[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1921
    Re: [NL400-1000] muttaja

    ma märgistan shortstacke lilla värviga.. märgistuse nimi on ka vastav: "**** shortstack"

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #1922
      Re: [NL400-1000] muttaja

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      ma märgistan shortstacke lilla värviga.. märgistuse nimi on ka vastav: "**** shortstack"
      Ise märgistan pruuniga=kõhulahtisus (erandiks on Kakahirmutis kes ei ole küll shortstack, aga ka pruuniga). Coinflipi videost nägin et tal ka pruunid ja märgistuse nimi oli 'dog shit reg'. :D

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #1923
        Re: [NL400-1000] muttaja

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        Ise märgistan pruuniga=kõhulahtisus (erandiks on Kakahirmutis kes ei ole küll shortstack, aga ka pruuniga). Coinflipi videost nägin et tal ka pruunid ja märgistuse nimi oli 'dog shit reg'. :D
        jeee

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #1924
          Re: [NL400-1000] muttaja

          mul lillad ja märgistuseks TSJORT (loe shortstack)

          Comment

          • juuretis
            FPP Pro
            • Jan 2011
            • 269

            #1925
            Re: [NL400-1000] muttaja

            Ma pole ühele asjale veel pihta saanud, miks kõik tsortstäkke vihkavad ? Vähemalt endal pole nende vastu veel midagi o.0

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #1926
              Re: [NL400-1000] muttaja

              Lilla short on väga pop, endal samuti. Kui on gay stack siis on ka gay värv.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #1927
                Re: [NL400-1000] muttaja

                Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                Ma pole ühele asjale veel pihta saanud, miks kõik tsortstäkke vihkavad ? Vähemalt endal pole nende vastu veel midagi o.0
                Annavad väiksemaid potte obv

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #1928
                  Re: [NL400-1000] muttaja

                  (y)

                  Poker Stars, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 3 Players
                  Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                  Hero (SB): $408 (102 bb)
                  BB: $400 (100 bb)
                  BTN: $400 (100 bb)

                  Preflop: Hero is SB with T T
                  BTN raises to $8, Hero raises to $32, BB folds, BTN calls $24

                  Flop: ($68) 7 2 9 (2 players)
                  Hero checks, BTN checks

                  Turn: ($68) T (2 players)
                  Hero checks, BTN bets $40, Hero calls $40

                  River: ($148) K (2 players)
                  Hero checks, BTN bets $86, Hero raises to $336 and is all-in, BTN calls $242 and is all-in

                  Results: $804 pot ($1.50 rake)
                  Final Board: 7 2 9 T K
                  Hero showed T T and won $802.50 ($402.50 net)
                  BTN showed K 6 and lost (-$400 net)


                  Päev ise järgmine, aga tegelt mängisin hästi:

                  Last edited by muttaja; 10.02.14, 20:43.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #1929
                    Re: [NL400-1000] muttaja

                    Miks sa flopi ck seal?

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #1930
                      Re: [NL400-1000] muttaja

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Miks sa flopi ck seal?
                      Oli vast balansseerimise isu. Ei mäletea enam nii täpselt dünaamikat, et väga häid põhjendusi välja tuua.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #1931
                        Re: [NL400-1000] muttaja

                        Kergelt plussis, aga kaks kätt võtsid niivõrd tuju ära, et mindset sai korraliku põntsu ja teravus kadus mängust.

                        1. Rändom reg, mängib pigem kõrgemaid limiite. Tal esimene käsi lauas...

                        Poker Stars, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                        Hero (BTN): $912.95 (228.2 bb)
                        SB: $408 (102 bb)
                        BB: $400 (100 bb)
                        UTG: $102 (25.5 bb)
                        MP: $431.75 (107.9 bb)
                        CO: $449.05 (112.3 bb)

                        Preflop: Hero is BTN with 5 K
                        3 folds, Hero raises to $8, SB folds, BB calls $4

                        Flop: ($18) T 6 K (2 players)
                        BB checks, Hero bets $10, BB raises to $35, Hero calls $25

                        Turn: ($88) 2 (2 players)
                        BB bets $65, Hero calls $65

                        River: ($218) 9 (2 players)
                        BB bets $175, Hero raises to $804.95 and is all-in, BB calls $117 and is all-in

                        Results: $802 pot ($2.80 rake)
                        Final Board: T 6 K 2 9
                        Hero showed 5 K and lost (-$400 net)
                        BB showed 3 A and won $799.20 ($399.20 net)

                        ******************'

                        2. Mingi 64/16, 3bettinud 3/18(17,6%). Ootasin niiväga seda turni betti sest lasin ennast kehvast spr-st eksitada.

                        Poker Stars, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                        SB: $388 (97 bb)
                        BB: $1,046.12 (261.5 bb)
                        UTG: $561.20 (140.3 bb)
                        MP: $409.19 (102.3 bb)
                        Hero (CO): $423.30 (105.8 bb)
                        BTN: $639.61 (159.9 bb)

                        Preflop: Hero is CO with T T
                        2 folds, Hero raises to $10, BTN calls $10, SB folds, BB calls $6

                        Flop: ($32) 4 3 T (3 players)
                        BB checks, Hero bets $24, BTN raises to $48, BB folds, Hero raises to $108, BTN calls $60

                        Turn: ($248) 8 (2 players)
                        Hero checks, BTN checks

                        River: ($248) 2 (2 players)
                        Hero bets $305.30 and is all-in, BTN calls $305.30

                        Results: $858.60 pot ($2.80 rake)
                        Final Board: 4 3 T 8 2
                        Hero showed T T and lost (-$423.30 net)
                        BTN showed A Q and won $855.80 ($432.50 net)

                        ***************

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #1932
                          Re: [NL400-1000] muttaja

                          Päris võimsad skriptid tüüpidel... Istun lauda, või no ei jõua veel istudagi vaid ainult istme reserveerida, kui kuskil 0,2 sekiga järgmised 4 kohta hõivatud. Ja Stars arvab, et see on okei :)

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #1933
                            Re: [NL400-1000] muttaja

                            ma ei saa ka hästi aru miks see lollus keelatud juba pole

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1934
                              Re: [NL400-1000] muttaja

                              Selline jama võtab isu ära jah

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1935
                                Re: [NL400-1000] muttaja

                                FR'is on ka prime ajal asi päris crap juba, öösel õnneks FR scriptijad magavad

                                Comment

                                Working...