Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #751
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    jees jees. . aga selle skeemi juures pead arvestama asjaoluga ,et mingi härra võib taga olles aga tasuta kaarte saades sust vaikselt ettepoole libiseda ...
    :D:D:D

    Samas selliseid asju võib ka väga agrotsedes juhtuda .. variatsioon nah
    Nojah, ja sellepärast tulebki vastase range määrata ja sellejärgi oletada, palju tal outse on. Kui panna vastane mastitõmbe peale, ja kaks mastikaarti on juba maas, siis pole mõtet turnil slowtama hakata. Kui tema ranges on aga pigem domineeritud käed, siis oleks see just õige koht, sest tal on eeldatavalt ainult 3 outi. Ja kui ta hitibki, siis palju õnne talle - varitasioon, nagu sa tabavalt ütlesid.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #752
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      põhimõtteliselt way ahead way behind olukorrad, potcontrol, peaks olema artikleid küll nende kohta.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #753
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        "No stress," pidin ma endale ütlema, et ma sessi lõpus ropendamise lõpetaks. Või oli asi selles krdi odavas tulemasinas, millel murdus see krdi jublakas mis gaasitoru üles tõstab, mistõttu ei tulnud see kuradi gaas sealt välja, mistõttu pidin ma kümme minutit huiama, et ühes käes seda tulemasina plekkosa hoides gaasitoru kergitama ja teise käega tulekivi või no seda kuradi ketast keerutama ja seda kõike rõdul tuule käes seistes ja loomulikult ei teinud olukorda paremaks see, et üks mu käsi on kipsis ja selles olevad vardad teevad ikka mõnuga valu kui kätt vähe vales asendis hoida ja mõistagi nõudis selle pagana nüss tulemasina opereerimine just seda valet käeasendit. Pekki. No stress.

        Tura.

        Ja sess kah, ludinal jälle - 3.17 €.

        Kolm kätt ei ana mulle rahu. Jälle tüüpilised viimaste sesside käed. Öelge kas ja mis ma valesti tegin.

        1) Vastane: 55 kätt 30/20 Suht agro vend, samas ma olin näinud teda c-beti peale käsi maha viskamas.

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        7 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player1 ($5.06)
        UTG+1 Player2 ($1.32)
        MP Player3 ($2.78)
        CO Player5 ($5.13)
        BTN Nozzu ($5.33)
        SB Player8 ($5.15)
        BB Player9 ($6.74)

        Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is BTN K K
        4 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player9 calls $0.15

        Flop: 5 5 10 ($0.42, 2 players)
        Player9 checks, Nozzu bets $0.30, Player9 calls $0.30

        Flop: Paardunud board. Vastane võib hakata trikitama aga ei, lihtsalt check-callib.

        Turn: 3 ($1.02, 2 players)
        Player9 checks, Nozzu bets $0.70, Player9 raises to $2.05,

        Nozzu ?

        Minu lahendus:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Järgnevad käed on näited untsu läinud barreldamistest. Äkki poleks pidanud?

        2)
        Vastane: 159 kätt ja 10/5

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        9 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player2 ($12.53)
        UTG+1 Player3 ($4.02)
        MP1 Player4 ($2.64)
        MP2 Player5 ($2.52)
        MP3 Player6 ($5)
        CO Player7 ($2.19)
        BTN Nozzu ($5)
        SB Player9 ($5.08)
        BB Player1 ($14.51)

        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BTN 9 9
        Player2 calls $0.05, 5 folds, Nozzu raises to $0.25, 2 folds, Player2 raises to $0.50, Nozzu calls $0.25

        Preflop: Limp-raise näitab küll monsterit aga ta raises nii vähe, et mul olid head oddsid callimiseks.

        Flop: 3 Q Q ($1.07, 2 players)
        Player2 bets $0.18, Nozzu raises to $0.46, Player2 calls $0.28

        Flop: Vastane teeb jube nõrga panuse. Et ta on nii tight, siis loodan ta raisedes ja Q reppides potist välja saada. OK, mu raise oleks pidanud olema kõrgem ja siis oleks see ehk ka töötanud. Aga nüüd ei jäänud vastane mind uskuma.

        Turn: 4 ($1.99, 2 players)
        Player2 checks, Nozzu bets $1, Player2 calls $1

        Turn: Püüan teda uuesti veenda, et mul ikka on see Q käes. Paardunud boardi puhul tuleb ju kaks korda tulistada, eks? A ei midagi. Ei mõika.

        River: 7 ($3.99, 2 players)
        Player2 checks, Nozzu checks

        River: Kolmandat pauku ei täi enam panna.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3)
        Vastane: 85 kätt: 20/14


        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        9 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player7 ($5.30)
        UTG+1 Nozzu ($5.09)
        MP1 Player9 ($5.15)
        MP2 Player1 ($14.32)
        MP3 Player2 ($1.77)
        CO Player3 ($5)
        BTN Player4 ($1.70)
        SB Player5 ($2)
        BB Player6 ($1.31)

        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 J J
        1 fold, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player1 calls $0.20, 4 folds, Player6 calls $0.15

        Preflop: ....

        Flop: K A 2 ($0.62, 3 players)
        Player6 checks, Nozzu bets $0.39, Player1 calls $0.39, Player6 folds

        Flop: Ok, kaks vastast, aga hea flopp c-betiks. Ühe saan maha kah.

        Turn: 6 ($1.40, 2 players)
        Nozzu bets $0.99, Player1 calls $0.99

        Turn: Kuna vastase stattide järgi võib oletada, et ta mõtleb kaasa, siis lootsin, et ta pidas mu flopi c-betti automaatseks ja jättis seetõttu näiteks KX kaardi maha viskamata. Turnil barreldades lootsin, et ta loobub kätest nagu KX ja võib olla isegi AX. Eriti veel kui ma barreldan blank turnil. Aga näe, ei veenand ära järjekordselt.

        River: 3 ($3.38, 2 players)
        Nozzu checks, Player1 checks

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        RUI

        P.S Nüüd võtan Kellukese purgilimonaadi kõrvale ja hakkan Breaking Bad teist hooaega vaatama. Loodetavasti on parem kui esimene hooaeg, mis mulle küll erilist muljet ei jätnud.
        Last edited by Nozzu; 07.02.12, 21:57.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #754
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Esimest kätt ma vist ei foldiks.
          Teise käe preflop ja flop peaks häirekellad tööle panema!
          Kolmanda käe turn bet üleliigne, eriti kui tegemist normaalse poisiga.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #755
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Kui sa 3ndas käes otsustad turni bettida, siis peaks all the way minema, mitte riveri mängima c/f. Vastasel juhul on IMO raha põletamine. Turni mängiks tihti c/f.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #756
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              - esimese ma foldiks sarnaselt ja jääks kahtlema. mis su riveri plaan oleks peale calli, camu?
              - teises käes ma flopi ainult calliks ja vaataks mis edasi teeb, aga selles käes olen kõige rohkem segaduses.
              - kolmas käsi oleks flopi bet minu jaoks viimane raha, mis potti läheb.

              P.S. olen mingi 2x käsnam kui Nozzu ja 10x käsnam kui camu pokkerioskuste poolest, nii et võimalik et suured vead mõtlemises sees.

              P.P.S. jätkuvalt hoian pöialt, et plusspäevad tagasi tuleksid ja kahetsen natuke, et tegin nalja, et alaska vihjas, et liiga palju võitsid ja tagasi kaotama pead nüüd natukene.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #757
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                - esimese ma foldiks sarnaselt ja jääks kahtlema. mis su riveri plaan oleks peale calli, camu?
                Lihtsalt jube imelik board mida check-raiseda turnis, olles floppi checkcallinud. Mis tal seal niiväga olla saab? Selles mõttes pole riveris mingit plaani vaja, sest me ei karda pmt mitte ühtegi kaarti ja obv lähme lõpuni seal. Võimalik, et fold pole seal viga, ning olemegi mingi monsteri vastas, who knows?

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #758
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust

                  P.P.S. jätkuvalt hoian pöialt, et plusspäevad tagasi tuleksid ja kahetsen natuke, et tegin nalja, et alaska vihjas, et liiga palju võitsid ja tagasi kaotama pead nüüd natukene.
                  Eeh, ära tunne end selle pärast halvasti. Mina ei tunne :). Mis ma nüüd olen siis, umbes pool BI-d sel kuul miinuses. See ei ole midagi. Ma jooksen starsis endiselt 4 BI-d üle EV ja ulmeliselt kõrge winratega. On ju paratamatu, et selline jooks ei saa igavesti kesta ja olukord normaliseerub.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #759
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Tahad ma ütlen sulle Nozzu mis tal seal esimeses käes pihus oli 25o
                    Mängisin eile just samasuguse käe.Vend oli mingi dongi statidega.

                    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    CO ($100)
                    Hero (Button) ($144.23)
                    SB ($31.12)
                    BB ($106.03)
                    UTG ($30.51)
                    UTG+1 ($152.88)
                    MP1 ($95.70)
                    MP2 ($210.33)
                    MP3 ($99.50)

                    Preflop: Hero is Button with K, K
                    3 folds, MP2 calls $1, 1 fold, CO calls $0.50, Hero bets $5, SB calls $4.50, 1 fold, MP2 calls $4, CO calls $4

                    Flop: ($21) 2, 9, 2 (4 players)
                    SB checks, MP2 checks, CO checks, Hero bets $10.50, 2 folds, CO calls $10.50

                    Turn: ($42) 10 (2 players)
                    CO checks, Hero bets $31.50, CO raises $63, Hero raises $97.23 (All-In), CO calls $21.50 (All-In)

                    River: ($211) 6 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $211

                    Results:
                    Hero had K, K (two pair, Kings and twos).
                    CO had 2, 5 (three of a kind, twos).
                    Outcome: CO won $208

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #760
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Thanks, ropka :)
                      M.O.T.T

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #761
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Täna lunastasin endale hunniku head karmat. Loodame, et saan seda õhtul laudades kasutada.

                        Üks, hääle järgi juba üsna eakas kodanik, helistas toimetusse, et temal nii tore uudis, et lähima tunni jooksul tulevad ühed noormehed tema korterisse kraani külge veepuhastusseadet paigaldama ja tulgu meie nüüd pildistama, et siis saavad teised kah teada, et sellist toredat aparaati on võimalik osta.

                        Küsisin, et mis see seade siis talle maksma läheb, vana ütles, et 900 eurot. 900 eurot! Ja asi olla ikka seda väärt küll, sest paar tundi varem korteris käinud noormehed mõõtsid vee ära ja ütlesid, et see on kangesti must, tekitavat katlakivi ja hakkavat tervisele. Tallinnast, Koplist tulnud noorhärradel olla kohvriga väike agregaat kaasas olnud, millega nad tema kraanivett testisid ja kae imet, vesi läkski kohe päris mustaks. Pool tundi mesijuttu ja lollitamist ning vana oligi veendundu, et paremini ei saakski ta oma 900 eurot kulutada.

                        Polnud küll täna aega kohale minna aga loodan, et mul õnnestus papit veenda, et tegemist on pettusega ning tõenäoliselt see sama mõõteseade määriski ta vee ära. Ning kui ta muretseb katlakivi pärast, siis ostku endale keedukannu pesemiseks eurtsi eest äädikat ning joogivee puhastamiseks, spetsiaalne filtriga kann, mille saab ilmselt mingi 10 euro eest.

                        Homme võtan need scammerid ette.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #762
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Hästi tehtud nozzu!

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #763
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            OK, see miinuspäevade laksimine, palju neid nüüd järjest oli: kaks? kolm? no mis iganes, see muutus juba tüütavaks. Päris meeldiv on siia kirja panna, et täna + 5.21 € juures. Ja kuugraafik jälle plusspoolel. Yai.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #764
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Vanainimeste aitamine tasub end ikka ära :)

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #765
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                No just :). Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.

                                Comment

                                Working...