Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1501
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oki-doki :) Nii ma siis teen. Vähemalt mõnda aega - vaatan, mis saab.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1502
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ei olnud täna ei joovastavaid võite ega kibedaid kaotusi. Mõnus vaikne toksimine vahelduseks möödunud päevade marule. Blindide raha sai kaetud ja natuke peale kah. +1.69€

      Suurim kaotus oli 1.35€ ja sellest järgmine 0.50€ :)
      Ega suurim võit kah väga palju parem olnud, 2.87€.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #1503
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        hakkab pöörduma vaikselt. täna rahulik päev, homme suurem pluss juba (loodan). edu!

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1504
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ma tänan! Aga ära ära sõna :).
          Aga olgu-olgu, nagu vist poker mindsetis kirjutas, kui uskuda, et mingid üleloomulikud jõud ja mingi ebaratsionaalne hookus-pookus, ma ei tea, nagu lauale koputamine vms. võib kaardijooksu mõjutada, siis on mõistlikum millegi muuga tegeleda.

          Aga just kaardijooksu. Samas mingid rituaalid, mis aitavad keskenduda ja mängu sisse minna, peaks ju hästi mõjuma, obv. mitte siis kaardijooksule vaid mindsetile.

          Aga keegi julgeb tunnistada, et tal mõni selline, ebausust tingitud kiiks küljes on? Seoses pokkeriga siis.
          No mul näiteks on - ma panen alati kella käe peale, kui pokkerit mängin :).

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1505
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Tuba korrast ära siis löön läikima, ei suuda korrast ära keskkonnas grindida. Tavaliselt standard kohv ja suits rõdul.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1506
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Nojah, mul kah enne sessi kindlasti üks sigarett ning suur tass meega teed kõrvale. Aga need on juba sellised hmm.. loogilised protseduurid.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1507
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Aga keegi julgeb tunnistada, et tal mõni selline, ebausust tingitud kiiks küljes on? Seoses pokkeriga siis.
                No mul näiteks on - ma panen alati kella käe peale, kui pokkerit mängin :).
                Kui lauda liigutan kogemata, siis pean uuesti samamoodi liigutama 1 või 3x, et unjinxida.
                Kui bet läheb valesti pean samamoodi korra valesti uuesti kirjutama ja siis lõpuks õigesti.
                kui historyt vaatan, siis pean kaks korda vaatama.
                rebuy/add on jne sama lugu kui valesti klikkan peale.

                list goes on and on and on.

                Pole elus kordagi ühegi kanalisatsiooniluugi peale astunud ja kui keegi teine astub või olen sõidukis pean omale 3x seljale koputama.
                Sound on alati viiega jagunev nr.


                confirmed OCD

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #1508
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Ise täna hommikul kohvi rüübates mõtsiklesin, et äkki tuleks loobuda TP mängimisest väljaspool positsiooni. Hea küll, sobiva boardi ja vastase korral C-betin aga siis annan alla ning c/f turni või riveri kui ei impruuvi.
                  not sure if serious

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #1509
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Ok, tänan.
                    Homne lugemismaterjal on siis "kuidas mängida top paire".
                    Natuke googeldasin kah juba ja lasin silmadega mõnest artiklist üle.
                    Üldine põhimõte tundub olevat ikkagi, et jälgi boardi, beti ja jälgi vastase käitmist. Kui raise saad, ole valmis maha panema. Aga ülaltoodud käte puhul muutiski asja keeruliseks see, et vastased ei näidanud mingit agressiooni ja lasid mul raha sisse kühveldada.
                    ära usalda guugeldades leitud pokkeriõpetusi jesus chirst. sinult ootaks allikakriitilist mõtlemisviisi. parem lase siinsamas blogis või oma msni pokkerisõpradel lugemist soovitada.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #1510
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      kui suur on su parim + sessioon olnud buyinides?

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1511
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Kunagi NL2 päevil sai vist TP-ga koos tehtud 12 eurtsi, mis see siis teeb, umbes 7 BI?
                        NL5-s isesesivalt mingi 15 eurtsi ehk pea 4 BI (mängin daala laudades)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1512
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Kui lauda liigutan kogemata, siis pean uuesti samamoodi liigutama 1 või 3x, et unjinxida.
                          Kui bet läheb valesti pean samamoodi korra valesti uuesti kirjutama ja siis lõpuks õigesti.
                          kui historyt vaatan, siis pean kaks korda vaatama.
                          rebuy/add on jne sama lugu kui valesti klikkan peale.

                          list goes on and on and on.

                          Pole elus kordagi ühegi kanalisatsiooniluugi peale astunud ja kui keegi teine astub või olen sõidukis pean omale 3x seljale koputama.
                          Sound on alati viiega jagunev nr.


                          confirmed OCD
                          Laasiga sai ükspäev neid asju arutada msnis, ma samasugune retard.
                          Nõiaristi alt läbi kõndida ei saa, lähen kasvõi porilombist läbi kõrvalt, mikrolaine ahju hui saan nulli last iseenesest ja kui läheb nulli kogemata siis panen uuesti tööle ja jätan ise seisma manuaalselt. Kunagi lülitasin monitori sisse välja 3x enne igat sessi.
                          Volume ei saa kunagi telekal või autos olla mingi 17 ntx, ei suuda olla lihtsalt. Vanasti kui lause ütlesin lugesin mitu tähte lauses on mõttes.
                          Tegin teema ka kunagi, et küsida kas teised sama imelikud: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ou-do-1054127/

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1513
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Laasiga sai ükspäev neid asju arutada msnis, ma samasugune retard.
                            Nõiaristi alt läbi kõndida ei saa, lähen kasvõi porilombist läbi kõrvalt, mikrolaine ahju hui saan nulli last iseenesest ja kui läheb nulli kogemata siis panen uuesti tööle ja jätan ise seisma manuaalselt. Kunagi lülitasin monitori sisse välja 3x enne igat sessi.
                            Volume ei saa kunagi telekal või autos olla mingi 17 ntx, ei suuda olla lihtsalt. Vanasti kui lause ütlesin lugesin mitu tähte lauses on mõttes.
                            Tegin teema ka kunagi, et küsida kas teised sama imelikud: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ou-do-1054127/
                            Mul mingeid tõsiseid asju pole, aga subtiitreid lugedes vahel loen tähed üle, 5 või 10 'ga jagub siis vägev. Vanasti lugesin samme, üritasin kõiki äärekivisid 3 või 5 sammuga passida.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #1514
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Panen sõnu ja lauseid mõttes tagurpidi, sest vahel on teisipidi loetud sõna suht imeliku kõlaga või hoopis naljakas.
                              Siis kunagi avastasin, et suudan juba suht soravalt ka tagurpidi rääkida, nüüd see oskus küll tsiba roostes, aga miskit ikka.

                              Kaubik sõidab linnas, peal kiri: Toruabi. Tagurpid ibaurot

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1515
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Selmet (lahe sõna, eks) välja minna, jäin koju raha teenima. +6.00€ grindisin kokku. Ise olen rahul :)
                                Nüüd võtan külmikust õlle.

                                Comment

                                Working...