Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2296
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Rumal reg heroshoves oma middle seti sisse lootes, et sul OE+FD

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #2297
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Rumal reg heroshoves oma middle seti sisse lootes, et sul OE+FD
      IMO jumala õige mäng 666ga või väidad vastupidist?

      Comment

      • TrvP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2012
        • 409

        #2298
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Eks nad teevad väikest kino siin...

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2299
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          no põhimõtteliselt on see flip ikkagi kui ta shoveb mu 3beti peale

          Board: Ah 6h 5d
          Dead:

          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 52.210% 52.21% 00.00% 4135 0.00 { 6c6d }
          Hand 1: 47.790% 47.79% 00.00% 3785 0.00 { AA, 55, 9h8h, 8h7h }


          A5s, A6s, 65s oleks probably lihtsalt callind seal checkraise, vb isegi 55 kui aus olla. Mina tema asemel oleks enda vastu passiivselt mängind. Aga olenevalt lauast võib 43s, 79s jms käsi ka ranges olla mis stackida tahavad pigem ja FE peale mängida.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #2300
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            call flop, fold turn imo

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2301
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Tänu kuuele lauale on volüüm see kuu siiani veits parem olnud. Graafik kulgeb kah kenast õiges suunas. Aga üks twisted käsi kah teile järamiseks.

              Vastase kohta statte ei anna, kuna ka mul puudusid need selle käe mängimise ajal.

              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              8 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Player1 ($4) 40bb
              UTG+1 Player2 ($3.95) 40bb
              MP1 Player4 ($10) 100bb
              MP2 Player5 ($7.60) 76bb
              CO Player6 ($7) 70bb
              BTN Nozzu ($10) 100bb
              SB Player8 ($11.94) 119bb
              BB Player9 ($9.99) 100bb

              Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN A A
              5 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player9 calls $0.30

              Flop: 5 10 Q ($0.85, 2 players)
              Player9 checks, Nozzu bets $0.80, Player9 raises to $1.75, Nozzu calls $0.95

              Turn: 8 ($4.35, 2 players)
              Player9 bets $2.10, Nozzu calls $2.10

              River: 4 ($8.55, 2 players)
              Player9 bets $5.74, Nozzu??


              Kuidas käitud?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2302
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                parem klahv, "find player". kui 1-2 lauda ja kuna autoreloadi ka pole, siis flopil otsa ja rahad sisse

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #2303
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  parem klahv, "find player". kui 1-2 lauda ja kuna autoreloadi ka pole, siis flopil otsa ja rahad sisse
                  Kuidas neid võtad kellel hide peal?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2304
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Nozzu, kas villase betsizing tekitab mingeid mõtteid?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2305
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Nozzu, kas villase betsizing tekitab mingeid mõtteid?
                      Jap :) Flopis on selline automaatne, mõtlematu 2x raise (võib viidata sellele, et fish hittis midagi). Turnil jälle selline kahvatu, ettevaatlik pool potti nagu, et prooviks ühe korra veel, hästi ei julge aga ehk läheb läbi. Samas võib ka olla, et pani pool potti, lootuses, et ma selle ikka ära callin. River jällegi pole selline prob-pet vaid kindla käega nuppude sisse lükkamine ning river-blufid on haruldased.
                      Last edited by Nozzu; 08.02.13, 21:26.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #2306
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        imo call flop, shove turn

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #2307
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          tugeva made handiga paneks villane rohkem turnis või riveri vähemalt shoveks, eks tal sital mingi Q5/QT seal on, paremal juhul QJ, KQ. Riveri bet size natuke häirib. As played vist foldiks riveris täiesti unknown tüübi vastu, samas stackid on nii madalad et turnis ära stackida oleks ka täiesti reaalne optsioon, eriti kui meil südametele nut-flushdraw blockerit ei ole. Set tal igaljuhul ei ole, igasugused 2pair ja top pair tüüpi käed + tõmbed on sees. Võimalik et turnis stackimine on kõige rohkem +EV, samas riveri fold tundub ka suht fine, enamus NL10 mängijaid ei võtaks bluffiga sellist liini nagu selles käes oli võetud.

                          Comment

                          • Naxer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 345

                            #2308
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kas see pre BTN-i 4x avang on standard Sul? Ise pigem olen kuulda võtnud soovitusi ja tõstan BTN-lt 2.5x, mujalt 3x.
                            Käe kohta-eks ta ikka kipub ees olema kui nii rautab. Ilmselt foldiksin hiljemalt riveri. Kui aga on mingi 1-2 lauda mängiv vandersell ajaks varem nupud sisse nagu ka pastilaa soovitas. Nitise regi vastu vbl foldiksin juba flopis-kelle agg madal ning ei oma ajalugu drawdega selliste liigutuste tegemisel.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2309
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Päris hea soul- ja cardread, härrased.

                              Flopil kaalusin ka mina 4beti, edasise plaaniga nupud sisse ajada. Ent siis otsustasin positsiooni eelist ära kasutades pot-controli peale minna ja võimalikult odavalt showdownini jõuda.
                              Turnil, kus vastane tegi suhteliselt väikese panuse, tundus see isegi õnnestuvat. Aga tema riveri shove laual, kus lisaks masti võimalusele ka rea võimalus (kuigi flopi raise ei viidanud sellele, et ta neid jahtinud oleks), sundis mind kaardid maha panema. Just lähtudes eeldusest, et riveri ja kolme tänava blufid on haruldased.

                              Irvitades pööras vastane kaardid ümber ja näitas K9o. WP, amigo :) Aga ma arvan, et ma ei hakka sellest üksikjuhtumist kaugeleulatuvaid järeldusi tegema ja lähtun ka edaspidi sellest, et fishid reeglina ei blufi mitu tänavat järjest.

                              Mis mu avamis betsize on üldjuhul selline, et kuni HJ 4x, HJ, BTN ja SB 3x. Samas, lootuses, et kinni makstakse, teen tugevate lehtedega teinekord ka erandeid ja avan suuremalt.
                              Last edited by Nozzu; 09.02.13, 15:10.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #2310
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ära tee jah järeldusi vaid lase donkidel oma drawd neile sobiliku hinnaga kokku osta.

                                Comment

                                Working...