Re: [NL400-1000] muttaja
Neid ei ole õnneks palju vähemalt veel. Kogu FR midstakes pooli peale 4-5-6 tk vast. Tim_stone nr 1 muidugi.
Teistpidi mõeldes peaks äkki hakkama ise ka kasutama
Igati legit värk ja miks anda teistele edge ära. Timm värk oleks küll, kui ei peaks kogu aeg ninapidi lobbys istuma.
Neid ei ole õnneks palju vähemalt veel. Kogu FR midstakes pooli peale 4-5-6 tk vast. Tim_stone nr 1 muidugi.
Teistpidi mõeldes peaks äkki hakkama ise ka kasutama
Igati legit värk ja miks anda teistele edge ära. Timm värk oleks küll, kui ei peaks kogu aeg ninapidi lobbys istuma.

Comment