Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #2266
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei olnud ju full stack. See, kui ei auto reloadi, on juba suur näitaja.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #2267
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      45/0 siukese, siin pole mõtet mõleda, et ta pigem solid vastane

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2268
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        45/0 siukese, siin pole mõtet mõleda, et ta pigem solid vastane
        No jopp Antonio Kolmandat korda: selle käe mängimise hetekl polnud ta 45/0.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2269
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          sry minu viga, no fold ei tule seal kõne allagi igastahes, sul juba paras callida see minraise ja fullhouse hittida, sest ta ranges pole ainult kõrgem set või rida, ise panen sisse seal..

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #2270
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Miukse vastase vastu? Vastasel full stack, history puudus, see oli esimene või teine käsi temaga. Vaakum pmst. ja tundmatu vastase vastu mängides on odavam eeldada, et tegemist on solid mängijaga.
            Hea küll, turni raise oli küll veits imeliku suurusega, mis võib viidata algajale mängijale. Samas, ma olen lugenud, et fishide betting size ongi selline, et nad ei hakka tõstma ei 3, 4 ega 2,5 korda, vaid pressivad monsterit hittides lihtsalt raise ehk siis automaatselt 2 kordne tõste.
            Esimene lõik eeldad, et vastane on solid mängija ja teine lõik paned ta juba algajaks. Kui sa sellistes spottides kardad ära stackida tundmatu vastu, siis sa ei saagi kunagi normaalselt võita ja tiksudki 1BI üles ja alla, rääkimata kui palju raha sa lauda jätad.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2271
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              Vastasel full stack, history puudus, see oli esimene või teine käsi temaga. Vaakum pmst. ja tundmatu vastase vastu mängides on odavam eeldada, et tegemist on solid mängijaga.
              Hea küll, turni raise oli küll veits imeliku suurusega, mis võib viidata algajale mängijale. Samas, ma olen lugenud, et fishide betting size ongi selline, et nad ei hakka tõstma ei 3, 4 ega 2,5 korda, vaid pressivad monsterit hittides lihtsalt raise ehk siis automaatselt 2 kordne tõste.

              ära mõtle üle. kohutavalt turnis mängitud käsi ikka. kõik liigutused/mõttekäigud peale rahade sisseajamise sellisel boardil vs selline stack on räme viga.

              p.s. lisaks 1 abimees veel - vt "find player" parema klahviga avatarilt, saad teine x kinnitust ja "vaakumisse" õhku juurde/vähemaks

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2272
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                p.s. lisaks 1 abimees veel - vt "find player" parema klahviga avatarilt, saad teine x kinnitust ja "vaakumisse" õhku juurde/vähemaks[/I]
                Et kui mängib ühte lauda, on tõenäoliselt fish kees teeb esimesi käeharjutusi pokkeris, kui mängib 24+ lauda, on "robot" kes teeb automaatseid liigutusi ning väga ei jõua mängu jälgida, ehk siis suht kergelt exploiditav. Kui mingi 4-12 lauda, siis tõenäoliselt solid mängija?

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #2273
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  :D

                  Päris kindlasti solid mängijaid ei mängi 4-8 lauda micro fullringi, regulaarsel baasil.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2274
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Minuarust on siin Nozzu küll 90% beat.

                    Comment

                    • Naxer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 345

                      #2275
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      See find player aitab küll jah. Kui on ikka 24 laua mees, siis oled seal ilmselt tõesti biit imo. Juhul kui tegu on nitisema regiga, mida on ilmselt 90%+ tolle limiidi masstablijatest. Sest ei saa eeldada, et on mingi nanonoko sugulane, kes sel limiidil nt masstablib ja loeb välja, et oled ka suht nitipoolne mängija ja hakkab siis oma 24 laua kõrvalt Su vastu mingit move-i tegema. Nu ei ole reaalne. Samas fulliku lootuses (rea vastu) ikka vast calliks ja riveris vast as played. Samas kahtlen, kas see on õige, kuna milline reg seal taoliste kaartidega (96 kui oli openended draw)üldse mänginuks? Kui on aga mingi 1 laua fish või muidu imelik tüüp, kes ei mängi paljusid laudu või pole reg, siis paneks turnis nupud sisse. Kui on hide peal tal vms vaakum, siis paneks pigem ka-oled biit, siis on cooler ja next hand plz. Üks käsi, mis mahub nii fishide kui osade regide range-i seal on 87 nt, mida ju biidid.

                      Kui veel selle käe üle pead murdsin, siis ikka üha enam tundub, et solid/niti regi vastu ongi oversett suure tõenäosusega (87 tõstnuks flopis), fishil on kas rida, 87 mingi x draw või õhk (sh nt TP sisaldav). Aga vaakumis ikka nupud sisse turnil ja asi mutt.
                      Last edited by Naxer; 04.02.13, 12:57.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #2276
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Miks tõsta üldse pre 33-ga kui setti hittides junn jahe ?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2277
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                          Miks tõsta üldse pre 33-ga kui setti hittides junn jahe ?
                          Mnjah, esimese leveli mõtlemine. Pohh positsioon, pohh vastane, pohh board: mul on sett - ALL INN!!!

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #2278
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma kardan, et see lause läks liikuma kusagilt esimestest cardrunnersi videotest, nendes oli päris palju sarnast teksti.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #2279
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Muidu Nl10 ongi level 1

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2280
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Muidu Nl10 ongi level 1
                                Ent mängu biitimiseks tuleb vastastest mõelda ühe leveli võrra kõrgemalt. Ühe, mitte kahe - 3 leveli mõtlemine, mis oli siis vist, et ma mõtlen, mida vastane mõtleb, et ma mõtlen, oleks juba üle mõtlemine.

                                Comment

                                Working...