks naljakas käsi kah. Ilmselt olid halvad callid, või mis? Oleks pidanud raisema, foldima?
                              Valisin pot-controli kuna lootsin, et käimas on kicker battle ja mul on väike võimalus võita (Qx-QT vastu). Aga mida tänav edasi, seda raskemaks callimine läks ja timebank jõudis pea-aegu nulli jõuda. Showdownini jõudes higi nõrises kaenla alt. Vastase statid olid 36/0 36 käe kohta aga nendest ei osanud ma tol hetkel väga midagi järeldada.

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player2 ($12.98) 130bb
                              UTG+1 Player3 ($17.54) 175bb
                              MP1 Player4 ($10.15) 102bb
                              MP2 Player6 ($5.16) 52bb
                              CO Player7 ($8.90) 89bb
                              BTN Nozzu ($13.90) 139bb
                              SB Player9 ($10) 100bb
                              BB Player1 ($4.51) 45bb

                              Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN J Q
                              1 fold, Player3 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player3 calls $0.30

                              Flop: Q 6 2 ($0.95, 2 players)
                              Player3 bets $1, Nozzu calls $1

                              Turn: 8 ($2.95, 2 players)
                              Player3 bets $1, Nozzu calls $1

                              River: 7 ($4.95, 2 players)
                              Player3 bets $2, Nozzu calls $2

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #2415
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                wp see käsi

                                Comment

                                Working...