Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2071
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ütled: "Pre-flop: Ok, siin oli äkki see call minu poolt viga. Aga maha ei tahtnud visata kuna mingi showdown value ju poistel on"

    oot ma ei saa hästi aru... sa siiralt mõtled JJ ära viskamise peale pärast pf beti?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2072
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      ütled: "Pre-flop: Ok, siin oli äkki see call minu poolt viga. Aga maha ei tahtnud visata kuna mingi showdown value ju poistel on"

      oot ma ei saa hästi aru... sa siiralt mõtled JJ ära viskamise peale pärast pf beti?
      EI, pidasin silmas, et oleks pidanud ehk raisema, flopil, tema c-betti. Aga pf...nojah, tegelikult...jah, mis see foldki seal nii hull siis oleks olnud, arvestades, et vastase stäkk oli nii väike, et tegelikult pole poketitega callimine kasumlik enam. (20 reegel)
      Last edited by Nozzu; 06.09.12, 22:07.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #2073
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        ma arvan, et JJ foldimine sealt sellsies olukorras on seal kõige kõige halvem käik üldse. Sellist mõtet ka ei tohiks vast tekkida

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #2074
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          (ei ole küll eriline pokkerispets nii et ära mu arvamust väga tõe pähe võtta. Loodan, et keegi nimekamatest confirmib)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #2075
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Vabalt võib foldida, kui vastase PFR% on 2.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #2076
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              einoh jah, aaga see on juba selline info, mida enne ei kajastatud.
              anyways ma räägin pigem mõttelaadist. eks igaüks teeb omad valikud ise.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2077
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Vabalt võib foldida, kui vastase PFR% on 2.
                PFR 2% - close aga ei julgeks, sest võid ainuüksi setmineda + tal ranges suht kindlalt AK.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #2078
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Esimene käsi on flopil fold. Ei calli, ei raise, ei beti turni, lihtsalt fold. Kui tossike hakkab multiway potis äkki kõva meest mängima, siis tõmba leebet oma 1 paar käega.

                  Comment

                  • sniffer_33
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 130

                    #2079
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    1. Esimeses käes ei saavuta raise suurt midagi, ainult seda et kõik halvemad käed foldima sunnid.
                    NL2'st tegelikult väga enam ei mäleta, aga üldjuhul on minraised tihti sellisel boardil villastel FD. Seega ma võtaks c/c/c liini siin. Juhul kui ta turnis xr teeb, siis viskaks käe maha ilmselt.
                    2.Väga õige mõttekäik ja hästi mängitud, mingit pointi flopis raiseda ei ole, kui sul just ei ole mingi image kujunenud, et su flop raise on 20%+ ja et villane on piisavalt nutikas, et sellest aru saada. Bad beate tuleb alati, sinna pole midagi teha.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2080
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      te mõtlete esimeses käes üle.. NL2s lähevad mängijad suvalise K'ga bustoks, mastitõmbega minnakse bustoks.. igal juhul shipiks rahad sisse kui jusht erilist märki ei ole, et tegemist on nitregiga..

                      juhul kui on set vastas vms.. kehitaks õlgu ja grindiks edasi..

                      teine käsi on ka täiesti OK'lt mängitud.. täiesti blank flopis top setiga lammutada pole mõtet.. ja enam seda seti ei foldi ka.. cooler.. rahulikult grindiks edasi..

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2081
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        te mõtlete esimeses käes üle.. NL2s lähevad mängijad suvalise K'ga bustoks, mastitõmbega minnakse bustoks.. igal juhul shipiks rahad sisse
                        0_o

                        19/2 härraga tegu, 4way pot.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2082
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Pagan, see NL2 on ikka selline verevaene nühkimine. Tunnitasu on 0.38 eurtsi ning sessi kasumid jäävad sinna 50 eurosendi kanti :)



                          Äkki peaks end ikkagi edutama ja NL5-te tagasi siirduma. Seda enam, et bankrollist piisaks ka NL10 jaoks...
                          Vahepeal olen end ka teooria koha pealt järgi aidanud. Sai, Blackraini raamat kas just läbi töötatud aga mõttega läbi loetud.

                          Comment

                          • Heroiin
                            Bännitud
                            • Jul 2012
                            • 198

                            #2083
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma pole küll kursis miks sa nl5 ei lase, kui bankrolli jagub NL10 jaoks isegi, aga igastahes mina NL5, seal midagi rasket küll ei ole

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2084
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ca. 200 kätt tunnis?

                              Võta proovimise eesmärgil üks sess Zoom NL2 käsile, seal peaks nelja lauaga 500+ kätt tunnis tulema.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #2085
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Ca. 200 kätt tunnis?

                                Võta proovimise eesmärgil üks sess Zoom NL2 käsile, seal peaks nelja lauaga 1100+ kätt tunnis tulema.
                                FYP

                                Comment

                                Working...