[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aime
    Jube Noob
    • May 2013
    • 152

    #1501
    Re: [NL200 SH] muttaja

    Pikka aega su poste lugenud ja väga lahe neid käsi lugeda siin ja ka õppida kõrgema taseme kohta midagi.
    Kas vastane oli fish? Noh et esmalt limpis (või siis ilmselt lootis et keegi isoleerib ja siis saaks ületõsta), aga kui keegi ei tõstnud, siis veel isegi riveris maha ei suutnud panna? Enam suuremat tugevust ei annagi näidata, sest isegi riveribeti callas maha.
    Või siis regide vahel ongi selline andmine tavaline, et liiga kõva metatamine käib?

    edit: kunagi kirjutasid, et mängid korraga 6 laual. Kas praegu samamoodi? Mõni aeg tagasi mängisin NL10 6Max zoomis (seal oli u.600 mängijat) ja siis seal nn tavalaudasid võibolla oligi äärmisel juhul 6 ehk mingi 30 mängijat kuna enamus veel 5 mängijaga.
    Last edited by Aime; 18.06.13, 10:59.

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #1502
      Re: [NL200 SH] muttaja

      Sul on sel juhul mingi filter peal, kui tavalaudu rohkem ei näita.

      Aga see käsi ikka fišši vast. Regularid limbivad väga harva.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #1503
        Re: [NL200 SH] muttaja

        Lõpuks pidid mingid pudinad hittima ka:

        Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
        Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

        BB: $304.50 (152.3 bb)
        UTG: $206 (103 bb)
        MP: $80 (40 bb)
        CO: $75 (37.5 bb)
        Hero (BTN): $207 (103.5 bb)
        SB: $168 (84 bb)

        Preflop: Hero is BTN with 2 3
        3 folds, Hero raises to $4, SB folds, BB raises to $13.40, Hero calls $9.40

        Flop: ($27.80) 3 8 4 (2 players)
        BB bets $13.80, Hero calls $13.80

        Turn: ($55.40) 2 (2 players)
        BB bets $30.15, Hero raises to $179.80 and is all-in, BB calls $149.65

        River: ($415) Q (2 players, 1 is all-in)

        Results: $415 pot ($2.80 rake)
        Final Board: 3 8 4 2 Q
        BB showed 8 7 and lost (-$207 net)
        Hero showed 2 3 and won $412.20 ($205.20 net)

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #1504
          Re: [NL200 SH] muttaja

          Eks river võttis mõtlema küll. AK on ta range'is täiesti olemas ehk võib täpselt nii mängida. Tegu polnud ka ülemäära agressiivse regulariga. Ent kui ma seal foldiks, siis oleks mu mäng täiesti balansist väljas. Olime varem ka mitmeid laudu alustanud ja vb sellest jäi väike kihk sisse mind üle mängida.

          Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
          Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

          SB: $200 (100 bb)
          BB: $184.17 (92.1 bb)
          MP: $200 (100 bb)
          Hero (CO): $305.83 (152.9 bb)
          BTN: $208.60 (104.3 bb)

          Preflop: Hero is CO with 5 5
          MP folds, Hero raises to $5, BTN folds, SB raises to $18, BB folds, Hero calls $13

          Flop: ($38) 2 Q T (2 players)
          SB checks, Hero checks

          Turn: ($38) 5 (2 players)
          SB checks, Hero bets $24, SB calls $24

          River: ($86) J (2 players)
          SB checks, Hero bets $56, SB raises to $158 and is all-in, Hero calls $102

          Results: $402 pot ($2.80 rake)
          Final Board: 2 Q T 5 J
          SB showed A T and lost (-$200 net)
          Hero showed 5 5 and won $399.20 ($199.20 net)

          Comment

          • Blackbirds
            FPP Pro
            • May 2010
            • 206

            #1505
            Re: [NL200 SH] muttaja

            Kas nl200 ongi selline 3bet festival?
            23s standard call?:P

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #1506
              Re: [NL200 SH] muttaja

              Minraisiga väikese 3beti vastu on IP okei callida, kui on read lisaks ja post flop fit/fold mängu ei tee.

              Parandage, kui eksin.

              Comment

              • Aime
                Jube Noob
                • May 2013
                • 152

                #1507
                Re: [NL200 SH] muttaja

                See 23s käsi on küll lahe. Ilmselt oli seal pikk handhistory taga. Ilmselt prod bb-lt sellises olukorras minraise ei tee (vastuseks eelmisele, et see ei ole ju väike 3bet, 3,4X). Oddsid calliks 1:2, enne kolmapäeva oleks üks Riigikogulane ütelnud "pole paha".
                Mina algajana ei suuda oop 87o mängida ja oleksin foldinud, või tõstnud ainult sellepärast, et näidata, et mu blaindi nii kergesti kätte ei saa, aga siis mulle meeldiks pigem selliseid 3bette teha suited kaartidega näiteks J9s, T8s või 87s. Seega küsiks, et kui sina oleksid bb-l, siis kuidas sa oleks 87oga käitunud? Flop oli talle muidugi super, aga huvitab just preflop mäng.
                Last edited by Aime; 21.06.13, 07:53.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1508
                  Re: [NL200 SH] muttaja

                  yo bentley

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #1509
                    Re: [NL200 SH] muttaja

                    Kui tunnen end antud vastase vastu postflop mugavalt, siis callin 3beti. Eriti arvestades, et 3beti suurus oli suht olematu. See on üks asi mida ma ei mõista - mis eesmärki selline sizing teenib.

                    Ei oska kommenteerida, kuidas ise sama kätt BBvBU 3bet potis mängiksin. Seda kätt lihtsalt pole mu vastavas range'is :)

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1510
                      Re: [NL200 SH] muttaja

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Kui tunnen end antud vastase vastu postflop mugavalt, siis callin 3beti. Eriti arvestades, et 3beti suurus oli suht olematu. See on üks asi mida ma ei mõista - mis eesmärki selline sizing teenib.

                      Ei oska kommenteerida, kuidas ise sama kätt BBvBU 3bet potis mängiksin. Seda kätt lihtsalt pole mu vastavas range'is :)
                      ESTPatrick
                      200 pole mänginud jah. mänginud 100 ja turkasid see kuu. 100s olen testinud uusi asju ja huvitavaid järeldusi teinud mida edasi testida. eelkõige testinud min3bette ja muid 3bet väikest sizingut nii rekside kui fishide vastu. dünaamika muutub kardinaalselt ja statsid muutuvad ebanormaalseks. tulemuseks on ebastandartne olukord kus peab mõtlema hakkama vastase jaoks, seega lihtsam ka viga teha. Lisaks statside gurude jaoks on mõned numbrid ebanormaalselt tasakaalust väljas selle tulemusena ja saab väga light aktsiooni kohati.

                      sample olematu, jätkan katsetamist. hea viis igavust peletada

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #1511
                        Re: [NL200 SH] muttaja

                        Jah, lugesin seda, ent minu jaoks siin vastust ei ole. Vb jah "huvitav", aga reaalne rahaliselt mõõdetav tulu seisneb milles?

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1512
                          Re: [NL200 SH] muttaja

                          Võimalik, et inimeste loogika seisneb selles, et kui palju bluff 3bettida, siis on väiksem betsizing lihtsalt kasumlikum. Osade vastaste vastu vb töötab, kui reaalsuses annad sa mõtlevale mängijale head oddsid sisuliselt any2 callimiseks nagu ka eelolevast 23s näitest näha võib. Ise kasutan järgnevat sizingut OOP ühe vastase vastu: 2 to 10, 3 to 11, 4 to 12-13 bb. Kui olen deep, siis kütan suuremalt. Näiteks 250bb deep 3 to 13bb.
                          Tundub, et suurem sizing tagab suurema foldequity ja kuna 3betin palju as bluff, siis on see oluline.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #1513
                            Re: [NL200 SH] muttaja

                            Lahe :)

                            Poker Stars, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
                            Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                            SB: $200 (100 bb)
                            BB: $200 (100 bb)
                            UTG: $200 (100 bb)
                            MP: $216.94 (108.5 bb)
                            Hero (CO): $288.40 (144.2 bb)
                            BTN: $301.20 (150.6 bb)

                            Preflop: Hero is CO with Q A
                            2 folds, Hero raises to $5, BTN raises to $14, 2 folds, Hero calls $9

                            Flop: ($31) 7 3 2 (2 players)
                            Hero checks, BTN bets $14, Hero calls $14

                            Turn: ($59) 4 (2 players)
                            Hero checks, BTN checks

                            River: ($59) 5 (2 players)
                            Hero checks, BTN bets $96, Hero raises to $260.40 and is all-in, BTN calls $164.40

                            Results: $579.80 pot ($2.80 rake)
                            Final Board: 7 3 2 4 5
                            Hero showed Q A and won $577 ($288.60 net)
                            BTN showed 6 3 and lost (-$288.40 net)

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1514
                              Re: [NL200 SH] muttaja

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Võimalik, et inimeste loogika seisneb selles, et kui palju bluff 3bettida, siis on väiksem betsizing lihtsalt kasumlikum. Osade vastaste vastu vb töötab, kui reaalsuses annad sa mõtlevale mängijale head oddsid sisuliselt any2 callimiseks nagu ka eelolevast 23s näitest näha võib. Ise kasutan järgnevat sizingut OOP ühe vastase vastu: 2 to 10, 3 to 11, 4 to 12-13 bb. Kui olen deep, siis kütan suuremalt. Näiteks 250bb deep 3 to 13bb.
                              Tundub, et suurem sizing tagab suurema foldequity ja kuna 3betin palju as bluff, siis on see oluline.
                              Minu jaoks tundub suts suur, aga kui töötab ja tunned et sinu jaoks on parim viis, siis miks mitte :)

                              Ise kasutaks OOP 2 to 8, 3 to 10, 4 to 12, deepina vb suts lisaks aga enamjaolt jätaks raamidesse. IP ei läheks kunagi üle kolme korra va fish.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1515
                                Re: [NL200 SH] muttaja

                                Ma olen kasutanud igasuguseid variante, kuid on jäänud mulje, et näiteks minraise 10bb peale tõstes on tulemused kõige paremad. Fold equity on võlusõna.

                                Comment

                                Working...