[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2296
    Re: [PLO 100-200] muttaja

    stnrd call seal imo, ei pea stackima

    Comment

    • feelitwell
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2015
      • 328

      #2297
      Re: [PLO 100-200] muttaja

      hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
      Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?

      GL@ 2k16 :)

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #2298
        Re: [PLO 100-200] muttaja

        Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
        hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
        Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?

        GL@ 2k16 :)
        Sa ikka Starsi PLO rake struktuuriga oled kursis ? :D

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #2299
          Re: [PLO 100-200] muttaja

          Pole kui aus olla. I guess it makes sense then.

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #2300
            Re: [PLO 100-200] muttaja

            Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
            hei, lugesin kõik alates PLO ajastust läbi ja kui küsida võib siis miks valid mängida 100plo ja vast 200plo põhiliselt, kui teoreetiline pool on lihvimisjärgus ja kogemustepagas alles tekib? miks mitte mängina plo50 ja hoida variance palju väiskem? Pmt aasta alguses 20k auku ja terve aasta tagasi grindida on päris nõme
            Kas mängid ikka holdemit ka või souly omahat?

            GL@ 2k16 :)
            Pokker kui selline on ikka sama, nõrgemate vastaste vastu sellest piisab. Tegelt peaks vbla hoopis kõrgemal mängima, et kiiremini paremate mängijate poolt kasutatavaid nippe omandada, aga pole piisavalt sisemist komforti.

            Comment

            • Viis
              Räme Fish
              • Jan 2014
              • 15

              #2301
              Re: [PLO 100-200] muttaja

              Kuidas sa mängude 'kiirust' võrdleksid nlhe 6m ja omaha 6m? Kas käigu läbi mõtlemiseks on oluliselt rohkem aega vaja omahas(kombod jms)?
              Kummale su arust rohkem aju pingutamist kulub?
              Last edited by Viis; 23.12.15, 21:00.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #2302
                Re: [PLO 100-200] muttaja

                Omaha väsitab ikka kiiremini, olen sessid ka lühemaks teinud seetõttu ning keskmiselt 1-2 lauda vähem ka. Selle mõtlemiseks kuluva ajaga on nii, et mida enam kogemusi, seda vähem vaja väga paljudes situatsioonides.

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #2303
                  Re: [PLO 100-200] muttaja

                  mis võtteid aksutad off tables studyks?
                  kas pokerjuice ja oracle on arsenalis?

                  Milliseid soovitusi on HH analüüsiks?

                  :)

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #2304
                    Re: [PLO 100-200] muttaja

                    Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                    mis võtteid aksutad off tables studyks?
                    kas pokerjuice ja oracle on arsenalis?

                    Milliseid soovitusi on HH analüüsiks?

                    :)
                    Kusjuures hiljuti soetasin Pokerjuice'i. Pole olnud mahti süveneda, aga nüüd jõuluajal võtan millalgi ette. Muidu ikka videod ja oma peaga mõtlemine :)

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #2305
                      Re: [PLO 100-200] muttaja

                      Ei taha aasta algus väga sujuda. Täna alustasin ka väga enesekindlalt ja head mängu tehes, ent lõpuks ikka nii suunurgad kui graafik tugevalt allapoole :(

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #2306
                        Re: [PLO 100-200] muttaja

                        Pea kaks nädalat juba pokkerist eemal olnud ja hetkel puhkusega Sihanoukville'i jõudnud. Meie prod vist kõik naaberriigis?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #2307
                          Re: [PLO 100-200] muttaja

                          Mine tee broke brodega võttu, nad sihanoukvilles, legends.
                          Aga muidu jah naaberriigis. rynno ja priidix tlevad ka varsti phuketi, aja ka oma keha siia. teeb mini prode kokkutuleku haha

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #2308
                            Re: [PLO 100-200] muttaja

                            #Balla :D

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #2309
                              Re: [PLO 100-200] muttaja

                              Raske oli laudu lahti võtta pärast kolmenädalast pausi, aga õnneks flopiud olid ilusad :)

                              Poker Stars, $0.50/$1, $0.20 ante Pot Limit Omaha Cash, 5 Players
                              Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                              SB: $609.87 (609.9 bb)
                              BB: $193.64 (193.6 bb)
                              MP: $237.35 (237.4 bb)
                              Hero (CO): $205.65 (205.7 bb)
                              BTN: $108.09 (108.1 bb)

                              Preflop: Hero is CO with T 9 A A
                              MP calls $1, Hero raises to $5.50, BTN folds, SB calls $5, BB folds, MP raises to $24, Hero raises to $79.50, SB folds, MP calls $55.50

                              Flop: ($166.50) 6 A 6 (2 players)
                              MP checks, Hero bets $21.38, MP folds

                              Results: $166.50 pot ($2.80 rake)
                              Final Board: 6 A 6
                              MP mucked and lost (-$79.70 net)
                              Hero mucked T 9 A A and won $163.70 ($84.00 net)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2310
                                Re: [PLO 100-200] muttaja

                                miks betid üldse?

                                Comment

                                Working...