Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2206
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma foldiks flopis, EP openi vastu tehtud 3betid on küllaltki tugevad tavaliselt, küllalt tihti AA/KK/AK vastas siin. Turni bet on täiesti mõttetu, sa ei saa kunagi paremalt käelt valuet ja paremaid välja ka ei foldi, keerad lihtsalt oma hea showdown valuega käe blufiks.

    Betil/raisel on kaks eesmärki, kas saada parem käsi foldima ehk bluff või halvem käsi callima ehk valuebet. See tähendab lihtsalt öeldes, et kui sa kätt mängid, siis ei tohiks olla selline ühtlane bet range, vaid polariseeritud ehk betid halbade kätega, et vastast foldima saada ja paremate kätega, et vastast callima saada. Vahepealseid käsi ürita rohkem showdownile viia ja mitte panustada.

    See üldine nõuanne muidugi ja pokkeris palju oleneb konkreetsest situatsioonist.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2207
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Ma foldiks flopis, EP openi vastu tehtud 3betid on küllaltki tugevad tavaliselt, küllalt tihti AA/KK/AK vastas siin.
      Tänan! See on nii elementaarne ja ometigi ei ole ma osanud niimoodi mõelda. Ilmselt seetõttu, et ma ise 3betin pre kindlate kätega QQ+ ja AK, sõltumata sellest, mis positsioonist on minu ees avatud. Nimetatud kätest madalamatega (noh TT, JJ või QKs) aga ei 3beti pea aegu mitte kunagi, isegi kui avatakse keskelt ja mina olen buttonil. Sellisel juhul 3betin ainult siis kui minu ees on minraisetud.

      Oh, jah...kuidas ma üldse NL10sse olen jõudnud.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2208
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Hää küll, kuu jälle plussis.

        Õlle lahti ja "Päikesepoisse" vaatama.

        Neil Simon on USA üks populaarsemaid näitekirjanikke, kelle komöödiaid mängitakse suure eduga paljudes maades. Näidendi lähtepunkt on lihtne: mitukümmend aastat koos töötanud kahe omaaegse hiilgava koomiku teed läksid aastaid tagasi vihaselt lahku. Ja nüüd ei taha vanamehed teineteisest midagi kuulda ega näha. Sama kirglikult kui nooruses edukat koostööd tehti, ollakse nüüd sõjajalal. Tõlkis Mihkel Mutt, lavastaja Jüri Järvet, kunstnik Sirje Uusbek, muusikaline kujundaja Viive Ernesaks. Mängivad Jüri Järvet, Aarne Üksküla, Jüri Krjukov, Anne Paluver, Rita Raave, Konstantin Kald, Ain Jürisson, Helle-Reet Helenurm ja Jaanus Orgulas. Režissöör Jaan Pihlak, toimetaja Hanneli Reili.

        ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


        Teismelise eas korra nägin, toona tundus küll hullupööra naljakas olevat.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2209
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          POKERSTARS ESTONIAN FREEROLL

          Auhinnafond: 1000 $
          Osalejaid: 1182

          Kaks tundi rabelemist
          Koht:



          Teenistus: 2$

          YAI ME!

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2210
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Jätkuvalt kiratseb mul see pokkeriteema. Eelmise aasta viimasel nädalal oli poeg minuga, kuna olid enamasti vabad päevad kah töölt, siis pühendasin ennast täielikult talle, mistõttu oli kella 22ks kui ta tavaliselt uinub, kett nii maas, et mängimine tundus -EV.

            Selgi aastal pole veel laudu lahti saanud. Täna ehk teen...võib-olla..aga enne tuleb naiskal aidata garderoobi värvida vms. ja siis veel hamburgerirestorani "Piiri putka" eksootikat otsima minna. Nii, et kahtlane, et must tänagi mängumeest on.

            Lõppenud aastaga olen ses suhtes rahul, et mängisin ennast NL2-st NL10sse.

            NL5 toitis hästi, kuid NL10s olen paraku paigal tammunud.






            Kui sel aastal jõuaks NL25te, võiksin endaga rahul olla.
            2011 aasta lõpus Triobetist Pokerstarsi kantud 100 eurost on hetkeks saanud 339 eurtsi. Umbes 125 euro jagu olen olude sunnil cashoute teinud. Ent seda kompenseerib 60 eurtsine first deposit boonus ja Full Tiltist saadud 80 eurtsi.

            400 euro pealt proovin ilmselt NL16sse siseneda. Saaks korralikult(enda mõistes) volüümi anda, võiks see juhtuda juba kuu pärast. Aga eks näis.

            Teile kõigile head alanut.

            RÖHH!

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #2211
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Palju edu Hr. Nozzu!

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #2212
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Braaznik, meil on braaznik.

                Täna täitus Pokerstarsis 100 000 kätt.
                Paraku on näha, et areng on ca 50 000 käe pealt toppama jäänud. Umbes siis saigi mindud esimest korda NL10sse. Sealt varsti jälle alla kukutud ent pärast pausi ja väheke NL5s grindimist uuesti NL10sse mindud.
                Aga noh, ikkagi vast on positiivne, et olen praegu oma graafiku tipus.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #2213
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Oh. Tore näha endist saatusekaaslast! :)

                  Olin ise aasta eemal ja näen, et mängid endiselt. Tubli. Sa oled vist 9max laudades? :)
                  Ise hakkan uuesti 6max NL10t vallutama. Või vähemalt püüan :D

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2214
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    milline osa taipupole all mängitud?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2215
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Parem osa või siis vastavalt vasak pool :)
                      Muljetavaldav, eksole.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2216
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Braaznik, meil on braaznik.

                        Täna täitus Pokerstarsis 100 000 kätt.
                        Paraku on näha, et areng on ca 50 000 käe pealt toppama jäänud. Umbes siis saigi mindud esimest korda NL10sse. Sealt varsti jälle alla kukutud ent pärast pausi ja väheke NL5s grindimist uuesti NL10sse mindud.
                        Aga noh, ikkagi vast on positiivne, et olen praegu oma graafiku tipus.

                        Multi limiitidega graafikuid postita/võrdle BB-des.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2217
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Mnjah,
                          NL10s sakin suht:

                          455.7 Big Bets´i



                          NL5:
                          1675.6 Big Bets



                          NL2:
                          710.8 Big Bets

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #2218
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Big bets on ju limit holdemi kohta :D, big blind ikka.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2219
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Vist on nii, et kui big bet kahege korrutada, saab big blindi.

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #2220
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Vastupidi

                                Comment

                                Working...