Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #526
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    oo areng on toimunud.
    No Taipupole karmi käe all lihtsalt peab toimuma. Või nagu TP ise ütles, tema treenib ainult võitvaid mänijaid :).

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #527
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      proovi suitsetamist vähendada. see 60 euri kuus oleks ju ligi 10% su netosissetulekust. see on kindlasti sigaraske (nozzuraske), aga asi pole ainult rahas mis suitsude peale läheb vaid ka tervises, naisele/sõpradele/tuttavatele kindlasti avaldaks muljet see natuke (ära ainult kuuluta seda, las ise märkavad kui märkavad) jms nagu isegi tead. samas kui proovid, siis ära tee seda suhtumisega, et "kui jätan maha on hea, kui ei jäta, olen luuser". see tekitab kindlasti halbu emotsioone rohkem kui vaja, kui libastud ühel hetkel. aga tee näiteks esmaspäev suitsuvabaks või midagi prooviks. edu!

      P.S. ise olen elu jooksul suitsetanud alla 100 suitsu ma arvan, nii et ei tea tõesti kui raske see loobumine on.
      Ma varem arvasin kah, et no kui raske see ikka olla saab. Aga ma siin paar nädalat tagasi olin sundseisus kus lihtsalt ei olnud suitsu ja kõik. Umbes nelja tunni möödudes läks olemine ikka hulluks ära. Närvid totaalselt pingul ja käed värisesid.
      Aga noh, seal oligi see nüanss, et ma olin sundseisus. Ma olen kuulnud, et parem on maha jätta nii, et sul ikkagi on mingi varu kusagil ja sa tead, et kui olukord ikka väga piinavaks läheb, siis sa saad leevendust.

      Aga ma ise praegu mõtlesin, et selle asemel, et paugust maha jätta (mis on minu puhul organismile juba füüsiliselt tuntav shokk) võiks proovida venitada kahe sigareti vahelist aega. No ma tean, et tund aega ma suudan ilma olla. Aga prooviks selle ühel päeval venitada 1,5 tunni peale, seejärel 2 peale jne. Sellega ma saaks hakkama, ma arvan.

      Näiteks mõned aastad tagasi loobusin ma hommikusest suitsust. Lihtsalt otsustasin, et ei tee enne suitsu, kui tööle jõuan ja ei teinudki. Lihtne. Nüüd olen paar korda lükanud tööle jalutades suitsu ette kah aga ei...ei istu, organism pole harjunud ja hakkab vastu.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #528
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kui aus olla, siis ma ei saa aru mis toimub inimese peas, kes sigari süütab ja vingugaasi sisse tõmbab(vähemasti kaine peaga).

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #529
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ma varem arvasin kah, et no kui raske see ikka olla saab. Aga ma siin paar nädalat tagasi olin sundseisus kus lihtsalt ei olnud suitsu ja kõik. Umbes nelja tunni möödudes läks olemine ikka hulluks ära. Närvid totaalselt pingul ja käed värisesid.
          Aga noh, seal oligi see nüanss, et ma olin sundseisus. Ma olen kuulnud, et parem on maha jätta nii, et sul ikkagi on mingi varu kusagil ja sa tead, et kui olukord ikka väga piinavaks läheb, siis sa saad leevendust.

          Aga ma ise praegu mõtlesin, et selle asemel, et paugust maha jätta (mis on minu puhul organismile juba füüsiliselt tuntav shokk) võiks proovida venitada kahe sigareti vahelist aega. No ma tean, et tund aega ma suudan ilma olla. Aga prooviks selle ühel päeval venitada 1,5 tunni peale, seejärel 2 peale jne. Sellega ma saaks hakkama, ma arvan.

          Näiteks mõned aastad tagasi loobusin ma hommikusest suitsust. Lihtsalt otsustasin, et ei tee enne suitsu, kui tööle jõuan ja ei teinudki. Lihtne. Nüüd olen paar korda lükanud tööle jalutades suitsu ette kah aga ei...ei istu, organism pole harjunud ja hakkab vastu.
          allen carr - Allen Carr's Easyway To Stop Smoking
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #530
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Eesti keeles ka müügil, aga, et ei peaks jälle suhkrut närima, siis saadaval ka siin

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #531
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Eesti keeles ka müügil, aga, et ei peaks jälle suhkrut närima, siis saadaval ka siin
              OK, tänan :)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #532
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Kui aus olla, siis ma ei saa aru mis toimub inimese peas, kes sigari süütab ja vingugaasi sisse tõmbab(vähemasti kaine peaga).
                Usu mind. Oli aegu kui ma mõtlesin samamoodi. Endale ma vandusin, et wtf siukest asja ma nagu elus ei hakka tegema. Suht boomless. Ei saanud arugi, kui juba oli minust sõltlane saanud :(.

                Comment

                • SR1337
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 348

                  #533
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kaua sul nozzu staaži on?

                  Ise suitsu teinud aasta kopikatega regulaarselt. Ei ole pause olnud, nüüd peale aastavahelduse pummeldamist jäin haigeks, ränk köha, nohu ja palavik. Kurk on väga valusaks köhitud. Kui juba haigeks hakkasin jääma, oli suitsu kehv teha, kurgus valus. Nüüd pole kolm päeva teinud. Väike ärevus on sees, aga arvasin, et hullem on. Tundub, et oleks hea hetk maha jätta.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #534
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

                    Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

                    A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
                    Last edited by Nozzu; 08.01.12, 22:35.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #535
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

                      Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

                      A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
                      heh. ma tegin suitsu 7a, alates 15ndast eluaastaast. nüüd pole nädal aega teinud ja fucking love it. loe carri, kaotada pole midagi :)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #536
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

                        Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

                        A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
                        keerulisel ajal on kõige parem trastilisi muutusi elus läbi viia nagu suitsetamsie mahajätmine. Lisaks sellele, et raha jääb päris olulises summas alles igal kuul, näitab selline lüke su lähedastele, et sa hoolid ning pingutad parema tuleviku nimel.
                        Oi kui pikk lause, aga point on vast üheselt mõistetav.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #537
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Vabandust.
                          Pole kaks päeva mängida saanud.
                          Esmaspäeval teatas elukaaslane, et nüüd on kõik. Tema tahab edaspidi üksi meie poega kasvatada. Mõte sellest, et edaspidi kasvatab minu poega võõras-isa, samal ajal kui mina jään talle üha võõramaks...noh, see oli kole.
                          Ma ei hakka täpsemalt kirjutama, kui kole, aga kellel lapsed, need kujutavad ise ette, mis tunne see võib olla, kui neil laps ära tahetakse võtta.

                          Ent näib, et mul õnnestus ennast sellest jamast ikkagi välja rääkida. Saime kokkuleppele, et tõmban lihtsalt nädalaks minema, vanemate juurde. Anname üksteisele natuke hingetõmbe aega ja proovime siis normaalselt jätkata. Selle kokkuleppega sai nagu pinged maha.
                          Aga pokkerisse ei söandanud ma eile veel sukelduda. Ja täna - täna ka ei saa paraku mängida. Üks sõber tahtis kokku saada.
                          Nii, et selline, pokkerialane tagasilöök - just siis kui mul hakkas nagu minema ja tuli õige rütm sisse.

                          Aga nagu TP ütles, volüüm on küll oluline aga muud elu ei tohiks pokkerile ohvriks tuua ning mängida tuleb siis, kui on fiiling, tahtmine ja aeg.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #538
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Väga ränk. Sul on soliidne palk, eestis on pretsedent loodud. Selline asi ei ole normaalne, et naine ütleb et nüüd on laps minu ja kõik, sina koli välja. Soovitaks igaks juhuks natuke juriidilist nõu küsida selle kohta. Kui laps päris sülelaps ei ole siis on hea šanss saada kasvatusõigus ka isadel. Siin tuleb muidugi mängu näiteks naise emapalga suurus ja palk enne lapsepuhkusele jäämist jne.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #539
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ränk lugu. Soovin sulle edu nozzu.
                              Lapse teemal - kui sa Tallinn/Pärnu võin aidata juriidilise abiga, kui asi jõuab selleni. see on täiesti bullshit, mis Eestis toimub - üle 95% kordadest jäävad lapsed emale. http://www.isad.ee/
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #540
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                ei
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...