[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1696
    Re: [NL200 SH] muttaja

    oleneb muidugi vastasest aga ma usun mingi 99% ajast ch ma riveri järgi

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #1697
      Re: [NL200 SH] muttaja

      A 10 on ideaalselt mängitud. Väga harva on tal seal endal 8x või flush ja samas sinu enda rangeis on need kõvasti rohkem.

      Ainult see A A vs A Q turni shove paistab halb.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #1698
        Re: [NL200 SH] muttaja

        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
        A 10 on ideaalselt mängitud. Väga harva on tal seal endal 8x või flush ja samas sinu enda rangeis on need kõvasti rohkem.

        Ainult see A A vs A Q turni shove paistab halb.
        Bluff tundub igaljuhul kasumlik jah. Ainult m6ne vaala vastu checkiks j2rgi.
        Mis liini sa AA'ga turnis v6taksid siis?

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #1699
          Re: [NL200 SH] muttaja

          Aga kui sina checkid 99% järele, siis võiks ju seda ju eeldada ka paljudest teistest regularidest. Ja sellisel juhul on bet üpris hirmuäratav?

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #1700
            Re: [NL200 SH] muttaja

            Lõpetasin teise sessi ära, avasin õlle ja hakkasin quarterly freerolli mängima. See muidugi ikaldus (pole kunagi ühtki cashi saanud). Võtsin ka ühe laua pl25 omahat zoomis lahti. Kui turna läbi, võtsin teise veel ja eesmärgiks 1000 kätt ära teha. Omahat olengi elus vast umbes sama palju käsi varem mänginud. Ses mõttes kordaminek - rakeback proks sobiks ikka.

            Uploaded with ImageShack.com

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #1701
              Re: [NL200 SH] muttaja

              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
              Bluff tundub igaljuhul kasumlik jah. Ainult m6ne vaala vastu checkiks j2rgi.
              Mis liini sa AA'ga turnis v6taksid siis?
              Check-fold või check-call sõltuvalt sellest kui tihti 4 bete callib. Ei näe shoveil kunagi mõtet, sest combode järgi on Qx ja flushe rohkem kui 10 10/J J mis leiavad kah vahel foldi.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #1702
                Re: [NL200 SH] muttaja

                Sina linalakk oled inspiratsiooniks kõigile grinderitele! Postita oma käsi ja õnne ning ebaõnne! GL!

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #1703
                  Re: [NL200 SH] muttaja

                  6:2:)

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1704
                    Re: [NL200 SH] muttaja

                    Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                    Sina linalakk oled inspiratsiooniks kõigile grinderitele! Postita oma käsi ja õnne ning ebaõnne! GL!
                    lold

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #1705
                      Re: [NL200 SH] muttaja

                      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                      6:2:)
                      Võimas mäng oli! Pärast oli Illegaardis veel aftekas ka ja see väsitas päris ära... Kogun end veel natuke ja siis grindima :)

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #1706
                        Re: [NL200 SH] muttaja

                        Haha. Welco fannid:d

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #1707
                          Re: [NL200 SH] muttaja

                          Hakkasin mõtlema, et mu 3b-5b shove range on natuke kitsas loose'imate ja agromate regularide vastu... Ja võlusin ilusa flopi välja.

                          Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                          Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                          CO: $278.60 (139.3 bb)
                          BTN: $200 (100 bb)
                          Hero (SB): $201 (100.5 bb)
                          BB: $328.11 (164.1 bb)
                          UTG: $205.70 (102.9 bb)
                          MP: $295.90 (148 bb)

                          Preflop: Hero is SB with 9 K
                          3 folds, BTN raises to $4, Hero raises to $16, BB folds, BTN raises to $35, Hero raises to $201 and is all-in, BTN calls $165 and is all-in

                          Flop: ($402) 7 A J (2 players, 2 are all-in)
                          Turn: ($402) 2 (2 players, 2 are all-in)
                          River: ($402) 8 (2 players, 2 are all-in)

                          Results: $402 pot ($2.80 rake)
                          Final Board: 7 A J 2 8
                          BTN showed J J and lost (-$200 net)
                          Hero showed 9 K and won $399.20 ($199.20 net)

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #1708
                            Re: [NL200 SH] muttaja

                            See 4bet positsioonis 16 -> 35 tundub natuke suur või see on std. sizing vs. minraise -> resteal 3bet -> 4bet olukorras ?

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1709
                              Re: [NL200 SH] muttaja

                              Ei oska öelda. Minu standard oli varem 4bet topelt panna, ehk siis 32 peale, aga viimasel ajal on jube trendikas OOP 4bette flättida. Nüüd panen ühe BB rohkem :)

                              Comment

                              • Pyha Karu
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 565

                                #1710
                                Re: [NL200 SH] muttaja

                                Mingi mental värk. Kui ainult 2x 4 bet tahad kohe rohkem callida kui 2.1x. Samas kui nad oop callima hakkavad, peaks see ju kasuks tulema?

                                Comment

                                Working...