[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #1876
    Re: [NL200 SH] muttaja

    Päeva käsi valusa vaala vastu. Tegelt peaks vist turni ka ikka bettima. Pärast seda läks kõik allamäge :'(

    Poker Stars, $3/$6 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    MP2: $681.20 (113.5 bb)
    MP3: $600 (100 bb)
    CO: $693.20 (115.5 bb)
    BTN: $400.80 (66.8 bb)
    SB: $619.50 (103.3 bb)
    BB: $600 (100 bb)
    Hero (UTG+2): $600 (100 bb)
    MP1: $717.40 (119.6 bb)

    Preflop: Hero is UTG+2 with 5 5
    Hero raises to $20, 4 folds, BTN calls $20, 2 folds

    Flop: ($49) 8 4 4 (2 players)
    Hero bets $32, BTN calls $32

    Turn: ($113) T (2 players)
    Hero checks, BTN bets $60, Hero calls $60

    River: ($233) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $288.80 and is all-in, Hero calls $288.80

    Results: $810.60 pot ($2.80 rake)
    Final Board: 8 4 4 T 8
    BTN showed 6 6 and won $807.80 ($407.00 net)
    Hero showed 5 5 and lost (-$400.80 net)

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #1877
      Re: [NL200 SH] muttaja

      Isegi pärast miinuses sessi saavad asjad halvemaks minna. Nimelt HEM otsustas kõiki käsi mitte laadida ja nii ma isegi ei tea, palju kaotasin. Kõige suurem kaotuskäsi on igal juhul puudu.

      Muidu ka juba mitmendat päeva järjest kõik sessid kerges miinuses. Vb viimane pold ka kerges, aga seda ei tea :P

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #1878
        Re: [NL200 SH] muttaja

        Panin nüüd zoomis ka ühe dollari hakkama. Rsk JJ hittis mu AK vastu muidugi maja :S

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #1879
          Re: [NL200 SH] muttaja

          Tellisin starsist tänased käed, ent hem ei saa ikka hakkama. Abi?

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #1880
            Re: [NL200 SH] muttaja

            Väike hiiter kulus küll vahelduseks ära. Tegelt võidud isegi suts suuremad, aga pärast mingit uuendust ei suutnud hem enam osasid käsi importida. Rullisin tagasi, aga vanu käsi ikka ei ilmu, kuigi impordin manuaalselt.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #1881
              Re: [NL400-1000] muttaja

              Üks käsi, kus oleks pidanud riveril foldima

              Poker Stars, $2/$4 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
              Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

              SB: $542.02 (135.5 bb)
              BB: $248.81 (62.2 bb)
              Hero (CO): $424.56 (106.1 bb)
              BTN: $400 (100 bb)

              Preflop: Hero is CO with 9 J
              Hero raises to $10, BTN folds, SB raises to $30, BB folds, Hero calls $20

              Flop: ($64) 5 T 2 (2 players)
              SB bets $35.87, Hero calls $35.87

              Turn: ($135.74) 9 (2 players)
              SB checks, Hero bets $33, SB calls $33

              River: ($201.74) 8 (2 players)
              SB bets $116.13, Hero calls $116.13

              Results: $434 pot ($1.50 rake)
              Final Board: 5 T 2 9 8
              SB showed Q J and won $432.50 ($217.50 net)
              Hero mucked 9 J and lost (-$215 net)

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1882
                Re: [NL400-1000] muttaja

                See turni bet sitalt sized ei ole sinu range vs hes range?

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1883
                  Re: [NL400-1000] muttaja

                  Kas ck parem ei ole turnis? Või mis plaan ck-raise AI korral on?

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #1884
                    Re: [NL400-1000] muttaja

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Kas ck parem ei ole turnis? Või mis plaan ck-raise AI korral on?
                    Väikse beti mõte ongi vastase mänguplaani mõra lüüa - olgu tal plaanis kas ck-fold või ck-raise. Tagantjärele vaadates töötas, aint riv oleks pidand olema insta fold.

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #1885
                      Re: [NL400-1000] muttaja

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      See turni bet sitalt sized ei ole sinu range vs hes range?
                      Kõik oleneb ju beti eesmärkidest :)

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1886
                        Re: [NL400-1000] muttaja

                        Mis mõra sa talle lõid? Vastane mängis korrektselt ju. Ma lihtsalt mõtlen, et annad talle enam vähem oddsid isegi AQ, AK callimiseks.
                        Ps: ma ei laida midagi, respect su mängule. Lihtsalt püüan mõista :)
                        Last edited by Kotkas1000; 19.01.14, 08:54.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1887
                          Re: [NL400-1000] muttaja

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Mis mõra sa talle lõid? Vastane mängis korrektselt ju. Ma lihtsalt mõtlen, et annad talle enam vähem oddsid isegi AQ, AK callimiseks.
                          Ma mõtlen täpselt sama asja :)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1888
                            Re: [NL400-1000] muttaja

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Kas ck parem ei ole turnis? Või mis plaan ck-raise AI korral on?
                            Aga checki korral on oddsid ju veel paremad?

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1889
                              Re: [NL400-1000] muttaja

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Mis mõra sa talle lõid? Vastane mängis korrektselt ju. Ma lihtsalt mõtlen, et annad talle enam vähem oddsid isegi AQ, AK callimiseks.
                              Ps: ma ei laida midagi, respect su mängule. Lihtsalt püüan mõista :)
                              Ma ei usu, et vastasel oli plaan ch-callida, aga kuna mu panus oli "liiga väike", siis ei olnud cr-raise AI enam mõistlik. Sain odavalt initsiatiivi haarata ja ise edasist mängu dikteerima asuda. Muidugi peab sellistes kohtades olema mäng balansseeritud - näiteks vahel tuleb seda õhuga teha ning calli korral blank riveril veel miski kolmandik panna, vahel tuleb setti samamoodi mängida jne. Mind muideks absoluuselt ei morjenda see, et ta saab oddsid ülekaartidega callimiseks, pigem olen ma väga rõõmus selle üle.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1890
                                Re: [NL400-1000] muttaja

                                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                                Ma ei usu, et vastasel oli plaan ch-callida, aga kuna mu panus oli "liiga väike", siis ei olnud cr-raise AI enam mõistlik. Sain odavalt initsiatiivi haarata ja ise edasist mängu dikteerima asuda. Muidugi peab sellistes kohtades olema mäng balansseeritud - näiteks vahel tuleb seda õhuga teha ning calli korral blank riveril veel miski kolmandik panna, vahel tuleb setti samamoodi mängida jne. Mind muideks absoluuselt ei morjenda see, et ta saab oddsid ülekaartidega callimiseks, pigem olen ma väga rõõmus selle üle.
                                Väga hästi öeldud

                                Comment

                                Working...