Re: [NL200 SH] muttaja
Ma ise arvan ka, et see on tegelt mulle üpris hea, kui OOP hakatakse callima, ent ma pole oma mängu ehk nenede range'e veel väga hästi lahti mõtestanud.
Ma ise arvan ka, et see on tegelt mulle üpris hea, kui OOP hakatakse callima, ent ma pole oma mängu ehk nenede range'e veel väga hästi lahti mõtestanud.

.
Comment