Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1486
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma pole hea pool aastat enam 6-maxi mänginud, aga:

    *Esimene käsi - Ei paneks flopil nii suurelt, turni checkiksin järgi ja riveril re-evaluate'ksin olenevalt kaardist mis maha tuleb. Paljudele mängijatele meeldib sellisel flopil tihti floatida ning kuna turni check näitab meiepoolset nõrkust saame suht 95% tõenäosusega riveris beti näkku. Iga blank riveri calliksin maha. Blank riverite all pean silmas kõiki kaarte, v.a T/8/ärtud.

    *Teine käsi - 9/6, parim mis siin saad on split, c/f river imo.

    *Kolmas käsi - Flopi c-betist saan aru, aga river ei ole õige koht bluffimiseks, kui flop vastase callingranget enam paremini hittida ei saa, 4 flushikaarti maas on ning rida ka veel võimalik on pealekauba. C/f river.

    //Ei vaadanud, et kolmandas käes 3 mängijat floppi nägi. Ei hakkaks isegi c-bettima vaid next hand lihtsalt.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1487
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      3ndas käes on nii flopi cbet kui ka riveri "valuebet" täiesti kohutavad. Veel hullem on callida riveri raise, olgugi et see on minner.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1488
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        3ndas käes on nii flopi cbet kui ka riveri "valuebet" täiesti kohutavad. Veel hullem on callida riveri raise, olgugi et see on minner.
        Miks cbet kohutav on? Paari sõnaga palun.
        1 käsi - betsize liiga suur. Muidu ok.
        2 käsi - riveri bet veidi optimistlik, me ei saa sealt midagi erilist foldima mida ei biidiks ning nõrgemad käed ei kipu väga callima.
        3 käsi - ma ei tea, cbeti kohta ei oska sõna võtta. Minu arust mono boardid hea cbettida. River muidugi kohutav.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1489
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Miks cbet kohutav on? Paari sõnaga palun.
          .
          3 käsi - ma ei tea, cbeti kohta ei oska sõna võtta. Minu arust mono boardid hea cbettida. River muidugi kohutav.
          1) pole positsiooni
          2) pot on 3way (!), seega suurem osa rangest jätkab sellisel boardil - Kcx, Acx, Jx, pair+lower FD/SD etc (teise villaini statid pole teada)
          3) 4 outi improveda, mis ei pruugi isegi puhtad olla
          jnejne

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1490
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ok, tänan.
            Homne lugemismaterjal on siis "kuidas mängida top paire".
            Natuke googeldasin kah juba ja lasin silmadega mõnest artiklist üle.
            Üldine põhimõte tundub olevat ikkagi, et jälgi boardi, beti ja jälgi vastase käitmist. Kui raise saad, ole valmis maha panema. Aga ülaltoodud käte puhul muutiski asja keeruliseks see, et vastased ei näidanud mingit agressiooni ja lasid mul raha sisse kühveldada.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1491
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              1) pole positsiooni
              2) pot on 3way (!), seega suurem osa rangest jätkab sellisel boardil - Kcx, Acx, Jx, pair+lower FD/SD etc (teise villaini statid pole teada)
              3) 4 outi improveda, mis ei pruugi isegi puhtad olla
              jnejne
              my bad, lugesin valesti kätt. esimesed 2 punkti seletavad asja ära juba kenasti. ty.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #1492
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Ok, tänan.
                Aga ülaltoodud käte puhul muutiski asja keeruliseks see, et vastased ei näidanud mingit agressiooni ja lasid mul raha sisse kühveldada.
                See on see, kui hoogu satud. Mul tuli selle lausega kunagi lapsena loetud raamat Aatomik'ust meelde, eriti koht, kus ta koppa aitama läks ja suure augu kaevas.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #1493
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  "Aatomik ja küberneetiline karu" on siiani mu pokkeriõpik nr 1. Seisab riiulil.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #1494
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    "Aatomik ja küberneetiline karu" on siiani mu pokkeriõpik nr 1. Seisab riiulil.
                    Sheerida viitsid?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1495
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Hehee, Aatomik. Mäletan küll: ise olen väike, kuid mu jõud on suur :).
                      Aga su jutus on iva. Tõesti, kui neli kuud järjest on graafik ülespoole liikunud, tekib illusioon, et kaotada pole võimalik.

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #1496
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Teen ise samu vigu, kuid tasapisi püüan rohkem nö ümbritsevale tähelepanu pöörata. Vastane, board etc

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1497
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ise täna hommikul kohvi rüübates mõtsiklesin, et äkki tuleks loobuda TP mängimisest väljaspool positsiooni. Hea küll, sobiva boardi ja vastase korral C-betin aga siis annan alla ning c/f turni või riveri kui ei impruuvi.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #1498
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma arvan, et nii ka ei saa. Palju oleneb ikka boardist ja vastasest. Fish võib sind seal teise või kolmanda paariga või isegi õhuga pommitama hakata.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1499
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Mnjah, pärast posti tegemist jäin ise kah mõtlema, et see ei saa õige lähenemine olla. Tuleb proovida mängida võimalikult +EV mängu, mitte aga keskenduda pimesi mingite situatsioonide vältimisele.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1500
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Ise täna hommikul kohvi rüübates mõtsiklesin, et äkki tuleks loobuda TP mängimisest väljaspool positsiooni. Hea küll, sobiva boardi ja vastase korral C-betin aga siis annan alla ning c/f turni või riveri kui ei impruuvi.
                                isegi kui rohkem nittida tahad siis tp tüüpi kätega siiski turnist alates kasuta siis check-call kui board väga vastikuks ei lähe. check fold on ikka liiga nitt imo.

                                Comment

                                Working...