hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?
hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?
GL@ 2k16 :)
Sa ikka Starsi PLO rake struktuuriga oled kursis ? :D
hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?
GL@ 2k16 :)
Pokker kui selline on ikka sama, nõrgemate vastaste vastu sellest piisab. Tegelt peaks vbla hoopis kõrgemal mängima, et kiiremini paremate mängijate poolt kasutatavaid nippe omandada, aga pole piisavalt sisemist komforti.
Kuidas sa mängude 'kiirust' võrdleksid nlhe 6m ja omaha 6m? Kas käigu läbi mõtlemiseks on oluliselt rohkem aega vaja omahas(kombod jms)?
Kummale su arust rohkem aju pingutamist kulub?
Omaha väsitab ikka kiiremini, olen sessid ka lühemaks teinud seetõttu ning keskmiselt 1-2 lauda vähem ka. Selle mõtlemiseks kuluva ajaga on nii, et mida enam kogemusi, seda vähem vaja väga paljudes situatsioonides.
mis võtteid aksutad off tables studyks?
kas pokerjuice ja oracle on arsenalis?
Milliseid soovitusi on HH analüüsiks?
:)
Kusjuures hiljuti soetasin Pokerjuice'i. Pole olnud mahti süveneda, aga nüüd jõuluajal võtan millalgi ette. Muidu ikka videod ja oma peaga mõtlemine :)
Ei taha aasta algus väga sujuda. Täna alustasin ka väga enesekindlalt ja head mängu tehes, ent lõpuks ikka nii suunurgad kui graafik tugevalt allapoole :(
Mine tee broke brodega võttu, nad sihanoukvilles, legends.
Aga muidu jah naaberriigis. rynno ja priidix tlevad ka varsti phuketi, aja ka oma keha siia. teeb mini prode kokkutuleku haha
Preflop: Hero is CO with T 9 A A
MP calls $1, Hero raises to $5.50, BTN folds, SB calls $5, BB folds, MP raises to $24, Hero raises to $79.50, SB folds, MP calls $55.50
Comment